• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká byla vaše pův. váha a kolik jste přibraly v těh.?

15. června 2013 
1. původní váha 54kg, přibrala jsem 20kg, po roce váha 57kg
2. 57 start , přibráno 16 po dvou letech 59...
3. 65/14 a nyní 8. měs. po porodu 70kg.. :frowning2:
21. kvě 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš já měla před těhotenstvím 72kg....... :confounded: ted jsem ve 26.tt a mam 84 kg to je 12 kg navrh,prijde mi to opravdu hodne kdyz vas tady tak vsechny posloucham :frowning2: kalhoty uz nenosim,jen leginy a budu se modlit ze to vsechno po porodu shodim,nechci byt jak becka :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted porad jenom jim,jakmile nemam 2 hodiny neco k snedku uz trpim. :grinning: ale taky to podle toho vypada :grinning:
3. čer 2013 v 16:04  •  čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muribana Ahojky, to jsem ráda, že jsem tu někoho našla se zkušeností s vibrogymem. Já jsem tento stroj objevila teprve teď. Jsem po revizi dělohy (zamlklý potrat) a snažit se chceme už v srpnu. Vibrogym jsem objevila teprve tento týden a nevím jestli na něj můžu chodit nebo ne, když plánujeme mimi. Všude píšou, že se nedoporučuje v těhu, ale co před to nikde neuvádí. Původně jsem chtěla Vacutherm ale to vyzařuje záření, takže od toho jsem ustoupila. Už jsem si objednala i pernamentku.. tak nevím, co teď. Cvičit bych měla do 24.7. a od 31.7 mi začíná plánovaná oplozující ovulka.. Co teď?? Poradíš? Mám se na ten stroj vykašlat?? Taky jsem četla, že je to dobré pro zpevnění dělohy a to je zase dobré pro uhnízdění vajíčka. Ale pořád váhám. Mám strach. Nechci nic podcenit. Nerada bych o to zase přišla... :unamused:
15. čer 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já začínala na 75kg a momentálně mám 84,5 a jsem v 9měsíci...
15. čer 2013 v 16:52  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já začínala na 56 a přibrala 14kg - čekali jsme kluka, druhé 59kg a přibrala jsem též 14kg - mezi tím těhu začínajícií na 56kg, přibrala 3kg, pak zamlklý potrat v 8tt kvůli vážné autonehodě
15. čer 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek