Mám zkusit rodit normálně?

papcek
27. říj 2015

Ráda uvítám každou radu. První porod pro nepostup ukončen po třech dnech CS. Nyní u druhého těhotenství zjištěna tachykardie. Léčím se s vysokým tlakem cca 4 roky. Na poslední kontrole zjištěna hůře uložená placenta a po prvním císaři bolestivá jizva. Byla jsem rozhodnutá to zkusit normálně ale čím víc se blížíme do finále začínám panikařit. Co myslíte zkusili byste rodit normálně? V tuhle chvílí vím že bych to asi nezvládla...

linee
27. říj 2015

Ja bych tuto otázku položila v porodnici, kde se chystáš rodit, urcite to budou resit i s kardiologem, ale vidim to spise na CS. Ono s ohledem na to, co pises, asi nejde uplne o to, jak jsi rozhodnuta, ale také o to, co tvůj zdravotni stav a okolnosti dovoli. Drzim palce!

anetka1701
27. říj 2015

Dej na lékaře. Dohodni si konzultaci, v klidu to s ním prober a uvidíš... Já takto šla na konzultaci k primářovi, dohodli jsme zkusit to přirozeně, ale pak zkontroloval jizvu a bylo rozhodnuto - měla půl mm, bez debat se šlo řezat...

no_title
27. říj 2015

Zeptej se více lékařů.

pety91
27. říj 2015

Určitě konzultovat, tam kde budeš rodit. Tam jsou za to zodpovědní, jejich názor je důležitý.

malalucinka
27. říj 2015

pokud máš blbě uloženou placentu jako já tak rodit normálně nemůžeš,dítě by neprošlo porodníma cestama,taky mám psaný císař.

maudn
27. říj 2015

No já měla placentu v porodních cestách, takže jsem musela rodit císařem, každopádně další porod byl přirozeně, i když jsem z toho měla strach, kamarádka má tachykardii a říkala mi, že až bude jednou těhotná, že ji říkali, že bude muset jít já císaře

melis7
28. říj 2015

Taky bych to prokonzultovala s lekari v porodnici.S vysokym tlakem mozna chdis do rizikovky do porodnice,nebo ne?Jestli ne,tak se tam nechej odeslat a prokonzultuj to tam.

elana
28. říj 2015

osobně bych v tomto případě v žádném případě nezkoušela rodit vaginálně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru