Špinění asi v 7.tt. Je to v pořádku? Jak to bylo u Vás?

lilly_95
25. srp 2020

Ahoj holky, jsem asi v 7 týdnu těhotenství (4 pozitivní těhotenské testy a z toho byl jeden CLEARBLUE, který ukázal 3+ což znamená 5 a více týdnů) a v pátek jdu teprve na potvrzení k doktorovi, ale mám dotaz. Do včerejška nebyl skoro žádný "problém" ale dneska jsem začala trošku špinit - je to takový tmavě hnědý hlen (omlouvám se) je to vpořádku? Já si myslím, že o nic nejde, že je to normální ale radši se ptám, jak jste to měly vy?? Děkuji😊

dejvitka
25. srp 2020

@lilly_95 zatim bych byla v klidu, spineni na zacatku muze byt uplne v poradku, vse je prokrvene. Ja mam zkusenost 2x. V obou pripadech jsem zacala spinit cca 6.-7.tt. Doktorka nic po prohlidce nenasla, co by spineni zpusobilo. V jednom pripade z toho bylo zamlkle tehotenstvi a revize, podruhe z toho bylo zdrave mimco (spinila jsem do pulky tehotenstvi, na duvod se neprislo). Takze i sama u sebe jsem to mela pul na pul. Vetsinou se to stane a opravdu to nemusi znamenat vubec nic.

lilly_95
autor
25. srp 2020

@dejvitka no já si právě myslím, že to je vpořádku, že to k tomu patří. Ale radši se zeptám na vaše zkušenosti. ☺️ Snažíme se už skoro dva roky a tak bych nerada, kdyby se prckovi něco stalo. Moc děkuji ❤️

dejvitka
25. srp 2020

@lilly_95 moc drzim pesti at je vse v poradku 😉

lilly_95
autor
25. srp 2020

@dejvitka děkuji 💟 snad ano, už aby byl pátek 🥴😄

e7
25. srp 2020

Byla jsem na první kontrole 6+0 vše v pořádku a v 7tt jsem taky začala špinit, dostala jsem Ascorutin měla jsem se šetřit a dobrý. Stále se držíme 2v1 33tt ❤️

dejvitka
25. srp 2020

@lilly_95 to cekani na kontroly je vzdy uplne nekonecne 😁

katule1990
25. srp 2020

@lilly_95 Měla jsem v 6tt něco podobného. Asi 3 h jsem špinila tmavou krví, pak den nic, další den zase špinění, pak už se to vůbec neobjevilo, vše je zatím v pořádku (28tt) 🙂. Hodně štěstí 🍀 Samozřejmě to může mít každá jinak, ale když to není čerstvá krev a nemáš bolesti, tak bych se snažila být v klidu 🙂.

lilly_95
autor
25. srp 2020

@e7 drž se! A hodně štěstí u porodu💟
@dejvitka na tu kontrolu čekám už dva týdny, takže katastrofa 😄
@katule1990 snažím se víc odpočívat. Vždycky něco udělám a pak si na chvíli dáchnu☺️
Holčičky moc děkuji za uklidnění. Já se zprvu vážně lekla, ale jak tu píšete, tak je to asi běžné. ❤️ A asi to vážně měla ze začátku každá. Takže moc děkuji 💯

merope
25. srp 2020

Já špinila taky a děsně plašila taky. Špinění je ok, krvácení (jasně červená) ne.

jjasmina
25. srp 2020

U mě špinění vždy dopadlo SP bohužel, ale je spousta případů, kdy to nic neznamenalo a prcka holky donosily.

lilly_95
autor
25. srp 2020

@jjasmina tak to mě mrzí 😒 je mi líto každého takového případu, toto si nedokážu představit ☹️

jjasmina
25. srp 2020

@lilly_95 Bohužel stává se to, ale svůj poklad zlobivej už doma mám a nakonec se přece jen povedlo 🙂

klokanka31
25. srp 2020

@lilly_95 U mě tmavě hnědé špinění znamenalo mimoděložní 😢 nebylo to nonstop, klidně celý den nic, pak po utření špinění, objevili se jednou i tmavě hnědé kousky... Přeju ti ať tobě to dopadne dobře.

lilly_95
autor
25. srp 2020

@jjasmina tak to je dobře 🙂
@klokanka31 děkuji, no snad ano. Já bych se ale asi zbláznila, kdyby to konečně vyšlo a bylo to mimoděložní. Hrálo by mě 🥴 A děkuji ☺️

mamamtbo
26. srp 2020

Ahoj, byla jsem tehotna 3x, poprve - spineni jak pises (zamkly potrat), dalsi dve - bez spineni (2 deti), 1 trim. je bud/anebo, ale kazda jsme jina, tak uvidis. Kazdopadne drzim palce, at vse dobre dopadne.

klokanka31
26. srp 2020

@lilly_95 Já otěhotněla po 12 letech, a bylo to mimoděložní 😢 pak ještě potrat, ale do třetice to vyšlo a mám krásnou princeznu 🤗 byl to hodně náročný rok, 3x v tom a nevědět zda se to nebude pořád opakovat...

lilly_95
autor
26. srp 2020

@mamamtbo ty krááso, tak já myslela, jak to nevadí a ono to není sranda. Je fakt, že včera se to stalo jen jednou a úplně minimálně a dneska zatím nic. Tak uvidíme. Už se modlím za pátek 🙏🏼😄
@klokanka31 vidím, že sis toho hodně prožila. Jsi fakt silná, já bych se asi zhroutila 🙊 ale jak se říká, do třetice všeho dobrého ❤️

klokanka31
26. srp 2020

@lilly_95 No tak silná jsem nebyla, po mimoděložním jsem musela brát pár dní uklidňováky, protože jsem nonstop brečela. A po potratu jsem zas nadávala, že další pokusy nebudou... Ale zase si říkám že jsou i ženy, které o mimi přišli víckrát než já... Ale do dalšího se pouštět nebudem, strašně se bojím... Jedna princezna stačí ☺

jjasmina
26. srp 2020

@klokanka31 Já to mám uplně stejně, za naši malou princeznu jsem vděčná, ale nemám už sílu to všechno absolvovat znova, bylo to všechno pro mne víc než vyčerpávající. Prošla jsem revizí, SP, biochemkem, několikrát na začátku konec.

lilly_95
autor
26. srp 2020

@klokanka31 to ti vážně věřím. A vsaď se, že druhé přijde třeba až to budeš nejmíň čekat a bude vše vpořádku. Ono to tak bývá 😄❤️
Jinak pro info, dneska jsem si dělala test, furt se musím ujišťovat, že tam to mrně je🙊😄 a totální dálnice - a to jsem ten test dělala odpoledne. A dneska už nešpiním, tak mám velkou radost 💟💟 takže se nestresuju a čekám na pátek 😊

lilly_95
autor
26. srp 2020

@lilly_95 pochlubím se vám holky. Mám vážně radost 💟 dnešní odpolední testík💟 testovací čárka silnější jak kontrolní 💟 tak snad to vydrží. 🙏🏼

jjasmina
Autor odpověď smazal
Zobraz
jjasmina
26. srp 2020

Snad to bude v pořádku

adelafri
26. srp 2020

@lilly_95 ja ted jela se špiněním na pohotovost v 5+5tt. Ale hlavne pro klid v duši kculi poslednímu ZT.. Ted jsen 6+2 a vcera jsem přestala špinit, ale beru Utrogestan a Ascourutin

klokanka31
26. srp 2020

@lilly_95 Tak to je fajn, třeba se ti uhnizďovalo 🙂 no já mám antikoncepci tak snad neselže

zelenaesmolda
26. srp 2020

@lilly_95
jela bych na pohotovost,u me bylo spineni hematom

lilly_95
autor
26. srp 2020

@klokanka31 třeba jo, a jak jsem četla v 7tt se vytváří placenta, takže se to může stát. A dneska opravdu bez problémů 😊
Tak snad antikoncepce neselže👍🏼
Já si taky myslím, že mi doktor předepíše utrogestan.. Když jsem nemohla otěhotnět, tak jsem ho brala, takže doma ještě mám, kdyby něco 👍🏼

klokanka31
26. srp 2020

@lilly_95 Kdyžtak dej pak vědět jak dopadneš 🙂

lilly_95
autor
26. srp 2020

@klokanka31 určitě dám, neboj 💟 a děkuji

lilly_95
autor
28. srp 2020

@klokanka31 Takže holky, jsem v 8 tt a jsme vpořádku 🙏🏼 srdíčko tluče a je vše tak, jak má být 💟 ptala jsem se na to malé špinění a říkal, že to je vpohode, že to se stává. 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru