V těhu mi vadí být mezi lidmi - cizími, ale i kamarády

anomisss
18. srp 2014

:Ahoj holky jsme ve 24tt. a vadí mi přítomnost jiných lidí než max. 1-2 osob a to si ještě musím hodně vybírat ale i tak to nevydržím dlouho.Když se jedná o moje kamarády a kamarádky najednou se na jejich názory dívám jakoby spadli z marsu. Všichni mi příjdou strašně ,,chytří" říkám si že být na ně hnusná nemůžu protože po porodu to budu zase já a nikdo mi díky mému rýpání v těhu nezbyde (nejradši bych jim řekla už držte hubu idioti 😀 ) přitom jsou to kamarádi dlouho a mám je ráda jen mě neskutečně štvou. Co se týče cizích lidí připadám si jak kdybych byla na jiné planetě nepochopitelné chování na zahrádkách s obsluhou nebo v mhd je hrozné! Taky mě šíleně štvou některé maminky asi jeto tím že to víc vnímám ale příjde mi že hodně z mamin si myslí že když někam příjdou (např. Marianske údolí-Jsem z Brna,Líšňě) a sednou si objednají si pivo najednou jakoby své dítě neměli to běhá dělá binec kope do psů apod.Vím že toho mají nad hlavu a chtějí si odpočinou ALE I TAK.Je toho hodně co bych tu rozepsala 😀 říkám jsi sem ten debil mezi nima já nebo jsou debili oni ? 😀 KDYŽ JSEM SAMA JE TO ŠPATNĚ ALE KDYŽ JDU MEZI LIDI JE TO TAKY ŠPATNĚ CO S TIM 😀

ayenkas
3. zář 2014

@evelle Ty cedule tam jsou, aby odradily zloděje. Třeba u nás, kde se to nepřizpůsobivými občany, kteří velice rádi kradou např. kovy ze zahrad do sběru, jen hemží, se taková cedule dost hodí😀 Ale stejně nám nedávno ukradli měděný okap ze zahradního domku, protože náš pes je v noci doma na gauči😀

evaamy
3. zář 2014

@uztotakbude mám fenu, 6let, je taková od štěněte. Bojí se hlavně hluku, např i když polozim příbor o talířek, tak se krčí ☹ nesnáší zvuk koleček, např dětský motorky, uklízecí koš od uklízečky, zvuk když někdo nabírá něco lopatou a milion dalších věcí. nevím kde k tomu přišla. Myslím, ze jí muž koupil v mnozirne, bohužel tehdy jsme tomu nerozumneli, bůhví co tam zažila. Když byla malá tak jsem ji večer pouštěla na volno a rozběhla se mi za krysarikem a začala se s nim rvát, od té doby je na tom vodítku. Já jsem se jí i zkoušela u některých věcí ukázat, že se toho nemusí bát, ale bez úspěchu. proč to píšu, proste já i můj pes máme strach z toho když se za námi rozebehne cizí pes, jak bych nás ubranila? To to ti pejskaři nemůžou pochopit, že to je jiným lidem i psům nepříjemný? Mam na mysli situaci, kdy panicekmje někde v nedohlednu, což se mi stává. Už jsme tqkhle potkali vlcaka, haskyho a ridgebacka. Hasky kolem nás skákal a stekal, super pocit ☹ pak se naproti nám rozebehl pitbul, páníček byl v pohodě, že nám nic neudělá....vysvětlete to mému tělu- srdce mi mlatilo jak o duši. Atd. Něco jiného když se za námi rozebehne jorksir, toho můžu kopnout do prdele a je klid. Ale jinak díky za rady ohledně zvládání strachu u tvého psa. Ten konec byl takový vzkaz pro ostatní, aby videli pohled z druhé strany.

uztotakbude
3. zář 2014

@evaamy A to je ten největší problém. Strach svého psa zvládnete jen tak, když zvládnete svůj strach. Pes je velice vnímavá houba, co nasává Vaše emoce. Když se bojíte Vy, jak se nemá bát on? Věřte mi, mluví ze mne zkušenost, ne informace vyčtené z knih.

uztotakbude
3. zář 2014

@evelle Tohle už musí být vtip. Vy opravdu nechápete, proč tam jsou ty cedule? Tak já Vám odpovím. Protože cedule: "Dobrý den, bydlí tu velmi milý pes, co vás olíže a bude chtít házet tenisák. Potom vám uvaří kafe a bude se v poklidu dívat jak kradete." nikoho neodradí od toho, aby vlezl na cizí pozemek se zlým úmyslem. Občas si myslí, že by ti psi měli mít z vnitřní strany vrat nějakou ceduli. Třeba: "Pozor, zlý zloděj!". I když většinu z nich by to stejně nepřimělo k tomu, aby mu natrhli gatě, místo toho, aby mu donesli tenisák.

texetka
4. zář 2014

@evaamy chápu tě. mám psa, co má strachovku po napadení jiným psem . Chodí na vodítku, pracuji s ním. Ale je to těžké právě kvůli blbečkům, co mají psa na volno a ten na ně kašle jak na placatej šutr. Za to bych střílela.
U tvého by to chtělo nějakého odborníka. Každopádně zvyšovat seběvědomí, cvič blbosti - pac, sedni, .. a chval, chval, chval. At se mu postupně zvedá sebevědomí. Chod s ní hodně ven a tam taky cvičte, hrejte si.

texetka
4. zář 2014

Jinak zastávám názor, že pes by měl být na volno pouze a jen tehdy pokud je ovladatelný na slovo a tak aby nikoho neohrozil . klidně bych byla pro nějaké zkoušky, vysoké tresty atd . Nebaví mě odhánět cizí čokly od mých . Pořídila jsem si pepřák a pár psů už dostalo .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru