SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 2
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes budeme soutěžit o hadřík ACTIFIBRE a balení houbiček INOX.
Hadřík je ideální pomocník pro všechny druhy materiálů - sklo, laminát, dřevo,kov, nerez.... Jedním tahem vyleštíte vše bez pomoci chemických prostředků.
Houbičky INOX jsou top produkt na trhu. Díky abrazivní vrstvě můžete používat na sklo, drahé nádobí, varnou desku. Žádný povrch nepoškrábe, ale špínu dostane dolů opět jen pomocí vody.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - jaká je vaše nejoblíbenější vánoční koleda?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
Rolničky
Chtic, aby spal...
Taky mám ráda Tichou noc
Štědrý večer
Půjdem spolu do Betléma
Rolničky
Mám ráda spoustu koled a Vánočních písniček. Ale největší srdcovka je ta kterou jsme s holkama poslouchaly už na základce . Je to písnička Jen od skupiny Ambo. A je úžasna. Ty klasické koledy se prostě musím líbit všem a je těžké si vybrat. Třeba Byla cesta ušlapana a nebo Dobrý král Václav
Narodil se Kristus Pán
Pásli ovce valaši...
Za mě taky Půjdem spolu do Betléma🙂
Štědrý večer 🙂
Půjdem spolu do Betléma, ale mám ráda všechny ...
Purpura
Stedry večer 🙂
Tichá noc
Půjdem spolu do Betléma
Rolničky.. 🙂
Tichá noc ☃️
Je toho hodně, ale Tichá noc vede z celého srdce. U té vždy slzím.
Vánoce, vánoce přicházejí 😁
Tichá noc
Štědrý večer 🙂
Byla cesta byla ušlapaná, ale jinak i velika spousta nekoled, tedy vanocnich pisnicek... modernich i starsich 😊
Tichá noc
Tichá noc
chtíc aby spal
Tichá noc
Štědrý večer
Tichá noc
Rolničky..první koleda kterou jsem zpívala dceři a ta jí taky zbožňuje 😉
Chtíc, aby spal
Rolničky 🙂
Půjdem spolu do betléma
Půjdem spolu do betléma 😊 název si nevzpomenu
Půjdem spolu do betléma ☺️
Tichá noc 😊
Mám jich ráda hodně,ale z klasiky vede Tichá noc a z "moderny" Půlnoční od Neckáře
Půlnoční ❣️
Miluju koledy, ale Tichá noc je Top 🙂
Tichá noc
Asi Ticha noc. To je takovy symbol. A i Pulnocni se mi libi 🙂
Byla cesta ušlapaná...
Rolničky
Byla cesta byla ušlapaná a Narodil se Kristus pán, ale tu opravdu až o Vánocích, v době adventu ji nesnesu
Tichá noc
Tichá noc
Půjdeme spolu do Betléma 💚
Teda koledy mam rada sna vsechny, ale asi Chtic aby spal a Ticha noc vedou
Tři králové
Z jedné strany chvojka
Chtíc aby spal. Ale jinak mám ráda skoro všechny ty klasické koledy
Vcera jsem poprve slysela hrat dceru na kytaru Rolnicky, Rolnicky... ona to trenuje s ucitelkou jako prekvapeni pro nas a docela me to dojalo. JInak me dojme ale asi kazda koleda...
Tichá noc
Narodil se Kristus Pán
Byla cesta, byla ušlapaná
Rolničky
Rolničky
Narodil se Kristus Pán
Pujdem spolu do Betlema
Tichá noc
Chtic aby spal
Tichá noc 🥰
Půjdem spolu do Betléma.
Nesem vam noviny
Po roce Vánoce přicházejí
Tichá noc.🌙
Tichá noc
Veselé vánoční hody
tichá noc
Rolničky, ale je to tím, že to je to první koleda, kterou se syn naučil. 🙂
Pásli ovce Valaši
Pásli ovce valaši
Tyjo zjitila jsem, že je to pro mě dost těžká otázka:D Asi Tichá noc, ale spíš vzhledem k tomu, když si vybavim pár úprav do "normálních" písniček, nekoledovejch🙂 Třeba Enya a další.... Ale jinak mám ráda asi všechny, maj svou atmosféru🙂
Tři králové
Tichá noc
Půjdem spolu do Betléma...
Tichá noc
Rolničky
Půjdem spolu do Betléma
Tichá noc
Rolničky
Narodil se Kristus pán
Rolničky🙂
Narodil se Kristus Pán
Rolničky
@ivakalinova Tichá noc
Ticha noc
Tichá noc 🌠
Nesem Vám Noviny
Chtíc aby spal
Štědrý večer
Půjdem spolu do betléma
Tichá noc
Pasli ovce valasi a Adeste fideles
Asi Půjdem spolu do Betléma.
Tichá noc
Rolničky
Narodil se Kristus Pán
Vánoce, Vánoce přicházejí
Narodil sa Kristus Pán
Půjdem spolu do Betléma
Vánoce, Vánoce přicházejí 🎄
Chtíc,aby spal
Klasika: Narodil se Kristus Pán.
Tichá noc. A písničku Vánoce na míru.
Štědrý večer nastal
Tichá noc
Chtíc aby spal
Tichá noc
Vánoce přicházejí
Čas vánoční
Ticha noc 🙂
Tichá noc ❤️
Tichá noc🎄🎁🔔
Tichá noc a Chtíc aby spal.. v podání 4TET.. miluju ♥
Půjdem spolu do Betléma
Půjdem spolu do Betléma
Tak to je ťažká otázka 🤔 asi Narodil sa Kristus Pán. Keď si spomeniem na polnočnú tak ma to dojme. A keď si spomeniem na Pelíšky tak ma to rozosmeje 😁❤️
Rolničky 🙂⭐
Rolničky a Tichá noc 😊
Chtic, aby spal
Tichá noc. Z polských potom: Lulajze Jezuniu 🙂
Půjdem spolu do Betléma
Rolničky
Půjdem spolu doBetléma
Vánoce, vánoce
České mám ráda všechny, ale kdybych měla vybrat jednu, tak asi teda Tichou noc 🙂 Jinak mám ráda Feliz Navidad a vůbec všechny vánoční songy
Vánoce, Vánoce přicházejí
Mám moc ráda Byla cesta ušlapaná, sice to není koleda, ale Půlnoční od Václava Neckáře a také Narodil se Kristus pán, ale nesmím si vzpomenout na Pelíšky a Jiřího Kodeta, jinak okamžitě chytám záchvat smíchu.
Tichá noc a Narodil se Kristus pán
Narodil se Kristus pán
Rolničky, rolničky. ..
Rolničky 🙂
Ticha noc
Purpura ❤️
Rolníci,rolníci od Ozzáka 😀 🔔
Štědrý večer
Tichá noc
Tichá noc
Ticha noc
Tichá noc
Tichá noc
Narodil se Kristus pán.
Tichá noc
Rolničky, v české i anglické verzi 😊
Purpura
Rolničky a tichá noc
Jak jsi krásné neviňátko.
Nesem vám noviny.
Rolničky 💃
Stedry vecer nastal.
Tichá noc
Rolničky
Chtíc, aby spal
Štědrý večer, Vánoce, Vánoce přicházejí. A že zahraničních Last Christmas a White Christmas
Narodil se Kristus pán
Vánoce, Vánoce přicházejí 😍
Štědrej večer nastal
Koledu oblibenou nemám, ale miluju Rybovu msi vánoční🙂 vcera uz u nas hrala a bylo to krásný🙂
Nesiem vám novinu
Rolničky 🙂
Štědrý večer
Rolnicky 👍🏼
Z klasických českých Chtíc aby spal, jinak mám moc ráda polské koledy
Tichá noc
Tichá noc
Rolničky
Purpura a Tichá noc🙂
Narodil se Kristus pán
Pujdem spolu do betlama
Tichá noc
Vanoce, Vanoce prichazeji
Půjdem spolu do Betléma
Vaclav Neckar, Půlnoční
Ticha noc
Půjdem spolu do Betléma.. 😀
Vánoce, vánoce přicházejí
Štědrý večer nastal 🎄
Tichá noc
Tichá noc.
Vybrat jen jednu je dost těžké,ale asi ticha noc
Z klasických Tichá noc ☺️
Tichá noc
Rolničky..
Odjakživa Vánoce, Vánoce přicházejí 😁
Štědrý večer
Tichá noc, pokaždé když ji slyším nebo zpívám,tak mám husí kůži.
rolničky 🙂
Václav Neckář - Půlnoční
Rolničky a Tichá noc 🙂
Ja jich mám oblíbených více, ale vede asi Chtíc aby spal ❤️
Já nedokážu vybrat jen jednu😁🙈 Štědrý večer, narodil se Krystuspan, nesem vám noviny, rolnicky...
Ticha noc
Štědrý večer nastal
Vánoce, Vánoce přicházejí 🙂
narodil se kristus pan ❤️
Tichá noc
Štědrý večer nastal 😊
Mám ráda Tichou noc...🙂
Po roce vánoce. . .
Nesem Vám noviny
štědrej večer nastal
Štědrej večer nastal
Tichá noc 🎄.
Štědrej večer nastal.
Adeste fideles a Tichá noc
Tichá noc
Tichá noc
Tichá noc
Jako spousta tady Ticha noc 🙂
Rolničky 🙂
Rolničky
Rolničky a Půlnoční, ale krásné jsou všechny
Štědrý večer nastal
Pasli ovce valaši
Štědrej večer nastal
Tichá noc
Štědrej večer nastal
Chtíc aby spal...
Rolničky 😊😊😊
Chtíc aby spal, Byla cesta ušlapaná...
Tichá noc 🎄
Narodil se Kristus pán
Rolničky 🤗
Rolničky
Štědrý večer nastal🌲
Chtic aby spal😊
Ticha noc
Konkrétně žádnou říct nedokážu. Nemám ráda ucourané, musí mít rytmus. Treba Čechomor má pěkné
Chtíc aby spal ❤️
Tichá noc
Půjdem spolu do Betléma a Vánoce Vánoce přicházejí, protože si ji pořád zpíváme s dětmi 🙂
Narodil se Kristus Pán
Purpura
Všechny! Nejvíce Vanoce, vánoce přicházejí.
Ticha noc
Sice to není koleda, ale mám nejraději Jsou svátky od Karla Gotta 😀
Rolnicky. Jsou tak vlezle, az si je pak clovek zpiva cely den
Nesem vám noviny
Tichá noc.
Ticha noc
Hore,bratři 🙂 dcera ji umí krásně zahrát na flétnu 🙂
Ja na ty koledy moc nejsem, ale kdybych si mela vybrat, tak asi Ticha noc...
Půjdem spolu do Betléma
Ticha noc
Den přeslavný v podání Bárty ♥️
Tichá noc ❄
Tichá noc ♥️
O holy night
Tichá noc
Štědrý večer nastal 🎄
Chtíc, aby spal 🎄
Ticha Noc
Tichá noc
z koled jako takových mám ráda Byla cesta ušlapaná, protože jsem s ní měli snad nejhezčí vánoční představení za celou mou éru dramaťáku (a že jsem jim měla hodně)... a vánoční písničky od Absolonové a Ledeckého.
Rolnicky
Rolničky
Walda Matuška- Vždyť jsou Vánoce ☺️
Purpura
Rolničky 😁
Tichá noc 🙂
Tichá noc ❤️
Purpura ❄️
Rolničky
Tichá noc
Tichá noc 🌙
Rolničky
Pasli ovce valasi.
Tichá noc
Rolnicky😉
Pochvalen buď Ježíš Kristus
Vsechny koledy mam rada a uz si je poustim 👍
Nesem vám noviny
Vanoce Vanoce přicházejí ☺
Tichà noc
Pujdem spolu do betléma
Štědrý večer 😁
Ticha noc,zpívala jsem si ji při kontrakcich v létě 🙈😂😂
Asi Tichá noc. Ale ty české mě až tak nebaví. Mnohem více se mi líbí anglické, americké. Třeba takový Bing Crosby a jeho White Christmas
Už se zase těšíme na Ježíška .. mám ji spojenou se svým dětstvím
Tichá noc
Tichá noc
Tichá noc ❤️
Padá sníh a voní jehličí 😀
Rolničky
Jdou, jsou zas k nám ( O holy night)
Štědrej večer nastal, Chtíc aby spal
Ticha noc
Rolničky. A z písní pak vánoční od farne
Půjdem spolu do Betléma
Štědrý večer
Tichá noc
Rolnicky
Rolničky a Půlnoční od Neckáře 🤗
Štědrý večer
Tichá noc.
Tichá noc
Tichá noc
Ticha noc
Chtíc aby spal🎄
Štedrej večer nastal
Tichá noc
Rolničky
rolnicky
Půjdem spolu do Betléma
Z tradičních českých asi Chtíc,aby spal..jinak mám moc ráda koledy přezpívané Celtic Woman jako O Holy Night,Adeste fideles a podobně 😍
Tichá noc
Pasli ovce valasi🙂
Chtic aby spal
Tichá noc
Tichá noc
Tichá noc ❤️
Tichá noc
Purpura
Ticha noc
Rolnicky
Karel Gott a H. Vondráčková - Dingi - lingi, ding-dong
Tichá noc
Štědrý večer nastal
Rolničky
Narodil se Kristus pan
Hej přijeli do Betléma pastýřé
Půjdem spolu do Betléma
Tichá noc.
Pásli ovce Valaši
Tichá noc a Purpura ❤️❤️
Tichá noc
Půlnoční a tichá noc ♥️
Ticha noc....moje srdcovka ❤️
Tichá noc
Nesem vám noviny
Není to koleda, ale od Neckáře: Půlnoční ❤️. Kuba vumdCky říká: chci beránku náš ... 🐏🐑
Polská Gore gwiazda Jezusowi
Chtíc aby spal..
Polská Bracia patrzcie jeno 🥰🥰🥰 a česká chtic, aby spal
Štědrý večer
Tichá noc
Tichá noc
Chtíc aby spal
Rolničky
Nevím zda ji můžu počítat mezi koledy... Ale od Neckáře Půlnoční!!! Je úžasná 😍
rolničky a velice pěkná je písníčka od Neckáře
Tichá noc
Půjdem spolu do Betléma 🙂
Rolničky
Tichá noc
Tichá noc
Pasli ovce Valasi 😉
Půjdem spolu do Betléma
Tichá noc
Adeste Fideles
Pásli ovce Valaši
Byla cesta, byla ušlapaná
Bílé Vánoce
Tichá noc
Rolničky
Půjdem spolu do Betléma 🥰
Tichá noc
Pásli ovce Valaši
Pásli ovce Valaši 🙂
Půjdem spolu do Betléma
Zadna 🙈
Tichá noc 🌃
Štědrej večer nastal 💝🎄
Rolnicky 🎄
Chtíc aby spal..
Ticha noc
Nejvíc mě baví koleda - Už se zase těšíme na Ježíška 🙂
Rolničky, rolničky
Pásli ovce Valaši
Tichá noc a rolničky ❄️♥️
Tichá noc
Veselé Vánoční hody
Není to přímo koleda, ale moc se mi líbí Ryba rybě od Janka Ledeckého
Půjdem spolu do Betléma 🙂 tuhle miluji .. ;)
Rolničky
Štědrej večer nastal
Rolničky 🎄
Tisíc andělů od Čechomoru
Půjdem spolu do Betléma 🙂
Rolničky.
Tichá noc
Do loňského roku jsem neměla žádnou úplně nejoblíbenější...ale co syn přišel ze školky s Půjdem spolu do Betléma, tak tuto, jelikož si ji můžeme spolu zazpívat ☺️
Rolničky
Půjdem spolu do Betléma
Tichá noc
Rolničky
Ticha noc
Tichá noc
Veselé Vánoce 😀
Vanoce,vanoce prichazeji.
Rolničky
We wish you Merry christmas
Narodil se Kristus Pán, Chtíc aby spal a Půjdem spolu do Betléma 🙂
Půjdem spolu do Betléma ☺️
Tichá noc 💙
Rolničky
Tichá noc
Tichá noc
Ticha noc
Purpura 🙂
Štědrý večer nastal
Štědrej večer nastal
Chtíc aby spal a Štědrý večer nastal 🙂
Chtíc aby spal a Tichá noc 🙂
Tichá noc😍
Ježíšku panáčku
Všechny 😂 nejraději asi teda ticha noc ☺️
Chtíc aby spal😉 Ta je ze života😁
Tichá noc
Tichá noc
Štědrý večer nastal
Tichá noc
Tichá noc
Rolničky
Tichá noc
Tichá noc 🙂
Tichá noc 🌃
Tichá noc
Není to klasická koleda, ale již dlouho mám tuto píseň ráda. Zpívá ji místní sbor a je to Vánoční slow od Josefa Zajíčka. Pomalu dny se nám krátí, ve frontách na svíčky za krkem zebe sníh. Jen spící děti už tuší, snívají pod víčky krásný sen o Vánocích.......
Tichá noc
Ticha noc🌙
Rolničky, nejlépe v podání Barta Simpsona😉
Tichá noc
Rolničky a Už se zase těšíme na Ježíška
Purpura
Ja malý přicházím
Nejraději máme doma koledy Štědrý večer nastal a Nesem vám noviny. 🎄
Vánoce Vánoce přicházejí 😍❤️
Tichá noc.
Štědrý večer nastal
Štědrý večer
Tichá noc
Ticha noc
Rozhodně tichá noc
Půjdem spolu do Betléma
Rolničky 🌲
Půjdem spolu do Betléma
Rolničky
Půjdem spolu do betléma - ta je taková veselá
Ticha noc
Rolničky
Jde dívka lesem trnovým (německy Maria durch ein dornwald ging) objevila jsem ji teprve nedávno a je nááádherná ❤️
pásli ovce valaši
Vánoce, Vánoce přicházejí a i když to není koleda,tak i přes to mám moc ráda od Neckáře Půlnoční 🎶
Tichá noc
Narodil se Kristus pán
Tichá noc
Rolničky 🤗
Jednoznačně Rolničky..u těch se prostě rok od roku nějak víc dojímám..asi stárnu 🙂
Rolničky
Už se zase těšíme na Ježíška.... Nevím proč, ale tuhle mám ráda od dětství
Bílé Vánoce
Tichá noc
Rolnicky 🙂
Štědrý večer nastal
Pásli ovce Valaši
není to úplně asi koleda a za mě Těšíme se na Ježíška
https://www.youtube.com/watch?v=KNxtK7j8Z8gPůjdem spolu do Betléma
Rolničky
Narodil se Kristus pán.
Pásli ovce Valaši. Tu mají v oblibě i moje dcery. 🙂
Tichá noc
Narodil se Kristus Pán
Pásli ovce Valaši
Rolničky.
Rolničky
Vánoce, Vánoce přicházejí ...
Tichá noc ❤️
Nesem vám noviny
Tichá noc
Tichá noc✨🎄
Tichá noc
Chtíc aby spal
Půjdem spolu do betléma
Tichá noc
Rolničky
Tichá noc
Tichá noc
Vánoce, Vánoce, přicházejí 😀
Těžká otázka, všechny koledy jsou krásné 😊 Klasika - Štědrý večer nastal, novodobá - Půlnoční od Vaška Neckáře 🎶
Půjdem spolu do betléma
Rolničky a Pásli ovce salaši
Rolnicky
nejraději mám Purpuru
Ticha noc
Purpura
U nás nejvíc frčí "Půjdem spolu do Betléma". Já miluju Spirituál kvintet " Hvězda zářila".
Rolničky
Rolničky
Tichá noc
Purpura
Vanoce, Vanoce prichazeji
Nesem vám noviny
Ticha noc
Tichá noc
Byla cesta byla uslapana .....z modernich letos koleda od Noida Barty
Tichá noc ❄️
Nesem vam noviny
Půjdem spolu do Betléma
Půjdem spolu do Betléma🙂
Tichá noc
Pásli ovce Valaši
Narodil se Kristus pán ⭐️
Nesem vám noviny
rolničký rolničkýýý..😀
Byla cesta, byla ušlapaná
vánoce přicházejí
Štědrý večer nastal
Vanoce, vanoce prichazeji
Soutěž ukončena ❤️



Tichá noc ❤️