Jméno pro chlapečka - Antonín, Tobiáš nebo Jakub

verunka86p
8. kvě 2019

Dobrý den. V léte čekáme chlapečka a přemýšlíme o tom, jaké mu dáme jméno. Váháme mezi Antonínem, Tobiášem nebo Jakubem (k příjmení Píša). Předem děkuji za Vaše názory.

klea81
8. kvě 2019

Tobiáš a Jakub je všude, takže Tonda 😉

m_tina
8. kvě 2019

máme Toníka a je to krásné jméno! jinak pokud ti jde o popularitu, asi si moc v tomto nevybereš...já znám třeba Toníků a Tobiášů hodně, Kubu mezi malými dětmi ani jednoho, ale v celostátním měřítku je to top jméno...Tobiáš Píša je za mě asi trošku hůře vyslovitelné, tím, že je tam zdvojené to š 🙂 jinak pokud řešíš i svátky, tak Antonín je červen, Jakub červenec, Tobiáš nevím, takže záleží, jak moc tohle ovlivní výběr, my to neřešili, ptž sme se na ničem nemohli shodnout :D
a ted vybíráme druhé jméno a je to ještě horší :D

nikolavod
8. kvě 2019

Mě se líbí Toníček, taky jsem chtěla, ale neprošlo mi u manžela😪 k prijmeni mi nejde Tobiáš, kvůli Š v příjmení😉 tak bych volila mwzi Antonínem a Jakubem😎

lavita
8. kvě 2019

Máme tondu a fandu 🙂

neomenia
8. kvě 2019

Tonda Píša je fajn, Tobiáš taky. Jakubu je ted strasne moc, uplne prejakubovano, krom toho se mi tam bije to b - p.

neomenia
8. kvě 2019

Antonín je krásný jméno, taky jsme uvažovali.

puhelin
8. kvě 2019

Vsechna tri jmena jsou ted velmi pouzivana, ale k vasemu mi nejvic z tech tri jde Jakub.

cuuza
8. kvě 2019

Antonín, je to krasne jméno a k příjmení se hodí.

wikki07
8. kvě 2019

Kubíků je strašně moc, Antonín začíná být populární a líbí se mi a Tobiáš je teď v módě, ale zatim jich není tolik. Byla bych pro Tobíka, sice jsou dvě š, ale bez obtíží s výslovností

mignona
8. kvě 2019

Tobiáš Píša je ušišlané, Jakub Píša je B-P a to se nedoporučuje kvůli výslovnosti, zato Antonín Píša se hodí úplně perfektně, za mě jednoznačně Toník 😊

zmrzlinka
8. kvě 2019

Antonín 😉

leilinka1234
8. kvě 2019

Antonín Píša je moc hezké 🙂

jaja01k
8. kvě 2019

Nejlíp mi sedí Antonín Píša. Jakub Píša se hůř vyslovuje, Tobiáš Píša je takové šišlavé.

summer2012
8. kvě 2019

Ač máme doma sami Tobíka, klonila bych se k Tondovi, s tím příjmením mi to zní nejlíp...ale jinak všechna jména krásná, takže ani s jedním podle mě chybu neuděláte 😉

lenatko91
8. kvě 2019

Z těch tři ani jedno.. Antonín se mi nelíbí a Tobík ani Kuba se mi nehodí k příjmení kvůli výslovnosti.. ale když už, tak ten Toník se k tomu hodí 🙂

gracinka7
8. kvě 2019

Mám stejný názor jako @jaja01k

verunka86p
autor
8. kvě 2019

Děkuji všem za odpověď, pomohli jste mi.🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru