• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký distributor je uveden na dárkovém boxu z porodnice?

11. října 2013 
prosím o informaci jaký distributor je uveden na krabici co jste dostaly od svého gynekologa nebo v porodnici (případně i barvu a jaké v tom byly plínky)? moc díky
11. říj 2013 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já dostala na gyndě i v porodnici ten prenetalbox.. ale kdo ho distributoval to nevím, a pleny v tom byli od pampers 1čky. ( v každém boxu jedna) a jinak byli oba růžový
11. říj 2013 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já měla od nějakého FAmilyservice. Pampers 1.
11. říj 2013 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás také ( růžové boxy, plena jen jedna pampers v každém boxu). dva boxy jsem dostala na gyně a adva v porodnici ( dvojčata)
11. říj 2013 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Prenatal box jsem dostala od gynekologa s těhotenskou knížkou - byla v tom jedna Pamperska vel.1 a při odchodu z porodnice jsem dostala Klinik box - taky jedna Pamperska vel.1. Obě krabice byly, tuším, růžové. Distributor je uveden Family service.
11. říj 2013 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
taky ruzovy box, pampers 1, rybilka na opruzeniny a domestos wc :wink: hlavne tim na tebe dostanou kontakt treba z knizniho klubu, z pojistoven a volaj a volaj..chcou schuzku fin.poradce, nabidnout pojisteni - ja mam klid, reknu ze jsem zamestnanec Ceske Pojistovny a mam vse vyresene tam. Co na tom, ze uz tam po rodicaku nenastoupim B-)
11. říj 2013 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek