Sex v počátku těhotenství

terka7777777
6. únor 2017
Přeji hezký den maminky
Jsem v 7 tt a gynekolog mi na prohlídce řekl,ať do 12 tt neprovozuji pohlavní styk.
Nezeptala jsem se proč a všude se dočítám,že sex je zcela normální a že není čeho se bát..
Jak asi znáte druhé polovičky,tak i ta moje doma je celá nedočkavá 🙂
Neměla jste některá taky takový ,,problém" ?? 🙂
puresin
6. únor 2017
@terka7777777 Hmm, to Ti tady asi moc neporadime, v BEZNEM tehotenstvi by sex nemel nicemu vadit, ale jde o to, jestli je vse 100% v poradku, nebo je doktor jen zastydle opatrny. Ja bych prekousla stud a zavolala mu, proc ze mi to vlastne zakazal. 🙂
vladienka
6. únor 2017
My sme nedostali zakaz, ale spinenie, bolesti atd- takze sme to skusili raz a odvtedy uz nemam odvahu a holt musi polovicka vydrzat az do konca. Urcite to prezije 😉
gnozka
6. únor 2017
My jsme zákaz nedostali ale ja jsem na zácatku mela takovy divny strach aby se tam prcek udržel 🙂 asi zbytečne ale stejne jsme to hodne omezili a manžel s tim byl v pohode . Hlavne existují o jiné sexuální hrátky 🙂
absintka19
6. únor 2017
@vladienka existuje i oralny sex 🙂
pucmelinka
6. únor 2017
Můžeš mít nízko umístěnou placentu, taky jsem to tak měla...
terka7777777
autor
6. únor 2017
@absintka19 Jelikož stále zvracím a jsem strašně slabá,tak jsem ráda že ležím 😃
vanea
6. únor 2017
@terka7777777 Ahoj, já taky nemám žádný problém (byly ale problémy historicky v rodině, to budu chodit častěji na nějaké vyšetření atd), zatím vše vypadá naprosto v pořádku...a zakázal nám to do konce prvního trimestru, dneškem začínám 8tt🙂
absintka19
6. únor 2017
@terka7777777 to prejde 🙂 taky jsem to mela 🙂
gabikina
6. únor 2017
S tou placentou jsem to taky tak měla jak psala @pucmelinka. Ale to bylo jeste trochu pozdeji, pak se vytahla nahoru. Ale na zacatku tehu jsem dostala utrogestan na udrzeni a taky mi "zakazala" mudr sex. Nejaky uplne presny duvod to nema, je to spis jistota aby mělo mimčo "klid" v tom začátku. 😄 Ale u mě si to těło zařídilo samo, dost mě sex na začátku těhu bolel takže si samo řeklo co potřebuje, respektive nepotřebuje 😄
vladienka
6. únor 2017
@absintka19 nepovedala som nic o oralnom sexe, ale myslim ze Terka sa pytala na normalny styk 🙂
metalinda1
18. zář 2017
Holky, mám takový dotaz, když s přítelem spolu sexujeme...musí ho vyndavat? Někde jsem četla, že sperma vyvolává porod a není to pro dítě v 1.trimestru dobré. Jak to máte vy?🙂
jade85
18. zář 2017
Řídila bych se doporučením od lékaře a příště bych se ho zeptala proč 🙂 ale asi nějaký důvod u tebe je, jinak by to nezakazoval.
@metalinda1 já bych řekla, že nemusí, naopak jsem slyšela, že je to dobré pro čípek. Každopádně my to v prvním trimestru ani teď nijak neřešili/neřešíme a vše je v pořádku 🙂
metalinda1
18. zář 2017
Děkuji...já si to také myslím 😀
alemari
18. zář 2017
@terka7777777 asi más placentu nízko, proto ten zákaz
ircza007
18. zář 2017
Ahoj, já mám taky zákaz, vysvětlovala mi něco s čípkem, také jsem to moc nepochopila, ale šla jsem tam skrz špinění, které mě hrozně vyděsilo, takže se prostě nedá nic dělat a musíme si nechat zajít chuť. Nicméně jsou spousty jiných možností, než jen "zásun" 😃
barumat
18. zář 2017
@metalinda1 Určitě ne. Naopak se těhotenství bere jako taková přírodní varianta antikoncepce, lidi si můžou chutnat sex beze strachu z otěhotnění. Ve třetím trimu se ejakulace dovnitř doporučuje, působí přirozeně na čípek (NEVYVOLÁVÁ porod, to je pověra), ale příznivě ovlivňuje jeho zrání a přispívá k porodu v termínu.
metalinda1
18. zář 2017
Jsem teď cca 6tt, nevíte kdy bude slyšet srdíčko? Jsem z toho trošku nervózní, aby bylo všechno ok.
jade85
18. zář 2017
@metalinda1 myslíš, kdy ho Dr. uvidí na ultrazvuku, nebo kdy si ho budeš moct poslechnout doma přes Angel sounds? U Dr. cca 6-8tt, doma okolo 14tt 🙂
elliav
26. zář 2017
Já jsem po hodně dlouhém snažení otěhotněla. Doktorka mě objednala až na 8tt a na nic ohledně sexu mě neupozornila. Měli jsme s manželem sex. Bohužel po jednom z nich jsem začala špinit a před 7tt jsem potratila. Nyní jsem po 5 měsících znovu těhotná a první trimestr určitě nic nebude. Jsou i jiné způsoby. 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli