Jméno pro chlapečka 2021. Co si myslíte?

mamkamagda28
27. zář 2020

Ahoj děvčata, vybíráme jméno pro syna, příjmení je typicky české. Proto jsem chtěla jméno ne časté. Zatím vede Richard, Vilém a poslední dobou dost přemýšlím o Karlovi. Naše 1,5 roční dcera si oblíbila písničku Karlíku Karlíku, dobrá kaše na mlíku, a mně se hrozně líbí, jak to vyslovuje 🙂 Budu ráda za Vaše názory!

juliemichal
27. zář 2020

z těch 3 jmen se mi nejvíc líbí Vilém ♥

zavodnice
27. zář 2020

Richard 👍

marcicek84
27. zář 2020

Asi ani jedno.
Richard spatna povaha tech lidi z meho okoli,zkratka Risa je ale fajn
Vilem u zkratky Vilda se mi jezi kuze (Vybsvim si Vildu z poradu Jak se stavi sen)
Karel mi prijde staromodni,pro male dite je Karlik sice pekne,ale az dospeje,tak osloveni Karel,Kaja se mi nelibi

twins_sovovi
27. zář 2020

Rýšánek😍😍😍😍😍

ah1234
27. zář 2020

Mame Richarda a je to najlepsie chlapcenske meno na svete ❤️ Kazdy si ho pamata a ma vela podob. Keby mame aj druheho chlapca tak by som dlho hladala meno, s ktorym som tak spokojna. Ale som aj rada ze nie je uplne bezne tak ho moc neodporucam 😅

martiina_k
27. zář 2020

Ríšu jsem měla taky ve výběru, ale neprošlo přes manžela (objektivně se ani nám nehodí k příjmení) a dneska jsem ráda, protože ty Ríšy, co znám, tka to jsou všechno takoví "vejlupci" 🙂 Jinak podoba Karlík je moc hezká, ale Karlíku mu asi moc lidí říkat nebude, zklouzne to ke Kájo a to se mi teda ale vbůec nelíbí. Nelíbí se mi to ani u Klárky, Karolínky, Karly, všem se říká Kájo ☹ Jinak Ríša i Vilém jsou hezká jména.

hlamic
27. zář 2020

@mamkamagda28 z tech tri Vilem. Dalsi dve se mi nelibi vubec. Ale mne pomahalo jak rikam brisku, neco mi vnitrne rikalo, ze tohle neni moje mimco i kdyz se mi to jmeno moc libilo.

codal
27. zář 2020

Vilém ❤️

jaja01k
27. zář 2020

Mně se líbí Vilém.

riavais
27. zář 2020

@mamkamagda28 Richard je krásne kráľovské meno. Ríša u malého je pekné, v dospelosti má Richard šmrnc 😊 Karel je tiež pekné ale mne sa nepáči skratka Kája. V každom prípade, je len na vás ako to bude 😊

jako_mala_holka
27. zář 2020

Vilém 👍

lv
27. zář 2020

Karel

izz76
27. zář 2020

Richard👍 Vilém se mi nelíbí a Karel už vůbec, to vnímám jako jedno z nejhosich jmen🤷‍♀️ ale každý má jiný vkus..

similenka
27. zář 2020

@mamkamagda28 Karel.

danvitka
27. zář 2020

Vilém 💓 máme taky typicky česká jména ale neřeknu 😂

any2any
27. zář 2020

Hlasuju pro Richarda 😉

eliskavidova
27. zář 2020

Karel je super. My máme Mikuláša a tiež nie veľmi časté 💖

colik
27. zář 2020

Z týchto trí Richard.Karel je za mne otrasné,vůbec se mi nelíbi.A dle mne najhezčí a taky málo časté Oliver.

adusch12345
27. zář 2020

Vilém ! Vilík je moc hezky. Risa je taky hezky jmeno, ale opravdu kazdy jeho nositel je vejlupek, je to zvlastni, ale je to tak. Karel ne-e.

zmrzlinka
27. zář 2020

Richard 💙

denissima
27. zář 2020

Určitě Richard, je to nádherné jméno. Kdybych měla druhého syna, chtěla bych, aby to byl Richard (první je Kryštof).

tyname
27. zář 2020

Karel

me_druhe_ja
27. zář 2020

Richard.

xmele004
27. zář 2020

Sousedi maji Risu a Rudika, nejdriv se mi to nelibilo, ale ted si rikam, ze je to bozi. My chteli Pepika 👍 co treba Viktor?

klokanka31
27. zář 2020

@mamkamagda28 To mi připomělo písničku Vilém peče housky... ☺ My když hledali jména, tak padlo i Leopold 😊 Ale ten Karel nezní špatně...

hanulkaha
27. zář 2020

Me se nelibi ani jedno 🤔
Take mame ceske prijmeni, ke kteremu se spousta jmen vubec nehodi, tak jsme i klukum dali typicka ceska jmena, David a Matěj 😊

herbinaaa
28. zář 2020

Frederik ❤

mamkamagda28
autor
28. zář 2020

Frederik je dobrej! Ale když si představím, že na něj volám na koupališti nebo hřišti... S tím Karlem to bude obdobné 🙄

marcicek84
28. zář 2020

@mamkamagda28 jak to myslis?volala bys na nej Frede nebo Ricku,oboji mi prijde schudne

mamkamagda28
autor
28. zář 2020

Asi jo, taky mě to jméno napadlo, byl by to Fredý, ale k českému příjmení typu Souček mi to přijde moc 😜

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru