Přestala jsem se těšit na miminko. Zažila jste to některá?

29. kvě 2020

Ahoj maminky
Mám dotaz zažila jste to některá někdy? S manželem čekáme druhé dítě. Jenže je problém v tom že ze začátku jsem se na něj hodně těšila, jenže teď poslední dobou sem se na něj nějak úplně přestala těšit. A mám obrovský strach aby mi to i po porodu nezůstalo. Může se to ještě změnit? Jen pro info s manželem to nemá nic společného stará se o nás jak finančně tak i pomáhá doma atd..

jaja01k
29. kvě 2020

Ve druhém těhotenství jsem měla takové období. První syn byl ještě hodně maličký, a já se mu někdy nemohla věnovat tak, jak bych chtěla, protože mě těhotenství dost zmáhalo. A byla jsem za to naštvaná na to miminko v bříšku a ani jsem se na něj nijak zvlášť netěšila. Spíš jsem se těšila na porod, až to těhotenství, které jsem si neužívala, skončí. Ale jak se druhý syn narodil, hned to zmizelo a od první chvíle jsem ho milovala úplně stejně jako prvního.

squezy
29. kvě 2020

To budou hormony, určitě to přejde ;)

korin
29. kvě 2020

Možná se začínáš trochu obávat, jak vše zvládneš...? Přeci jen se dvěma dětmi je víc práce než s jedním. Ale jsem si jistá, že to zvládneš 🙂 a neměj obavy, budeš ho milovat.

michaela_2
30. kvě 2020

Když jsem čekala druhé, měla jsem v těhotenství podobne pocity.
A ještě když se narodil, byl hodně náročné miminko, starší dcera byla ještě malička a strašně hodna, tak mne kolikrát napadlo, že nám bylo lépe, jen s ni 🙈
Postupem času si to nějak sedlo. Za dalších 5 let k nim přibyl ještě nejmladší skřítek a já musím říct, že miluju každého z nich sice trochu jinak, ale co do množství lásky, je to úplně stejné 🙂

klokanka31
1. čer 2020

To budou hormony. Já celé těhotenství to měla jak na houpačce-chvíli těšení, chvíli nenávist. A jak se malá narodila, je to pryč a miluju ji nejvíc na světě.

jako_mala_holka
1. čer 2020

To budou hormony... ja teda cekam prvni a jeden den se strasne tesim, deuhy den si rikam, proc jsem to udelala a co ted budu delat, treti den mam strach, jak to zvladnu a tak dokola porad... nejhorsi byl prvni trimestr, kdy mi bylo strasne zle a mela jsem fakt osklive myslenky... hormonalni houpacka jako prase 🙂

klokanka31
2. čer 2020

@jako_mala_holka Taky jsem to tak měla 😀 vím že to bude znít blbě, já to v těhotenství nesnášela, ale je to pravdivé-počkej až poprvé mimčo uvidíš. To pak všechny obavy a nejistota budou fuč.

jako_mala_holka
2. čer 2020

@klokanka31 ja si to taky myslim a snad to tak opravdu bude 🙂

autor
3. čer 2020

Díky moc všem za podporu a doufám že to teda tak bude. Že až se to druhé narodí tak ho budu taky nade vše milovat jako svojí první dcerku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru