Co vám pomohlo na těhu nevolnosti?

lidasedlakova
18. srp 2014

Holky co vám zabralo na těhu nevolnosti?v prvním těhu jsem na to netrpěla a teď podruhé je mi špatně od žaludku.Necpu se...jim co 2 hodiny po troškách

tulikiss
18. srp 2014

@lidasedlakova asi te nepotesim ale me pomohlo porodit 😀 a ted vazne, zkusila jsme asi vsechno co se kde radi a stejne jsme do 6 mesice zvracela 3-4 denne, jedine co pomahalo aspon trochu bylo porad neco uzobavat, ale to stejne nemuzes cely den a pak to vzdy prislo ☹

mydvaapes1
18. srp 2014

Nic 😀 ...trpěla jsem cca měsíc v kuse, snad ani vlasy jsem si nemyla....ale co vim, tak jsem jedla hodně jablek, páč sem do sebe nic víc nenacpala...

ninive211
18. srp 2014

Mně pomáhal hruškový džus, hlavně po ránu...asi doplnil sacharidy a uklidnil žaludek -jako cola (sama jsem na něj měla v prvním trimestru nepřekonatelnou chuť a pila ho ve velkém!) a jinak na snídani zásadně celozrnné pečivo třeba jen s kouskem tvrdého sýra (zásadně jsem vynechávala uzeniny jako šunku, ty jsem nemohla ani vidět, doteď jím jen málo). Ale mě celkově nějak extra blbě nebylo, nezvracela jsem, a ty lehké nevolnosti, co mě trápily, se daly vydržet...často byly spíš odpoledne po práci z hladu, musela jsem to prostě zajíst.

dezyre
18. srp 2014

@lidasedlakova téměř nic.. co mě malinko pomáhalo byla buď cola s ledem a citrónem, anebo jemně perlivá matonka s ledem.

suzief
18. srp 2014

nic, musela jsem přečkat až to přešlo, naštěstí to trvalo jen 3 měsíce.

suzief
18. srp 2014

vlastně pravidelné jídlo po troškách, na chvilku se to uklidnilo ale zvracela jsem tak jako tak

fressa
18. srp 2014

Mě bylo strašně a co mi docela srovnalo žaludek je multivitamínový šumák :D ale né rozpuštěný ale vyblýzat.. Ale že by mi bylo 100% dobře to né,asi se to musí holt vydržet ;)

loocin
18. srp 2014

Tak ja nemuzu uz tyden jist a je mi asi blbe i z toho, ale snim suchy rohlik a banan, kdyz uz skoro umiram. A ta cola taky pomaha, jinak to chce asi vydrzet, teda nic o tom nevim, jsem v 7tt. Celkem dobre je i hroznove vino, caj, piskoty...polivku v sobe neudrzim:(

kukukuku
18. srp 2014

Zkus homeopatika sepia officinalis 15 CH. Mně zabraly na 100 %.

lucka2092
18. srp 2014

já jsme jedla jen rohlíky a piškoty, i v noci když sem se vzbudila tak sem jedla,potom jsem měla lízatka zázvorový,to pomohlo jen na chvíli,vychlazená cola,později jedlá soda na špičku nože,a celé těhotenství renie

lidasedlakova
autor
18. srp 2014

díky za rady..všechno postupně vyzkouším..🙂

veruska007
18. srp 2014

Já nemohla absolutně nic sladkého. Pomáhaly mi extrémně kyselé džusy a voda s citronem. Blbě mi bylo 30 týdnů ☹

memento1331
18. srp 2014

Mne nepomohlo absolútne nič.
Zvracala som niekoľko krát denne skoro až do 5 mesiaca. Tiež ako tu bolo písané, mala som veľkú chuť na jablká a tie som aj jedávala lebo napríklad také mäso som nemohla cítiť ani pri varení nie to ešte pri jedení. (ale tie mi od zvracania nepomáhali).

agneszka
19. srp 2014

Mne dala mudr. Torecan..trochu pomahal,kdyz sem potrebovala nekam jit a vsecky okolo nepoblinkat

bety27
19. srp 2014

Přidávám se k homeopatikům. Po týdnu užívání se to velmi zlepšilo. Dávala jsem si je ráno na lačno (5 granulí)

lidasedlakova
autor
21. srp 2014

cola cola trochu zabrala..ale bublibky na moje bricho ne..nafoukla jsem desne..:( kolik tak muzu vypit ty coca coly?

juldaska
21. srp 2014

Nic, to se musí přežít.. 😖

karolinahd
25. srp 2014

@lidasedlakova kdyz uz coca colu zkus ji vybublinkovat lzickou vymichej bblinky neni potom tak dobra ale nebudes mit po ni nafoukle bricho ja ji piju po lzickach a je to asi jediny co mi pomuze abych vubec trochu srovnala zaludek

abalajda
25. srp 2014

Mě tehu nevolnosti moc netrapili,ale když uz pomáhala mi voda s citronem a zazvorem,zazvorove lizatka.... Cola sice tochu srovnala žaludek,ale palila mě po ní zase zaha...

evaamy
25. srp 2014

Já jsem uzobavala sušený zázvor z bioobchodu a jediné po čem mi nebylo blbe jsou nektarinky. A piju jen magnesii neperlivou. Nemůžu česnek, cibuli, zelí, mléko..

senoritapetra
25. srp 2014

Suchý rohlík, piškoty, pudink, kakao, jablko. K pití slabý černý čaj s medem nebo po troškách Coca Cola. Ale byly dny, kdy jsem nesnesla ani blbou vodu a všechno šlo ven, WC mísa byla kámoš 🙂 Hold nezbývá nic jiného než to přežít a vydržet 🙄 😉

bunny123
25. srp 2014

Kdyz je zene spatne, tak tehotenstvi probiha velmi zdrave, pry 🙂 Vydrzat! Mne pomahalo porad jist, jinak jsem mela zaludek na vode. Jedla jsem i ve 2 rano 😀 A paradoxne jeste neco zhubla.

fykyska
25. srp 2014

Nic 😀 ani nemocnice, léky,kapačky zvracela jsem 24 denně, 5 měsíců v kuse v trapu 10 kg ..Ale když už se to rovnalo na občasné zvracení 8-10 denně... Pomáhala cola - často jíst vlastně pořád něco hlavně aby žaludek nebyl prázdný a nebolel. Bánány, piškoty, dobré jsou minerální vody třeba magneska, hodně, voda s glukopurem, ale tak že v tom stojí lžíce (hroznový cukr), vařené brambory s troškou másla a polévky na udržení tekutit. Kulíšek dětský iontový nápoj, časem jogurty a mléko...

lili_2
27. srp 2014

Mě pomohly zázvorová lízátka a nepít ráno mléko. Já jsem po ránu mohla jíst pouze rohlík se sýrem a vlažný čaj, pak asi hodina siesta v leže a mohla jsem se terve dojíst. Jinak u mně nevolnosti odezněly jako mávnutím proutek v 10tt. Já mám spíš opačný problém, mám pořád hlad. Ráno se nasnídám, pak si dám malou sváčinku, oběd, svačinku, večeři, před spaním musím zase něco zakousnou a vnoci mně budí zase hlad. Manžel si ze mně dělá srandu, že jsem kyselina, ale já pokud se v noci nenajim tak ráno jsem jako po flámu a do 12 se nemůžu dostat z postele a začínám fungovat až odpoledne.

nellyverca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru