Hamilton. Do kdy jste rodily?

evunka27
17. led 2023

Ahoj holky. Jsem dnes 40+0 podle své Dr., dle porodnice jsem 39+2, malý na utz v 39+0 odhadovaná váha 3940g. Takže mám nástup 23.1 Na vyvolání pokud do té doby neporodím.

Dnes mi začala odcházet hlenová zátka bez špinění, následně na kontrole proveden hamilton, po něm jsem tedy zašpinila. Vím, že jsou ženy i po 3 hamiltonech a stejně jim porod vyvolávaly tabletama, ale má tu někdo zkušenosti s tím, že mu hamilton opravdu zabral? Případně za jak dlouho jste rodili?
Předem díky

kristynaprandl
17. led 2023

@evunka27 ahoj, u syna hamilton 39+6tt, za par hodin přišel porod a syn se narodil 40+0 na TP ❤️takže mě zabral
U druhého jsem hmat měla 10.8, po něm přišly totalni kontrakce, posílali mě domu ze kdyžtak přijedu, nakonec to přešlo aa syn vylezl taky na termín a to 16.8 takže mimi si řekne samo 🙂
A snad ti ten hmat pomůže 🙏🏼

evunka27
autor
17. led 2023

@kristynaprandl díky, já to mam do porodnice skoro půl hodiny a pokud budu mít porod po své mamince, tak budu ráda že tam stihneme dojet 😂 mamka od první kontrakce porodila do 2-3 hodin.
Už jsem chtěla rodit na začátku ledna a malej furt nikde

lv
17. led 2023

V poledne Hamilton, 21.20 porod

iva_kucerova
17. led 2023

@evunka27 Rodila jsem do dvou dnů.

majaveja
17. led 2023

Zhruba za deset dní 🙂

michaela10s
17. led 2023

40+0.
V 11 dopoledne udělán Hamilton a okolo 13:30 sem měřila první kontrakce v půl 4 v porodnici, ve 20:15 jsem porodila ❤️🍀

aarriel
17. led 2023

Do dvou dnu 😉

areh
17. led 2023

@evunka27 v poledne hamilton, porodila jsem ve 4:30, kontrakce asi od 2 od rána...

evunka27
autor
17. led 2023

Jako břicho mě bolí, semtam mi břicho ztvrdne a začly mě bolet záda. Ale nic extra.
Ještě doplním nález - otevřená na prst. A v poledne dělaný hamilton.
Tak snad v noci pojedem 🙏

vikysek0987
17. led 2023

@evunka27 Ahoj -mě nezabral vůbec-dva Hamiltony s rozestupem týdne a nezabral ani jeden....
Pár dní po druhém jsem šla na vyvolání a teprve tehdy jsem porodila....

87pavlina
17. led 2023

Ve 12 hodin Hamilton, kontrakce se rozjely ve 21:30, porod ve 4 ráno.

hani_na
17. led 2023

Za den a půl mi začaly kontrakce. Držím palce🤗

kubesovaadelka
17. led 2023

@evunka27 měla jsem termín porodu loni 22.1. Hamiltona mi udělali 26.1. a nic a druhého 28.1. a ten teda byl úplně jiný jak první (pořádný 🤭😁) no a večer jsem přijela rodit 3:19 jsem porodila😊 chce to i pomocí trošku. Nebo já teda byla já sud vzhledem k mé výšce, takže jsem dělala vše proto abych už porodila😁 hodně pohybu( ne umývat okna jako já 2 dny před porodem, opravdu měla dcera omotanou šňůru okolo krku) ale procházky, běžný úklid, chození do schodů, každý večer horká vana, každý den sex. To u mě zabralo 😁🤭
Dejte vědět jak jste dopadla autorko❤️

evunka27
autor
18. led 2023

Zatím jsem celá, procházky dávám, vanu nemáme, takže ta bohužel. Uvidíme co dnes, snad se prďola dnes odhodlá a půjde ven 😁

kubesovaadelka
18. led 2023

@evunka27 taky jsem rodila až po těch 2 hamiltonech a týden po termínu. Mimco ví co dělá, ikdyž to byl pro mě taky obrus zrovna v zimě se tahat s takovým břichem 😁 . Ale teda pokud máte odhad 3900g tak to hodně štěstí. Já měla odhad v den porodu 3020g a stím, že mi bylo řečeno, že jsou to přece jen stroje a vždy je tam rezerva +-500g. No dcera se narodila a měla 3740g a už to byl zahul skrz moji výšku 157cm a prej kdyby to věděli, tak by mě tak netrápili a buď by mi dali aspoň něco na bolest nebo císař skrz i jiné tedy problémy. Zaplať pánbůh jsme to zvládli. To už bude každou chvíli. A pokud můžu poradit. ano hodně pohybu ale taky hodně odpočívat, protože pak už to nedozenete😁❤️

evunka27
autor
18. led 2023

@kubesovaadelka jsem naprostý anti uklízeč, dnes mě chytla uklízecí nálada, tak třeba se prcek usmyslí a půjde 😁👀

kubesovaadelka
18. led 2023

@evunka27 noo to se říká že to přijde jak maminka začne uklízet, já že každý den musím uklízet kvůli zvířatům a i z práce jsem už zvyklá tak jsem nepoznala rozdíl, jen ty okna dva dny před porodem no 😁

evunka27
autor
18. led 2023

@kubesovaadelka před chvílí mi odešel i zbytek zátky. Vypadá to nadějně 🤩

teryem
18. led 2023

Hamilton úterý dopo, pak celý den jemné kontrakce (tvrdnutí) pak středa skoro nic, klid, tak jsem si dala horkou vanu, procházku, skleničku vína, večer zase teplou sprchu a sex..no a ve čtvrtek v 1 ráno se narodil.....ale co pomohlo nevim

shirilka
18. led 2023

@evunka27 Hemilton okolo 14h a malý narodil na druhý den ve 4:33 ráno.

sylvka
18. led 2023

@evunka27 prvního syna po Hamiltonu za dva dny a třetí dceru po odchodu hlen.zatky za čtyři dny.

kubesovaadelka
18. led 2023

@evunka27 nebuj, dockas se, já se taky hrozně nemohla dočkat a první tři mesice po narození jsem se mlátila do hlavy, kam jsem tak spěchala 😂 spánek nulový, dítě uřvaný, než jsme si našli systém, tak jsem nic nestíhala, ale jooo, je to krásný 😂😂😂❤️

evunka27
autor
19. led 2023

Tak stále hlásím 2v1 😂
Ale teda dneska ráno průjem a bolest břicha jak kdybych snědla něco zkaženého.
Chvilku počkám, zda to není z toho průjmu, kdyžtak hodím teplou sprchu a když ani to nepomůže, tak asi pojedeme 😁🤨

lvl16
20. led 2023

Mně druhý den po hamiltonovi praskla voda. Ale nakonec se porod stejně musel vyvolávat, protože jsem měla slabé kontrakce.

fatal_error
20. led 2023

U mladsiho syna okolo poledne v poradne otevrena "na 2 prsty volne", udelan Hamilton, brzy rano byl syn na svete.
U starsiho udelan Hamilton 2x a nic. Stejne vyvolani, ale vyvolani zacalo 3 dny pred terminem kvuli preeklampsii.

kubesovaadelka
20. led 2023

@evunka27 už?😁

evunka27
autor
20. led 2023

@kubesovaadelka stále 2v1 😂
Venku je zima, rozhodl se, že se narodí až v květnu 😂

nat
20. led 2023

@evunka27 u synka my dělaly Hamiltona ve 40+2 ráno v 9 a další den ráno v 1.00 byl venku🙂🙂

svackova
20. led 2023

@evunka27 mě ho udělali ve čtvrtek a v sobotu jsem rodila

tehulinka91
20. led 2023

@evunka27 HH proveden ve 40+4tt a za 22h byl syn na světě. 🙃🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru