Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Zdravim holky, chci se zeptát 30.10.2020 jsem měla poslední ms začátek která trvala 5 dni cca.
Podle kalkulačky jsem 4 tt + 6
30.11 jsem byla na krev 392 hcg
2.12 jsem měla 565 hcg
Doktorka mě poslala do nemocnice.
Myslíte ze má smysl jít nebo zajít si znovu na krev podle mě mám v pořádku hcg. Grafu

Dopoledne první letošní koulovačka, odpoledne jsme vyrazily na dětský punč a svařák. A teď se půjdeme podívat na rozsvícený vánoční stromeček na náměstí a na osvětlené domy 🎄

Stejně je ten prosinec nejhezčí měsíc v roce, že?

avatar
sayast
Zpráva byla změněna    3. pro 2020    

Testování sice již dávno skončilo, ale stejně mě to ještě donutilo se ozvat. Zapomněla jsem ohrivacku na chalupě a protože si člověk na dobré věci rychle a snadno zvykne,půjčila si dočasně konkurenční značky od švagrové. A v tu chvíli, hned po první noci, jsem pochopila jak moc dobrá ohrivacka od TrueLife je. Protože než co mam půjčenou, tak radši žádnou, jsem úplně hotová. Jakmile jsem klimbla a nechala tam láhev dýl, tak okamžitě byla voda horka a ja zas musela chladit. To nemluvím o tom, že se tam nevešli všechny flašky. Takže s díky vrátím a nemůžu se dočkat mého Pomocníka s velkým P 😍..
#test_truelife2 a #recenze

Holky, potřebuji vaši pomoc. Sestavuji pro vás výhru do soutěže #vanoce_s_ambasadorkami . A zajímá mě, co by ste vám v tom balíčku líbilo. Případně, do malých barev to ladit. Já premýšlím nad červenou... Taková typický vánoční. Čo vy na to?

#pepco

avatar
janulkahazulka
Zpráva byla změněna    3. pro 2020    

Téma: "MANŽEL NA MATEŘSKÉ." Dlouho jsem nic nepřidávala, holky, tak dneska jeden chlubící příspěvek.. ;) Mám manžela na "mateřské" a nedávno o něm vyšel článek na jednom e-portálu, tak se s vámi tady podělím o to, jak to chodí u nás doma a jaké to pro něj je, třeba některá uvažujete o tom, že to doma zkusíte tady 🙂 Tady je: https://www.fajn-brigady.cz/clanek/vymena-roli-...

(2 fotky)
avatar
88petule
Zpráva byla změněna    3. pro 2020    

Tak kdo DNES VEČER nechá pootevřené okno a na něj zavěsí punčochu, aby mu ji mohla svatá Barborka naplnit drobnými dobrotami? 😊
🧦 LIKE, jestli dodržujete tuto krásnou tradici a komentář, pokud tuto tradici nedodržujete nebo neznáte.

Svátek sv. Barbory, patronky dětí v nesnázích, připadá na 4. prosince, ale dle tradice Barborka naděluje v noci ze 3. na 4. prosince jen hodným dětem. Úkolem je jediné, zavěsit punčochu na okno a jít tiše spát. My jsme k této tradici přidali i povinnost mít uklizený pokojíček, protože jinak by Barborka dobroty do punčošky nenadělila. 😊♥ Holčičky už si připravily na postel 3 punčošky a já mám schovanou krabici drobných dobrůtek a ovoce. Mimo jiné v punčošce děti ráno objeví i #nestle ovocné kapsičky a malá Yogolína.

Ahoj doktor mi na otehotneni dal tuhle antikoncepci,ze ji mam brat 21 dni, ale vubec jsem nepochopila princip,bral jste to nekdo? Stalo to neskutecny penize na tri mesice

avatar
apacheeeAMBASADORKA
3. pro 2020    

Za celou loňskou zimu u nás nebyl sníh ani jeden jediný den, tak jsem si říkala, že to letos vlastně nebude tak špatný, když budu poprvé jezdit v zimě, že ten sníh u nás třeba vůbec nebude 😁

Takže letos prostě bude natruc nejvíc sněhu za posledních 10 let 🙈

Teď je to něco krátce přes 3 měsíce, kdy jsem poprvé úplně sama řídila. Zpočátku jsem jezdila s absolutně ztlumenou hudbou a nikdo na mě nesměl promluvit, pokud to nebyla otázka života a smrti 😂 a teď? Když jedu sama, tak si hudbu už pořádně osolím, zvládnu konverzovat s kýmkoliv a jakkoliv. Uz zvládnu i sledovat okolní krajinu, atd.

Představa, že budu sama řídit pro mě byla ještě vloni absolutně nemyslitelná. A teď? Řídím každý den několikrát a naprosto to miluju. Zpočátku jsem řídila jen pár známých tras a teď už si troufnu v podstatě kamkoliv. No a když jedeme všichni, tak se s mužem "hádáme", kdo z nás bude řídit,?protože chceme oba.

A dneškem mám za sebou další obrovskou metu - absolutně první jízdu v životě po sněhu. Pro někoho úplná blbost, ale já mám ze sebe prostě neskutečnou radost 👏

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    3. pro 2020    

A je to tady! Prodejny #pepco opět otevírají! Pokud s nákupem dárečků pořád čekáte, dnes je ten správný čas! 🙂

Vánoce s ambasadorkami: Velká vánoční soutěž s Dr․Brown's

Tak a je to tady! Na tuto soutěž jsem se opravdu těšila. Společné projekty s dalšími ambasadorkami jsou příjemné a já jsem moc vděčná, že se společně se značkou Dr.Brown's letos účastníme. V této soutěži vás čeká opravdu VELKÁ výhra v hodnotě přes 1000 Kč. A ještě jedna dobrá zpráva - výhry mám pro vás DVĚ! Tentokrát se můžete těšit na dárkové sady Dr.Brown's v modré a růžové. 

Dr.Brown's Options+ dárková sada: 

Tato americká značka se proslavila především pro antikolikové lahvičky s unikátním ventilem, který přispívá k redukování výskytu dětské koliky a dalších potíží bříška. Plastové části jsou z BPA Free materiálu. Těšit se můžete i na náhradní savičky a víčka. Součástí sady je také kousátko Flexees, vhodné pro úlevu od bolesti prvních zoubků. Kousátko se dá zmrazit, ale i tak zůstane krásně pružné. Jako příjemným bonusem je kartáč k čištění dětských lahví. Kartáčků není nikdy dost, zvlášť pokud doma používáte lahvičky na denním pořádku.

Obsah dárkové sady:

3 × 250 ml kojenecká láhev plastová
2 × 120 ml kojenecká láhev plastová
5 × silikonová savička Stupeň 1
2 × silikonová savička Stupeň 2
2 × silikonová savička Stupeň 3
2 × cestovní uzávěr
1 × kartáč na láhve
1 × kousátko Flexees

Hrajeme tedy o dvě sady. Jednu v růžové a druhou v modré. Zapojení do soutěže je velice jednoduché.

Dny s ambasadorkami - balení vánočních dárků

Vánoce se nezadržitelně blíží a spolu s nimi i spousta dalších povinností, které v moderní kultuře k tomuto původně skromnému svátku patří. Je zvykem, trávit o Vánocích čas se svými rodinami a vybírat vánoční dárky týdny, někdy i měsíce předem. Po nějaké době si možná člověk pomyslí, jak Vánoce udělat trochu originálnější, jak vyzkoušet něco nového a vyvarovat se tak jejich “každodennosti”. Způsobů je mnoho. Jedním z nich je vyzkoušet některé originální tipy a zabalit dárky novým způsobem, který váš již tak originální dárek ukáže v ještě zajímavějším světle. Pojďme se tady společně podívat na způsoby balení vánočních dárků. 

1. VYTVOŘTE SI VLASTNÍ BALÍCÍ PAPÍR

Balicí papír nás každoročně vyjde na pěkných pár korun, zejména pokud nakupujeme rozměrnější dárky. Balicí papír bez potisku, často z ekologické výroby, přitom stojí pouhých pár korun a dává nám skvělou příležitost vyzdobit jej vlastním způsobem. Tento kreativní papír můžete nazdobit vlastními motivy hned několika způsoby. 

Využít lze například razítka s vlastním motivem (již hotová nebo vytvořená například z korku a razítkové barvy, inkoustu  nebo čistě vodových a temperových barev), ale také vlastních ilustrací a obrázků, které potěší zejména vaše děti. Tento způsob balení je zároveň skvělou možností, jak potěšit milovníka popkultury, zejména u témat, pro která nelze najít balicí papíry (např. Pán Prstenů, Marvel aj.) na vaše vánoční dárky. Vánoční ozdoby a balení dárků tímto způsobem můžete jednoduše sjednotit.  Fantazii se meze nekladou a vy si užijete spoustu zábavy při výrobě balicího papíru.

Co budete potřebovat?

  • Jednobarevný balicí papír
  • Vykrajovátka s vánočním motivem
  • Bramboru / polystyren / korek / provázky
  • Temperové barvy
  • Nůž

Vánoce s ambasadorkami jsou v plném proudu 😉
Dnes jsem se s vámi podělila o naše vánoční tradice (zde https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/adventni-cas-nase-zvyky-a-tradice-h0h8bg/ ) a @kristinandbaby nám připravila parádní soutěž 🎁🎄
Podívejte se a dejte nám zpětnou vazbu jak se vám líbí 😉

V dalších dnech se těšte na další články a soutěže. Moc nás potěší, když nám ukážete vaši přízeň a zapojíte se do soutěží či okomentujete naše články 😉

#fisherprice
#vanoce_s_ambasadorkami

Včera jsem byla po týdnu v práci. Všimla jsem si, že letiště dostalo vánoční fasádu a vypadá nějak veseleji. Tento měsíc pracuji 10:30-16:00, takže jsem tam přes oběd. Ráda si nosím vlastní oběd - včera byly špagety s boloňskou omáčkou, banán, sýr a krekry. Oběd si beru s sebou primárně z toho důvodu, že je to prostě jednodušší. V našem “break room” máme kuchyňku a není problém si něco ohřát.

Oběd si teď nosím v této termo tašce, která je tedy primárně určena na dětské lahve a je od Dr.Brown's. Mně se líbí, že je tak akorát na ten můj oběd a ještě si ji hezky poznám ve společné lednici. Takže Maverick má smůlu a mamka si přivlastnila jeho taštičku 🙂.

Také používáte něco, co patří vašim dětem? Máte něco, co si od dětí půjčujete?

#drbrowns

Vyhlášení výherců listopadové soutěže ze skupiny Fisher-Price

🎁 Vyhlášení listopadové soutěže s Fisher-Price je tu! 🎁 

Všem zúčastněným děkuji za zapojení do soutěže 🤗  Dozvěděli jsme se od vás tipy na říkanky, dobré snídaně i krásné pohádky (více si přečtěte ve skupině Fisher-Price).

🍀🍀🍀  A kdo tentokrát vyhrál? 🍀🍀🍀 

Generátor náhodných čísel vylosoval tyto výherce 🤗 :

@klpoiu - Snídaňový set

@priefi - Tablet

Království za zubaře!! 🙏🙏🙏
Holky sháním akutně zubaře.. 😭 Po třičtvrtě roce shánění jsme objevili v Brně, byli jsme šťastný jak blechy. No, bohužel do té doby než manžel s obrovskou bolesti zubu, prosil zubařku, ať ho vezme. Měl smůlu,nevzala. Prý si má jít na pohotovost. Tam mu dali ATB,otevřeli zub a dolecit se měl jít pochopitelně ke své zubarce. Bohužel si nenechala vysvětlit, že je to stále akutní, nekompromisně ho objednala na březen.🤷 Prosím, nevíte o někom trasa Brno- Svitavy-Olomouc? Kdo bere bolestivé případy a nestojí kompozitní plomba 3000,-? Ideal když se vejdeme kolem 1500,-? (pokud je to vůbec reálné)..
Už jsem fakt zoufalá.. ( to pominu, že na pohotovosti čekal od 18hod-23:30. Nedokážu si to představit s dětma nebo já s mimcem,které kojim.
Potřebujeme manžel, já a dvě (10,12) děti.🤦

Niekedy nie je čas na improvizáciu

Pamäť človeka je veľmi zaujímavá záležitosť. Celú strednú som sa ako žiačka aktívne zúčastňovala na kurzoch a súťažiach prvej pomoci. Samozrejme, povedzme si úprimne, v miere zodpovedajúcej veku a znalostiam. Odvtedy už ubehol dlhý čas, veľa vecí som zabudla, knižky zapadali prachom. No keď som bola prvýkrát vystavená zoči voči potrebe resuscitácie blízkej osoby, všetky tie veci začali fungovať, tak nejak automaticky. Moje telo prestalo počúvať moje vydesené vedomie a niekde z usporiadaných šuflíkov podvedomia vyťahovalo všetky potrebné informácie. 

A takéto sú aj kurzy prvej pomoci deťom. Sú stručné, jasné a sem tam preložené nejakou vtipnou prupovídkou či príbehom zo života, na základe ktorých si zapamätáte všetko, čo predtým odznelo a ste schopní to z pamäte vydolovať práve vtedy, keď to naozaj potrebujete. Neviem ako u vás, ale u mňa prílišným a dlhotrvajúcim monotónnym prísunom holých faktov, klesá schopnosť koncentrácie. Tieto kurzy sú robené pútavo a tak, aby sa v nich našiel každý rodič. Pri pozeraní jednotlivých videolekcií som nestratila niť na jedinú sekundu.

Paradox je ten, že zatiaľ čo pri prvom dieťati som to nejakým spôsobom neriešila (človek má tak nejak viac času byť pri ňom stále), pri druhom som si začala stále viac a viac uvedomovať, že by bolo vhodné si vedomosti týkajúce sa prvej pomoci nejakým spôsobom oprášiť. 

Tieto videokurzy sú presne to, čo som hľadala. Čím staršie dieťa, tým viac zostáva rozum stáť nad tým, čo dokáže vymyslieť. Horolezecká výprava na stromoch, spojená s ochutnávkou bobulí stromu v predzáhradke. Niektoré veci som mala možnosť si rovno otestovať v praxi a bola som za to nesmierne vďačná, teda nie za tú možnosť si to vyskúšať, ale za možnosť mať niekde toho pomocníka a poradcu. Vydesenej sestre, ktorej 6-ročnú dcérku trápilo točenie hlavy po náraze hlavy o ľad na krasokorčuliarskom tréningu, som dokázala fundovane poradiť. 

Lebo obrovskou výhodou je možnosť sa ku kurzom kedykoľvek vrátiť a pozrieť si, čo vás práve zaujíma. A čo oceňujem najviac, že tieto kurzy dávala dokopy LEKÁRKA a MATKA a z tohto storočia. Žiadne exaktné príkazy a zákazy, len fakty a vlastné skúsenosti. Sú proste zo života. Naviac pani doktorka je aktívna na instagrame ako  @mklife_prvni_pomoc_detem a množstvo ďalších rád sa dozviete aj priamo tam.

A že to stojí peniaze? Myslím, že hodnota tohto kurzu je nevyčísliteľná. Mne vyhovoval obsah aj forma. A na konci získaná dôvera v seba a v to, že žiadna situácia nie je neriešiteľná. Ruku na srdce, koľko zbytočností čo ste nakupovali ako súčasť výbavičky máte doma, ktoré ste ani nepoužili? A koľko vás to pri tom stálo. Na Vianoce človek rozmýšľa nad darčekmi. Možno práve tento kurz je to pravé orechové, dokonca je možnosť na stránkach ho zakúpiť ako darček. A nielen pre vás, ale aj pre babičky, ktoré majú ten strach už v ťažkých násobkoch.

avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    2. pro 2020    

Je mou milou povinností vyhlásit výsledky prvního okénka adventního kalendáře s firmou #vileda

Okénko číslo 1 otevřela @misanekk a získala balení hadříků Microfibre COLORS a novinku roku 2020 Microfibre ULTRA FRESH.

Moc gratuluji výherkyni a všem ostatním děkuji za účast ❤️

(2 fotky)

Ahoj holky, Liliance se udělal asi ze zimy trochu lisej po tvaricce, doporučíte mi nějaké mazanicko?
Teď jsem doma ale asi bych ji na to dala infadolan. Případně nějaké tipy?
🙏 Díky 😊

avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    2. pro 2020    

SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 2
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Dnes budeme soutěžit o hadřík ACTIFIBRE a balení houbiček INOX.
Hadřík je ideální pomocník pro všechny druhy materiálů - sklo, laminát, dřevo,kov, nerez.... Jedním tahem vyleštíte vše bez pomoci chemických prostředků.
Houbičky INOX jsou top produkt na trhu. Díky abrazivní vrstvě můžete používat na sklo, drahé nádobí, varnou desku. Žádný povrch nepoškrábe, ale špínu dostane dolů opět jen pomocí vody.

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - jaká je vaše nejoblíbenější vánoční koleda?

Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.

Hodně štěstí 🍀🍀🍀

(3 fotky)
avatar
88petule
Zpráva byla změněna    2. pro 2020    

S Natálkou už měsíc poctivě testujeme novinku letošního podzimu : BEBU SUPREMEpro 🍁🍂 Musím přiznat že je o fous chuťově zajímavější než její starší sestřička BEBA COMFORT. Minulý měsíc jsem jich 5 poslala mezi vás, tak jsem zvědavá právě na vaše ohlasy. 😍
Dnes pro zajímavost. 💡
Než jste přisli ke kojeneckému mléku, KTERÉ DÍTĚTI SEDLO, ochutnávali jste mlíčko také nebo jste sehnali několik vzorečků a nechali jste na malém mlsounkovi, které si sám vybere?

#zdravyzacatek s #nestle

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    2. pro 2020    

Soutěž UKONČENÁ - Adventní kalendář s dm - soutěž číslo 2 🎉
--------------------------------------------------------------
V dnešní soutěži hrajeme o dámskou vůni Snění od privátní #dm značky alverde.
🎁 dámská EdP růže & tonkové boby & geránie
🎁 100% ingredience přírodního původu
🎁 díky nejmodernějším metodám extrakce a pečlivému zpracování se daří zachytit nejkrásnější vůně přírody a zachovat jejich kouzlo

Značka alverde je značkou velmi oblíbenou a mezi jejími produkty najdete pouze certifikovanou přírodní kosmetiku.
-----------------------------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě 🙏
2. Do komentáře mi odpovězte na otázku:
Z jaké země vůně Snění pochází?

Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do čtvrtka 3. prosince do 8:00.

Odpověď na soutěžní otázku najdete zde:
https://www.dm.cz/alverde-naturkosmetik-damska-...

Denně teď chodíme kolem této sochy. Pokaždé se musíme zastavit a Benik zpustí: "To jsem já a ty, mami, když jsem byl ještě miminko. A máme nohy. A nekoukej mi na zadek!"
Táto socha fascinovala i mě jako dítě, ale do té části města jeme moc nechodili,tak byla pro mě vzácná. ☺️ Ale líbí se mi pořád. 😍

Adventní čas - naše zvyky a tradice

Čas v době adventu rádi trávíme s rodinnou a přáteli. V této době nás již obklopuje vánoční atmosféra v ulicích, obchodech a zřejmě jste si udělali i nějakou výzdobu doma. Snažíme se stihnout vše možné i nemožné - uklidit a vyzdobit domácnost, napéct cukroví, připravit Mikuláše, … V hlavě nám běží myšlenky, zda máme nakoupené nebo alespoň vymyšlené dárky pro všechny, kterým chceme na Vánoce udělat radost. Někteří se právě kvůli tomuto předvánočnímu shonu na Vánoce příliš netěší ✋

Ráda bych Vás tímto trošku nasměrovala k tomu, abyste si vytvořili letos to pravé KOUZLO VÁNOC ❤️🎄 Nestresujte se zbytečnostmi. Co se nestihne dnes, bude zítra a nebo zkrátka se to bez umytých oken také obejde 😉 Měli bychom se na Vánoce připravit s rozumem a poté si dopřát vychutnání té krásné atmosféry 🥰

O čem jsou ty pravé Vánoce? Přece o tom trávit příjemný a pohodový čas s rodinou, přáteli. Cítit se zkrátka dobře 👍 Všichni si nejvíc přejeme být zdraví a toto všechno ani ty nejpropagovanější dárky za mnoho peněz nenahradí. Prosím, než začneme propadat případné předvánoční panice, uvědomme si o čem opravu jsou Vánoce.

Prozradím vám, jak jsme to letos s přípravami měli my, a představím vám některé vánoční tradice, které máme rádi a dodržujeme je.

Pečeme vánočku - RECEPT

Od té doby, co mám svoji domácnost peču každý rok vánočku. Musím říct, že je to rok od roku lepší a dnes bych řekla, že na tom rozhodně nic není. Dřív jsem pekla vánočku na patra a postupně přešla k vánočce z osmi pramenů, která se mi nejvíce osvědčila a dělávám ji posledních několik let. Loni jsem se popasovala s vánočkou bez bílkoviny kravského mléka a musím říct, že jí to na chuti neubralo. Povedla se i tak. Dám vám sem recept na tu, kterou každý rok peču i s obměnou pro alergiky na BKM.

Strana