Inkontinence v těhotenství. Dá se s tím něco dělat?

aurelie34
14. lis 2019

Hezký večer, jsem v 26 týdnu a už nějakou dobu trpím inkontinenci. Trápí mě to hlavně když zakašlu nebo si pšíknu. To si prostě vždy učůrnu. Dá se s tím něco dělat? Nemůže to značit třeba nějaký problém (předčasné otvírání)?

klea81
14. lis 2019

Posilovat pánevní dno, hledej kegelovy cviky

lv
14. lis 2019

Ne, po těhotenství, tak 2 týdny po porodu to přejde.

hermia
14. lis 2019

Nosit vložku 😣

lucifux
15. lis 2019

Já na to trpěla až po porodu. Když jsem cítila, že potřebuji na malou, šla jsem na wc, jenže než jsem tam došla, tak jsem byla z půlky počůraná. Nešlo to zastavit, i když jsem pro to dělala cokoliv. A jak tu bylo psáno cca 3 týdny po porodu se mi to srovnalo.

svetlanalana
15. lis 2019

Poraďte se se svojí gynekoložkou

makra1988
17. lis 2019

Oj to znám, po porodu pár týdnů jsem se pocurala, nebo dokonce neudržela stolici. Pak se to zpravilo trochu. Teď jsem podruhé těhotná 21tt a pciknu nebo prudký pohyb a ucurnu. Jak si odrodim, musím s. Tím něco dělat.

brausa
8. bře 2021

Ahoj,
snad to nebude vadit, shanim respondentky na diplomovou praci, dotaznik je na chvilinku. Jestli Vas treba po porodu trapil unik moci a nasly byste si chvilku vyplnit, moc byste mi pomohly. Pokud jste se navic rozhodly inkontinenci nejak resit a vypravily se kvuli tomu k doktorovi, nebo fyzioterapeutovi, jste moji vysneni dotaznikovi jednorozci! ;) Zaroven budu moc rada, pokud vite o nekom, koho by se to mohlo tykat, a dotaznik mu preposlete. Diky moc 🙂

Link na dotaznik:
https://docs.google.com/forms/d/1PO5eqtHKRJ7dCk...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru