Elliot jméno. Je u nás povolené?

22. črc 2022

Co jméno Elliot, je v ČR povolené? a co na něj říkáte? 🤔

lv
22. črc 2022

Je povoleno, mně se líbí

lilianapul30
22. črc 2022

Elliot je pěkné jméno.

felixfelicis
22. črc 2022

Castejsi varianta je Elliott, stvalo by me kazdemu vysvetlovat ten pravopis. Jinak jmeno je pekne.

barmil
23. črc 2022

Pred pár lety dali známí a neměl skoro nikdo, pak dala nějaká pipka vipka, a teď to je všude. Další Matyáš a Tadeáš.

klaari
23. črc 2022

Libi, ale pozor, premydlej jak mu budou deti rikat, az se pohadaji. Msm zkusenost ze cim zvlastnejsi- mali bezne jmeno, toim vic k tomu vymyslrj hruuzy. Štépka je štétka atd...

1pomnenka
23. črc 2022

Moc hezké jméno, hlavně k cizímu příjmení. Ale nedala bych, nadávali by mu Elliot Idi.t.

janina92
23. črc 2022

Jméno je to krásný, jen bych dala pozor na kombinaci s příjmením. Například Elliot Veselý moc dohromady nejde 🙂

martiniquest
23. črc 2022

Pokud se hodi k prijmeni, tak klidne. Ale nechala bych ho psane Eliot.

jana_zofie
23. črc 2022

Na Elliottovi Veselem nevidim nic spatneho. Ty hlasky se tam nebiji. Muz navrhoval "Elliott" pro syna. Ale on chtel kvuli oblibenemu pisnickari a ja rekla, ze nase deti se podle clenu klubu 27 jmenovat nebudou... Jinak to je nadherne jmeno.

sudylichozrout
23. črc 2022

@1pomnenka Porad lepsi nez Denis-penis. 🙈

mandala
23. črc 2022

@jana_zofie Hlásky se tam nebijí, ale cizí jméno plus české příjmení není zrovna ideál...

treasurka
23. črc 2022

@1pomnenka Karle, smrdi ti varle… to si nevyberes 🤷🏻‍♀️

9radka9
23. črc 2022

Líbí se mi akorát budete dookola říkat "elliot, dvě eL" ...ale tak já zase po svatbě dokola "obě A dlouhé" dá se s tím žít 😊

metallico_mondo
23. črc 2022

Když někdo chce tak si hanlivou nadávku vymyslí na každé jméno. Tím bych se netrápila 👍

malanoha
23. črc 2022

Samo o sobe nezni špatně... Ale pokaždé, když se řekne Elliot, vybavi se mi k tomu Idiot...

victress
23. črc 2022

@sudylichozrout
@treasurka Patriku, máš ho*no na triku, v životě by mě nenapadlo, že jméno Patrik je v tomhle nebezpečné, děcka vymyslí nadávku na všechno...

za mě Elliot nee...Eliáš ano...

mollyweasley
23. črc 2022

@mandala V čem?

arwen666
23. črc 2022

Já se omlouvám ale mi se hned vybaví ten jelen z Lovecké sezóny 🙈 ale jméno je to pěkné

jako_mala_holka
23. črc 2022

Mně se líbí, což je u takových jmen (cizích apod) fakt výjimka 👍 záleží, jak se ještě hodí k příjmení, k našemu by se to třeba nehodilo, skoro je mi to líto 😁

zdrivana
24. črc 2022

Přijde mi, že ho teď mají všichni

ai30
24. črc 2022

@zdrivana V Ceske republice se tak jmenuje 22 lidi. To mas pomerne prisnou definici toho 'vsichni'. 🤣🤣

mandala
24. črc 2022

@mollyweasley Protože to zní směšné...

jaja01k
24. črc 2022

Je povolené, mně se líbí 🙂

gracinka7
24. črc 2022

Mě se víc líbí v jednoduché verzi. Eliot.

zdrivana
24. črc 2022

@ai30 teď v okolí znám minimálně 3 🙈🤣😊

mollyweasley
24. črc 2022

@mandala Že jenom Češi jsou tak omezení na nějaké směšné. Proč bych měla řešit cizí jméno a příjmení dítěte? Proč bych měla kroutit očima nad jménem Eliot Procházka? Co je mi vůbec do toho? Jako by třeba Stanislav Procházka zněl lépe? I kdyby to byl José Armando Procházka, nic do toho cizím lidem není.

evawest
24. črc 2022

My jsme meli Elliota vybraneho jako druhe klucici jmeno. Je moc krasne. Pro prvniho kluka byl Arthur a pak Reuben, toho jsme zmenili na Leo a az pak ten Elliot. Ten maji Elliota znami. Ale zijeme v UK, no. 😅 Jinak psat se da 4 zpusoby - Elliot, Elliott, Eliott a Eliot.

ai30
24. črc 2022

@zdrivana No tak to jo, to uz jsou uplne vsichni 🤣

mandala
24. črc 2022

@mollyweasley Však mě do toho nic není, ať si každý dá co chce, ale že to zní směšně je prostě fakt 😉

ai30
24. črc 2022

@mandala Takhle fakta opravdu nefunguji 😅🤦 To, ze tobe neco 'zni smesne' je tvuj nazor/pocit, to ma k faktu dost daleko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru