Jak poznám odtok plodové vody?

4. kvě 2022

Ahoj. Prosím o radu. Jsem prvorodička a prasknutí vody jsem si představovala, jako vylití kýble. Od rána ze mě “něco” teče. Ráno to bylo růžové a teď jak když učůrávám má to žlutou barvu. Ve pondělí mi dělali Hamiltna. Dnes jsem 39+5tt. Tak ňák nevím co mám dělat. Čekat až se začne něco dít ? Nebo praskne úplně ? Děkuji za radu

maki90
4. kvě 2022

Zajdi na gyndu, z vložky to zjistí. U mě to byl teda pokaždé ten kýbl...ale může odtékat i takhle po troškách.

izzylka
4. kvě 2022

Vem si vložku a šup do porodnice ... udělají test, když to bude plodovka, tak si tě tam už nechají 👍🏻

pajav
4. kvě 2022

Mně takto odtíkalo po troškách celý den, neřešila jsem to.. večer už mi tvrdlo bříško co 5 minut .. jeli jsme do porodnice a tam mi dali vložku a zjistilo se, že je to plodová voda.. za pár hodin praskla a to už bylo na kýbl :D

fouskovi
4. kvě 2022

@pajav u prvního my jí praskly oni odteklo trochu a do porodu odtékala pořád, a u druhého lup vody na bazén a do půl hodiny byl mladší venku

zuzkasim
4. kvě 2022

Jo, může takhle odtékat po troškách, měla jsem to taky tak, vlastně jen prosakování, ne prasknutí a "vylití"🙂 Tak to asi dnes večer max. zítra ráno bude. Do porodnice bych skoro doporučila jet až s kontrakcema, mě nahnali zbytečně brzy, pak mi vyhrožovali vyvoláváním, že už mi od rána plodovka unikala, zbytečně mě nervovali, porodila jsem bez vyvolávání, ale nebyli moc příjemní, že jsem chtěla čekat.

kristyneckaa27
4. kvě 2022

Odtékat může. Mě teda v porodnici na kontrole na monitoru praskla,a bylo to jako kdybych se víc počůrala. Pak mi praskly zbytek

autor
4. kvě 2022

Děkuji moc ještě vydrzim a uvidíme

sanyy22
4. kvě 2022

Já bych nečekala teda😉 dala bych si vložku a jela do porodnice. Že mě takhle něco "2x vyteklo", a v porodnici na to nastříkali nějaký roztok a byla to plodovka. A za 8 hodin byl syn na světě 🌹

petulkadodo
4. kvě 2022

Mně to takhle teklo po troškách vždy, když jsem se zvedla apod. Chyť trochu na porodnickou vložku a jeď do porodnice. Pokud to je plodovka, už si tě tam nechají. Po 24 hodinách od začátku odtékání se nasazují antibiotika, aby nedošlo k infekci.

jjasmina
4. kvě 2022

Nečekala bych a jela

linducha90
4. kvě 2022

Já bych teda na nic nečekala a jela, pokud to je plodovka už si tě tam nechají

autor
4. kvě 2022

Zůstala jsem hospitalizována voda to byla. Doma ještě vyteklo velké množství tak jsme jeli

jittuli
4. kvě 2022

Tak ať to jde vše jak má 😍

rendulik82
4. kvě 2022

Tak ať to máš co nejdříve za sebou 🍀☺️

chlapecektehu
4. kvě 2022

Já jsem teda měla vyvolávaný porod ale když mi vodu praskli tak to bylo fakt velký množství teplé vody

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru