V 6tt není vidět srdíčko. Nevím, na čem jsem

lennyve
30. čer 2013

Ahoj holky, podle MS jsem měla být v pátek kdy jsem byla na KO v 8tt, podle doktorky je miminko o 2 týdny menší a odpovídá 6tt...(když jsem byla před 2 týdnama tak řekla, že jsem tak ve 4tt takže asi roste po dvou týdnech jak má, když dopovidá 6tt)
Ale ještě nebylo vidět srdíčko. Je třeba se znepokojovat? Neřekla mi kolik přesně jsem jen že odpovídá 6tt a na kontrolu mám jít 8.7.
Řekla, že je tedy určitě větší od poslední kontroly ale bez srdíčka, tak já vůbec nevím na čem jsem... ☹

marcinovamata
1. črc 2013

@zuzamik presne nektere doktri porad strasi a nastesti hodne veci se nepotvrdi a hlavne maminky kterep otrebuji klid

elastiq
10. črc 2013

Ahojky, tak jak jsi dopadla? Věřím, že dobře..

ajuska233
28. srp 2015

@lennyve ahoj nejsi sama já take dneska byla u doktorky naposledy jsem tam byla 5+4tt a to mi říkala že příští týden tedy dneska by mělo být vidět už srdíčko a nic tvářila se taky že je všechno špatně a já mám tedka obrovský strach obědnala mě na příští týden a řekla mi že to už rozhodne jestli to ukončíme nebo jestli se srdíčko ukáže což mě tahle věta dost dostala. A tak doufám že se srdíčko ukáže a rozbuší tak jak má ale týden je dlouhý čekání.. musím jen pevně věřit a rozhodně se nesmím deprimovat a být v klidu a vy by jste měla být také,, všude taky čtu jak se jim ukázala srdíčko v tom a v tom týdnu ale každá maminka je jina no tak snad se nám to srdíčko rozbuší

marses
7. čer 2019

Toto je naprosto normální postup a tvůj stav určitě není ničím výjimečný. (jsem por. Asistentka)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru