Pochlubte se se svým bříškem 🙂 15. týden těhotenství

ajina10
24. kvě 2015

Ahojky děvčátka,jsem na konci 15tt a zajímá mě jestli vám taky tak rychle roste bříško .. 🙂

endy85
24. kvě 2015

Ahojky, jukni ke mě do alba, mám tam nafoceno, jak mi rostlo týden po týdnu a je to mazec 😀

ilonkaseda
24. kvě 2015

toto je hrozně individuální,někdo má bříško obrovské a někdo ještě v 9 měsíci vypadá sotva na pátý a paradox je,že mnohdy z těch menších bříšek vykouknou obrovská miminka a z velkých drobci 🙂 Užívejte bříšek 🙂

andrrriiik
24. kvě 2015

Poprvé jsem měla až ve třetím takový špíček,ve čtvrtém už bylo poznat těhotenské bříško.Podruhé o měsíc dřív:ve druhém špíček,ve třetím to bylo poznat,ve čtvrtém už velké břicho,v devátem u obou jsem měla obrovské 🙂A děti drobné 😀

ajina10
autor
25. kvě 2015

Ja mam uz docela velké 🙂 tak me zajímalo jak jste na tom byly vy 😉

rastynek
2. čer 2015

já mam taky docela velky.Dnes zacinam 16tt a myslím si, že jsem zase vyjímka, že mám tak velký bricho už. Tak snad v Tom nejsem sama. kalhoty už nedopnu. Z vel.S a M jsem na Lku . ☹ snad to vse pak dam dolu

andrrriiik
2. čer 2015

@rastynek Do roka to určitě dolů dáš 😉 Já poprvé břibrala během těhotenství 21 kg,a měla jsem to za 9 měsíců dole 🙂

lucylju1
2. čer 2015

Já dnes začínám 16tt a bříško nikde 😀 posílám foto ve 14tt 🙂

rastynek
3. čer 2015

@lucylju1 to je nespravedlivy 🙂

lucylju1
3. čer 2015

@rastynek ale já to bříško vidim , protože jsem měla vždy úplně ploché ale nikdo jiný ho nevidi 😀

yildiz
3. čer 2015

u me briska rostla az od 7mes 🙂 do 6 nebylo nic znat ani naznak ...ted jsem teda po 4 tehu a jsem na zacatku takze opet nic 🙂 neni videt ...briska jsem pak na konci mela pomerne mala i kdyz s trreti dcerkou bylo 14dni pred porodem malicko vetsi ..a holky byly velke 3600,3800,3710g takze je to ruzne zalezi na postave maminky ...jsem zvedava jaky bude ted tohle posledni ...tak vsem krasne tehulkovani 🙂 a uzivejte leta

andy003
11. čer 2015

LucLju1 .... tak to jsem na tom uplne stejne jako ty.. 16 tt a nikde nic 😀

deathy
11. čer 2015

Tak já nemám zrovna fotku přímo ten 15tt, ale rosteme hezky myslím od začátku. Na fotce mám začátek 17tt. (snad neva, že tam jsou i ostatní týdny).
S prvním těhotenstvím bohužel nemám fotky, tak nemůžu porovnat ☹

ajina10
autor
11. čer 2015

To je stejne úžasný 😃 porad si zvykám na to jak mi roste 🙂

janesafari
24. čer 2015

15 tt
25 tt
37 tt
40 tt

janesafari
24. čer 2015

V druhém těhu sem rostla rychleji a víc...A vidět to na mě bylo už od 6 tt,kdy sem měla nafouklý pupík a narostla prsa a musela sem si v práci dávat na šatně pozor,at si nikdo nevšimne-měsíc sem to musela tajit a už od začátku to nebylo jednoduché...Čekala sem až budu mít těhu průkazku a první foto s utz 😉

janebee
24. čer 2015

Pořádně začalo růst až po 20 tt.. 🙂

metallico_mondo
24. čer 2015

Já první těhu obrovské bříškood začátku (muzes juknout do alba) a dcera byla docela i velika na mou postavu pred tehu urco. Ted u druhyho brisko vyletelo jeste rychleji ale zustava o kiusek mensi nez poprve ale stejne oproti jinym je furt mega 😀 mam nahodiu velka briska rada 🙂 kdyz uz tak at to je poradne videt a prcek se ma dobre 😀 😀obrý

mojeuzivatelskejmeno
Autor odpověď smazal
Zobraz
rastynek
24. čer 2015

@mojeuzivatelskejmeno Vy jste nemela zadny pupik. Kdyt jste v 18tt jeste uplne plocha.

mojeuzivatelskejmeno
24. čer 2015

Brisko mi rostlo az ke konci 🙂 po 35.tt poskocilo dost 🙂
@rastynek

rastynek
24. čer 2015

já jsem v 18tt a mám už sakra pupik 🙂

gracinka7
26. čer 2015

@mojeuzivatelskejmeno Takhle bych to brala taky 🙂

sasanka033
26. čer 2015

@mojeuzivatelskejmeno no to snad neni mozny! 😀 21tt mam bricho zhruba jako ty v 36tt 😀 😀

golymetr
26. čer 2015

Mně začalo bříško růst už od 14tt přidávám par foteček

desencanto
3. črc 2015

15,12,11,10

renyyzza
4. črc 2015
1kristyna22
7. črc 2015

14týden , 😀

dubnacek
7. črc 2015

@1kristyna22 tak ja jsem na tom dooost podobne,ja zacinam 14tt v patek a brisko mam dost podobne taky jako ty jen jese mozna malinko vetsi,jsem urcite silnejsi😉.A termin taky v lednu😉)

1kristyna22
7. črc 2015

@dubnacek jo, ale já to na sobě vidím, protože jsem břicho měla ploché, ale ostatní lidi si zatím určitě myslí že sem měla 7 knedlí na oběd 😀

gracinka7
8. črc 2015

@1kristyna22 Kdyby jen k obědu :D Taky si pocitově přijdu jako koule.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru