• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váha v těhotenství. Jak jste na tom vy?

26. července 2016 
Ahoj, taky se vymykám, ale asi opačným směrem...24.tt, +0,5 kg nahoře :grinning: Nejsem hubeňour, 168 cm na 67,5 kg jsou moje standardní "rozměry"...
31. říj 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@istokovam
Já jsem v 16 týdnu těhotenství a přibrala jsem 4 kila .
31. říj 2012 ve 14:02  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa jsem ve 21+3 a nabrala jsem 13 kg. Já to už neřeším :slight_smile: . Doktor mi vysvětloval, že váhu způsobuje i zavodňování, otoky, placenta...prsa už mám o 2 čísla větší...je to hrůza, ale mám špatnej metabolismus a do toho žádný pohyb, to se hned nastřádá :grinning:. Nebuď nerví, to za to nestojí :slight_smile:
1. lis 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
8. pro 2012 ve 12:08 • mamka87
Nechci provokovat, ale v prvním těhu jsem během těhu zhubla 7kg a dalších 8kg nechala v porodnici, takže celkem 15 dole a teď jsem 12tt a jsem zatím -4kg, ale kdo ví,jestli to vydrží. Ale u mě je fakt z čeho brát.
8. pro 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matinka27 jsem na tom podobne jak ty... já tě mm 14 kilo. možna i víc!
8. pro 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já zatím přibrala 1 kilo,chutná mi mnohem míň než před těhotenstvím(nyní 18.týden).
9. pro 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse To je sen! :grinning: Já jsem 12. tt a zatím - 2 kg. Můj cíl je jasnej: Nebýt jak velryba. Zatím v můj prospěch hraje to, že mi nic nechutná (krom kiwi). Snad se nerozežeru.
9. pro 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky často čtu toto tema .. kdyz jsem byla tehotna tak mne váha taky trapila ... jsem celkove velka a doopravdy jsem byla jak verliba už od 6 mesice.Celkem jsem nabrala 24 Kg a behem 3 mesicu slo 20 Kg dolu a to jim tuny sladkeho a i tučné ... ted už vaha tak rychle dolu ,nejde ale jsem spokene a a to jsem se pulku tehotenstvi z vahy stresovala .. pak mam kamaradku ta nepřibrala skoro nic a ted když koji tak tloustne ... je to tak nevyspytatelné a snad i zbytečne .. :sunglasses: přeji všem tehulkam rychlý porod a zdravé miminko .) :astonished:
9. pro 2012 v 09:04  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj... tiež to s tou váhou mám hodne rýchle... som na začiatku 24tt a mám +9kg... tiež sa mi zdá, že akosi veľa priberám a tiež mám už dosť veľké bruško, ktoré mi bolo vidno už skoro v druhom mesiaci...
18. pro 2012 v 11:55  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,pred otehotnenim jsem vazila 63 kg.Pak na zacatku tehotenstvi jsem shodila 7 kilo a nyni jsem ve 22tt a vazim 60 kilo.
9. dub 2013 v 10:47  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile: , já 27tt a 11kg nahoře:slight_smile: a fakt, že sladké si dám:slight_smile: cukrovku nemám:slight_smile:
12. dub 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja sem 16 tt a mám 0.8kg nahore :slight_smile:
13. dub 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je individualni, prvni tehu 13 kilo prubezne, kazdy mesic neco. druhe tehu do 4 mesice nic, pak 8 kilo za 3 mesice a cekam ze to bude zase 13. Uz poznam ze se hodne zavodnuji a prsa to jsou 2 kila urco taky. Nicmene po porodu zhubne take kazdy individualne, ani ta co pribrala treba jen 8 kilo se nemusi vratit na puvodni vahu a ta co pribrala 20 je klido hubenejsi. Ja rodila 4 kilove dite, koapa krve, vody a buh vi co a z porodnice jsem sla jen o 2 kila lehci. Kojenim jsem nasala vodu ikdyz jsem vypadala jak z dachau. Pak jsem 14 dni curala a curala a 8 kilo dole.
Takze to uz je o prirode a miminku jak si to zaridi. Je zbytecne s tim bojovat. Ja se neprejidam, ba naopak, musim jist kvuli hypoglykemii malo 8 krat denne a nejpozdeji v sest vecer a stejne pribiram a kdybych se futrovala jak nekdo pise tak urco mam 20 kilo a nedam je dolu. U mne zacne zranice az pri kojeni to je spalovani na jednicku :slight_smile:))) - uz se moc tesim a doufam, ze to zase pujde.
13. dub 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se řídím spokojená maminka =spokojené miminko takže jídlo neřeším a díky tomu že mám obrovské chutě na ovoce vím že miminko má dostatečný příjem vitamínů :wink:
13. dub 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, nic si z toho nedělejte,já jsem byla u Dr. 5.4. a v 17tt jsem měla 6kg nahoře,takže jsem zvědavá,co bude do konce těhotenství. Nikdy jsem s váhou neměla problém,vážila jsem tak 53-55kg. Je fakt,že jsem si váhu před otěhotněním nehlídala,takže přesně nevím svou počáteční váhu. Nezapomeňte taky,že Vás váží v oblečení a každá váha váží jinak. Doma jsem měla na váze 60kg a u Dr. 63kg.
17. dub 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@istokovam já jsem na tom uplne stejne ale doktor mi nic nerikal :unamused: taky mam 12 kg navrh a jsem 26tt......Jim jako blazen snad kazdy 2-3 hodiny :rolling_eyes: Ale pritom jsem aktivni clovek,na neschopenku jsem sla pred mesicem,jezdim na kole na vylety a jsem schopna si udelat kazdodenni prochazku se psem minimum 5 km,rikam akorat musim furt papat.jsem zvedava kolik jeste do porodu naberu,kdyz ted teprv to ma jit ty kila rychle nahoru :rolling_eyes: ........Hlavne doufam ze to pak vsechno shodim dolu a to co nejdriv. :confused:
3. čer 2013 v 16:12  •  čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, žádný strachy neměj :slight_smile:jsem 16 měsíců po porodu a jsem na své váze :slight_smile: po 30 kilech ani památky :slight_smile: :dizzy_face:
3. čer 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já 22+1 a máme nahoře 6,5 kg, myslím, že jsme takový " tabulkový" přibírání, malej za týden 100g navrch :sweat_smile:
4. čer 2013 v 16:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve 23tt mám nahoře 4,5 kg..takže zatím paráda :slight_smile: ..ale teď to asi teprve začne :astonished: :grinning: ..každopádně to nijak neřeším, baštím na co mám zrovna chuť :wink:
9. čer 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem ve 24+2 a mám nahoře cca 2kg.. Ale Naše miminko si má z čeho brát, jelikož jsem začínala na 101 kg :slight_smile:
Snad po porodu zhubnu :D
27. čer 2013 v 11:20  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem ve 12tt a mám za poslední měsíc 1kg dole... Tak nevím- nezvracím, jím a hýbu se stejně. Ale asi je to zatím v normě, že? (mám 162cm/56kg)
1. črc 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já jsem 23. tt a mám nahoře 8,5kg...myslím (a doufám), že to není moc - i vzhledem k nižší počáteční váze. 10.7. jdu na kontrolu, tak uvidíme, co nám řekne pan doktor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa0303 Myslím, že nemusíš mít obavy a že je to pořád tak akorát, já to beru tak, že pro mě by bylo moc třeba teď, když jsme 26+1tt. mít nahoře 15 kg, zatím máme 8,5 a tak jsem v poho, tak buď taky :wink:
2. črc 2013 v 10:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@istokovam Ahoj:slight_smile: já si myslím že je to v pohodě váha:slight_smile: já začínám 5. měsíc a mám nahoře 8 kg.V prvním těhotenství jsem nabrala 26kg a teď s dvojčatama zatím 8.:slight_smile:Ale počítám že se dostanu tak na 20-25kg znova:D nedělala bych si s tím hlavu;)
10. črc 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmaarrket ...no ale začlo to jít nějak ryche nahoru...začínám 25.tt a mám už 10 kilo nahoře...budu se muset začít krotit :unamused:
13. črc 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechte si rezervu na závěr těhu, poslední měsíc jsem měla nahoře až 2kg týdně. Celkem teda jen +10kg, ale to proto, že jsem ležela s malou na jipce a gyndě a zhubla tam vše na -1kg a pak v závěru, jsem zase musela ležet doma, manžel se o mě poctivě staral a za 2 měsíce +10kg, tak jsem šla k porodu. Ono to skáče před porodem a nejvíc ta váha letí při kojení, alespoň u mě, měla jsem potřebu strašně při kojení jíst a vyhledávat sladké..Doteď mám nahoře +5kilčo, ačkoliv cvičím, ale ještě kojím fest, tak se výrazně neomezuji. To přijde :grinning:
13. črc 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v 16. týdnu a mám nahoře 2 kila. Počáteční váha 59/167cm. Někde jsem četla, že v 1. trimestru jsou v normě přibrat 2-3 kila, takže to bych měla být v pohodě :slight_smile:
13. črc 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem v 18 . tydnu a pribrala jsem az ted 2 kila. na zacatku sem ale zhubla 4 kvuli zvraceni
14. črc 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem ve 24tt a mám nahoře 8 Kg tak nevím. ale jinak mě váha líta jednou ju mam stejne treba dva dny,pak zase priberu,poté kilo zhubnu a pak to jde aspon o 2 kila na horu a vaha zustava. Má někdo skušenosti s tímhle že by mu váha lítala a pak přibral třeba 2 kg
14. črc 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek