Zjistila jsem, že jsem těhotná a "najednou" těhotná být nechci. Máte někdo čtyři děti?

monika3456
2. srp 2020

S manželem jsme si řekli, že bychom šli do čtvrtého mimi. Otěhotněla jsem hned, teď jsem to zjistila. Najednou si uvědomuji, že nechci být těhotná. Máme děti 15, 12, 3 a je to náročné. Je mi 39 let. Našla jsem si super práci/koníčka a teď je vše v háji. Mate tu někdo čtyři děti? Jak to zvládáte? Máte čas na sebe? Není toho moc?

somalicats
2. srp 2020

Mam cerstve 4 deti (nejmladsi jsou 2 mesice), ja si teda nemuzu dovolit byt cele 3 roky jen s ditetem doma (to neslo ani predtim), takze manzel se zapojuje uz od zacatku a jde nam to hezky. Zatim zvladame 😀 , ale ona ta mala miminka nejsou aspon pro me tak narocna, jako batolata, takze ten zahul teprve prijde.

klokanka31
3. srp 2020

@monika3456 No jelikož jste chtěli čtvrté miminko, tak ty pochybnosti budou třeba jen hormonální výkyvy ne? Já to takhle v těhotenství měla, dost to se mnou cloumalo.

rnika
3. srp 2020

Tak pokud jste miminko plánovali, tak bych to spíš přisuzovala šoku, že se to povedlo tak rychle. My máme 4 chlapečky ( nejmenšímu bude teď rok ) a přijde mi to o hodně lepší než když byly tři.... Teď jsou děti tak krásně do dvojic a vyhrají si spolu, předtím mi přišlo, že byl ten nejmenší trochu odstrčený od těch dvou starších ( ale já tam nemám takové rozmezí, my máme děti relativně všechny za sebou).

monika3456
autor
6. srp 2020

@somalicats
@klokanka31
@rnika děkuju 🌷Už jsem to rozdýchala, stejně to přišlo rychle 🤣 asi přestanu číst koníka 😋🤣 Teď se s tím budu muset nějak poprat 🥂

zrzulec
16. zář 2020

@monika3456 ahoj já jsem teď zjistila že jsem těhotná je mi 38 a mám 15 a 12 a 1 dcery taky nechci být těhotná brecim trepu se a nevin co mám dělat už pracuju protože mám práci kterou bych Stratila kdybych seděla doma doma jak se to dozví mne zabijou

klokanka31
16. zář 2020

@zrzulec A zabije tě kdo, dcery?

zrzulec
16. zář 2020

@klokanka31 rodiče dcery straší říkaly mi že ti už bych přehnala a hlavně ta práce nemohla bych ji dělat z dvěma detma malýma a budou nám chybět penízky a po mateřské už se k mé práci vrátit nemůžu

klokanka31
16. zář 2020

@zrzulec Počkej tobě je 38 a bojíš se rodičů? Nedává mi to smysl

zrzulec
16. zář 2020

@klokanka31 já sním bydlím a už byli zli i ze mam 3 protože se mnou zažili peklo rozvod atd a oni mne prostě chrání tak jasne že jak jim to řeknu budou zli ale časem je to přejde jen já už nechci mám skvělou práci malá uz povyrostla vín že jsme si mneli dávat pozor já ještě kojím tak moc antikoncepce není možnost

klokanka31
16. zář 2020

@zrzulec A tvůj manžel?

zrzulec
16. zář 2020

@klokanka31 tak ten mi říká jak chceš záleží jestli to zvládneš a že jak se rozhodnu tak bude souhlasit takže paráda

klokanka31
16. zář 2020

@zrzulec No tak maximálně řeš co manžel a na ostatní kašli.

zrzulec
16. zář 2020

@klokanka31 upřímně spíš se trápím tentokrát sama sebou je to moje sobeckost že chci už žít dál a ne zase se vracet

bucek1
15. lis 2020

Nepřemýšlela si o adopci? Vím, že je to těžké, ale někdo by byl díky tobě šťastný.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru