Poloha v 11.tt - dítě stojí a neleží

xxxdeny
3. lis 2018

Zdravim nastavajici maminy. Ve stredu jsme byli na utz, odpovidame 12.tt, vse vypada v poradku, ale co se tak bavim s kamaradkama, vsem uz mimca v deloze lezely, jen nam tam stoji jak solnej sloup.
Taky vam nekomu mimco stalo?
😂😂😂

gruyerre
3. lis 2018

@xxxdeny 😀😀😀
Teď tam má tolik místa, že může polohu měnit každou minutu. A tomu miminku je úplně jedno, jestli je horizontálně nebo vertikálně.

jenny91
3. lis 2018

Přesně tak. Když jsem doktorce nadhodila ještě o nějaký ten týden později, jestli chápu správně podle utz, že tady vpravo má hlavičku a vlevo nožičky, řekla mi, že za těch pár minut už se to dávno mohlo změnit.

jancabr
3. lis 2018

Jé, to je vtipná fotka. Naše malá má na fotce ze 13 tt ruku u hlavy a vypadá jako by měla dlouhatánský zobák

lachtanice86
3. lis 2018

@xxxdeny v tomhle týdnu je to fakt úplně jedno.

xxxdeny
autor
3. lis 2018

No tak uff... Nezavisle na sobe mi asi 10 holek poslalo fotku z 11.tt a vsechny mimca lezely. 😂 Tak me proste znejistela takovahle kravina.
Navic mam prcka i natocenyho a tady v tyhle poloze si delal z rukou dalekohled pred ocima a pak se tahal za usi. Holt cekame komika 😂😂😂🍤

denny27
3. lis 2018

Když mi dělala dr. utz cca v tom 12-13.tt, tak se mimčo předvádělo zrovna takovým způsobem, že se točilo snad do všech stran😁 upřímně mě to rozesmalo, protože jsem to u předchozích děti nikdy neviděla 😂 takže poloha není konečná a změní se ještě tak nastokrat😊

andelka
4. lis 2018

@xxxdeny no v tomto týdnu je to úplně jedno ( já jsem 28 tt a pořád se točí jak kuře na grilu), fotky z NT screeningu jsou naležato, protože tak se dá plod vyšetřit. Já jsem u minulého dělala všechno možný,aby se otočilo tak,ať se dá vyšetřit co je potřeba.

merope
5. lis 2018

Moje se pro změnu odmítalo hnout 😀. Ale nakonec se zadařilo. A jaká byla přesně poloha, to ani netuším - protože přes stěnu břišní to je jiný pohled než vaginální UTZ (a doktor použil oba než zjistil, že ani v jednom nevidí, co potřebuje a mrňouse "nelítostně" 🙂 otočil).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru