Neobvyklé jméno pro chlapečka

andylle
26. kvě 2019

Ahojte holky, poraďte neobvyklé jména pro chlapečka. Nechceme žádné obyčejné jména, neříkám že se nám nelíbí žádné ale jde o to, že to je všude samý Tadeáš, Matyáš, Jakub apod. 😏
Mohou to být i cizí jména, nejlépe ta co se píšou a čtou stejně. A něco co by se hodilo k příjmení Navrátil. 😊
Pořád hledám ale nic nenacházím, tak třeba budete mít lepší nápady 😉

zuluknz
26. kvě 2019

Bořek a Eduard

evaii
26. kvě 2019

@andylle Chtela jsem vám napsat Maxmilian,ale toho Maxima vám také moc a moc chvalim.👍😉

gruyerre
26. kvě 2019

@petosaur zajímavé, krásné jméno 🙂
No jo, na ty výštěky o tom, že hrůza a že chudák dítě, protože nemá tuctový jméno, si zvykej, porad ještě je tu spousta omezenců a nevychovanců, kteří se neumí slušně vyjadřovat a neví, že to, jestli je dítě chudák, nezávisí na jméně 🙂

britney
26. kvě 2019

Theodor

tensorflow
26. kvě 2019

@bayt Nebude, protoze Stella neni dobry pivo. A ze stejneho duvodu, zamitl muz i mnou favorizovaneho Ferdinanda. Ale jako jmeno by Stella jeste sla, horsi by bylo, kdyby muzovi zachutnala Zagorka. :D

veruuu_kubesovic
26. kvě 2019

Mám syna Eliáše ❤️ a ještě se mi třeba líbí Adrian, Alex, Barnabáš, Benjamin, Bruno, Damián, Gabriel, Hugo, Jonatan, Mikuláš, Nataniel, Nikolas, Oliver, Rafael, Sebastián, Tobiáš, Vincent, Zachariáš 😉

bayt
26. kvě 2019

@tensorflow :D :D Teď jsem si našla, že existuje i pivo Černá Barbora :D

helko
26. kvě 2019

@andylle máme syna Maxima😊

pospis
26. kvě 2019

My mame Samuela, Robina a Viktora. Jmena s R se mi moc libi. Samuel je prvorozeny, toto jmeno js vzdy chtěla. Ted jich je ale uz docela dost všude.

treasurka
26. kvě 2019

Já na tahle za každou cenu neobvyklá jména moc nejsem, ale kdyby mi někdo kroutil ruku, dala bych Koniáše, a říkala mu Kony. Jinak my máme Honzíka, a je jediné dítě toho jména široko daleko. Naopak různých -ášů, -elů, Maxíků, Vendelínů, Alexů, Oliverů atd. je všude hafo. Takže je otázka, jestli to, co my známe z dětství jako obvyklé, nebude za pár let rarita a naopak 😉

evule1984
26. kvě 2019

Strašně se mi líbí Damián 😉, ale asi nikdy nebudu mít takové štěstí , abych ho někdy měla🙂

helko
26. kvě 2019

Samuel se mi taky moc líbí, ono taky záleží kde člověk žije. U nás ve ,, městě,, je jeden Max a myslím jeden Samuel tak proč ne. Spíš u nás dávají klasické jména Vítek, Krištof, Štěpán... Vždycky bude v kurzu něco člověk musí myslet aby se to líbilo hlavně jemu ne kolik stejných jmen je v okolí.... Přihlašte se koho babička se nejmenuje Marie 😂😂

aneta15
26. kvě 2019

@andylle já mám syna Romana. Je mu sedm a nikde jinde jsem se s tím jménem u jeho vrstevníka nesetkala.

zelenaesmolda
26. kvě 2019

@helko
moje neni Marie :D

bammbino
26. kvě 2019

Dcéra Sophie, chloe, chiara a syn Lucas alebo Frederico..

colenne
26. kvě 2019

@andylle Jerguš 😂😂😂

treasurka
26. kvě 2019

@helko Hlásím se ;) I manžel se hlásí 😂

helko
26. kvě 2019

@zelenaesmolda 😂 moje jedna jo😁

helko
26. kvě 2019

@treasurka no tak vidíte tak asi jen u nás je těch Marii víc 😂 vždycky jsme si dělali srandu jak se jmenuje ta paní asi kolem 75let.... Určitě Marie 😂😂

pipi_puncocha
26. kvě 2019

A naši kocouři jsou Vilém a Waldemar, taky ne úplně typické jména a přitom české.

Jinak taky nemám babičku Marii, já mám zase pocit, že každá babička je Boženka. 😁

helko
26. kvě 2019

@pipi_puncocha 😂 no tak moje jedna je Marie druhá Boženka😂

helko
26. kvě 2019

Nechci to tady spamovat zakladatelce s těma babičkama😂jen jsem tím chtěla říct že člověk nemůže koukat kdo se jak jmenuje. V závěru by si vybral jméno ze kterého tak nadšený není... Neřeknu přímo někdo v rodině ale jinak bych kašlala na to kolik těch Samíků, Natalií.... Atd je 😊 vybírejte srdíčkem. Já věděla tak 5 let dopředu jak se bude jmenovat náš syn😁

kattka009
26. kvě 2019

@andylle Co Leo Navrátil,Hugo,Albert?

lisska
26. kvě 2019

My máme teda Oliverka, ale líbil se mi ještě Eliot nebo Benedikt 🙂

dadaicebear
26. kvě 2019

@andylle My máme Hynka a spokojenost. Ve hře byl ještě Prokop, ale HYNEK nakonec zvítězil 😉

gracinka7
26. kvě 2019

Líbil by se mi Robin. Ale u manžela neprošel.

hanule8
26. kvě 2019

Benedikt 🙂 dvě kolegyně v práci mají syny Benedikty a nějak se mi to zalíbilo, ale doma to samozřejmě neprošlo 😀

pipi_puncocha
26. kvě 2019

Jo, a u nás v rodině je tradiční jméno Marian, taky docela opomíjené.

clementina
26. kvě 2019

Z netradičních jmen se mi líbí Noam, Bertram, Adrian, Rafael nebo Jorik, z těch tradičnějších Erik a Bruno

kristyn.g
26. kvě 2019

Máme Hynka a moc se nám líbí

@dadaicebear juu další Hyneček 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru