Neobvyklé jméno pro chlapečka

andylle
26. kvě 2019

Ahojte holky, poraďte neobvyklé jména pro chlapečka. Nechceme žádné obyčejné jména, neříkám že se nám nelíbí žádné ale jde o to, že to je všude samý Tadeáš, Matyáš, Jakub apod. 😏
Mohou to být i cizí jména, nejlépe ta co se píšou a čtou stejně. A něco co by se hodilo k příjmení Navrátil. 😊
Pořád hledám ale nic nenacházím, tak třeba budete mít lepší nápady 😉

janety32
27. kvě 2019

@hanule8 My máme taky Benedikta (manželův nápad 🙂 ) a jsme rádi, že jsme tohle jméno vybrali, má spoustu variant 🙂

crejzy
27. kvě 2019

Gustav Navrátil

llenka1
27. kvě 2019

@andylle jaaj ja som prave myslela ze mas vybrate a ze ta par negativnych nazorov odradilo. Nech das akekolvek meno vsetkym sa pacit rozhodne nebude 🙂 Doporucujem nechat si pre seba a oznamit po porode, to uz si ludia vacsinou odpustia hlupe reci... pred porodom ma kazdy pocit ze si zvedava na jeho nazor :D a Maxim je krasne meno, pokial som Ta inspirovala budem rada 🙂 U nas ako som pisala mi to neprejde :(

chrystyanna
27. kvě 2019

Antonín mi k tomu příjmení přímo skáče v hlavě.
Radim, Dominik ale i profláknuté jméno typu Pavel, Petr by šlo už se tolik nedávají.
Zkuste zalovit v jménech o generaci dvě zpět a třeba najdete to své nej jméno.

monique9754
27. kvě 2019

My máme Tomase. Bez háčků čárek 😊

juuulinka
27. kvě 2019

@skarol taky máme Edu a neměnila bych

kassandra1
27. kvě 2019

@martaskaaa Jenže ono každému připadá jako ,,blbé,, jméno něco jiného. Třeba u nás se zrovna Kuba (a Matěj) používá - ty jsi ale Kuba (Matěj) ve smyslu - ty jsi ale hloupej...

saoirse
27. kvě 2019

@petosaur Nemůžu si pomoct, abych neokomentovala výběr jména Heliodor. Přijde mi naprosto geniální. Má svou historii, je naše, české, kdo není ignorant, tak jej zná, zároveň je opravdu originální, hezké, ale ne prvoplanovým způsobem. Dobrý nápad

astyna88
27. kvě 2019

@petosaur

To nez zavolate,tak kluk na opacnem konci mesta 😀 jak se mu rika zdrobnelinkou? Heli?

astyna88
27. kvě 2019

No holky,my mame Honzik a ve skolce jediny, na hristi vecne taky. Kde jsou vsichni? Ale ctyri Sofie, Elly, Emy, Nely....z kluku dva Samici, Maxiku plno, ale zadny Jakub nebo Tomas....

saoirse
27. kvě 2019

@astyna88 čtyři slabiky na základní tvar jména je snad normálka, ne!? Co Maxmilianove, Verunky a Magdalenky🙂

astyna88
27. kvě 2019

@saoirse

Jeste se modlit,aby dite nemelo vadu reci. Jak ja byla rada,kdyz jsem se zbavila rodneho prijmeni 😀 na Max u nas volaji Maxi, Veru a Majdi 😊 Na Heliodora netusim,proto se ptam. Me vylozene pobavil ve skolce maly Elias. Matka vola Eli a pribehnou dve holky 😀

petosaur
27. kvě 2019

@astyna88 Heli nebo Helík 🙂

uzivatelkapetra
27. kvě 2019

@saoirse mě úúúplně v hlavě svítí Hodor, což bych zas nechtěla, aby s ním byl spojován 🙂

puhelin
27. kvě 2019

@andylle Damian i Mateo je ted velmi popularni.

daggg
27. kvě 2019

Budeme mít syna Eliota.. Moc jich není a to jméno milujeme!!! Jinak jsme ještě měli v záloze: Barnabáš, Benjamin, Kevin, Viliem 🙂))

prostenika85
27. kvě 2019

Leopold, Teodor, Alfréd 🙂 Dnes už neobvyklá, přesto žádná exotika tipů Karim.

klerik19
27. kvě 2019

My se rozhodujeme mezi Richardem a Eduardem. A není to lehké 🙂

klea81
27. kvě 2019

@petosaur chudák 🙄jakože Helio? 🤨

hankaviki
27. kvě 2019

Co Erik? Méně užívané, přesto takové normální.

bayt
27. kvě 2019

@daggg Eliot se mi taky libi. Zajimave, kolik miluju chlapeckych jmen, u zenskych bych nemela top favority. Hezky je i Tibor nebo Tobin. Benjamín, Bartoloměj, Benedikt, Edgar? Edvard, uz jsem psala Nataniel, Norbert, Melichar, Medard....

mirenka_rajchmanka
27. kvě 2019

@helko Moje neni Marie :D ;)

mirenka_rajchmanka
27. kvě 2019

@andylle Ahoj, my máme chlapečka se jménem Oto. Žádneho jineho v blizkosti nezname a s nasim vyberem nebyla spokojena moje mamka. Priste uz bych jmeno rekla az po porodu. Ale to ja jen tak 🙂

g_m
27. kvě 2019

Já jsem chtěla Bernarda 😉 Líbí se mi zkráceniny jako Bernie nebo Ben, ale bála jsem se, že by mu babičky říkaly Bernardíku 😀 A teď toho lituju, že jsme ho nedali...

marlenka34
27. kvě 2019

Benjamin, Joshua, Damián (ale zrovna v okolí jich máme dost), Enrico, Marcus..
A z klasičtějších Radim, Patrik, Mikuláš, Štěpán ❤️

deniska2
27. kvě 2019

Čekam kluka a bude se jmenovat Marcuss.A libi se mi moc Elian.

hankaviki
27. kvě 2019

Moje babička je MArie a druhá je skutečně Božena, u mne to platí

zelenaesmolda
27. kvě 2019

@g_m
tak kdyz se rekne Bernardo tak se mi vzdycky vybavi majordomus z divokeho andela :D

lucifux
27. kvě 2019

@merope taky máme Víta a ješte Otu

lucifux
27. kvě 2019

Co Lucas?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru