Jméno Vivien. Jaký máte názor?

deliba
22. led 2024

Holky, jaký máte názor na jmeno Vivien? Líbí se vam pro holcicku? 🙂

franerka
22. led 2024

Jednu dobu jsem nad tímto jménem uvažovala..Máme totiž Lilien a kdybychom měli druhou holku, tak by to byla právě Vivien, ale máme další dva kluky a konečná. Tak už nic :D za mě jméno krásné, něžné, neobvyklé

felis
22. led 2024

@deliba A není podstatné, jestli se líbí Tobě/vám? Mě jméno evokuje buď fenku mojí kámošky (podle Vivien Westfood) anebo si představím právě nějakou brutální manažerku, jak rozdává příkazy a má bezchybný outfit, dokonalé zuby, zářící vlasy a kostýmek dražší než je moje mzda... Ale to je můj názor. Podstaté je, že se líbí vám.

lentilkah
22. led 2024

Na me uz je moc "cizi"

evellin123
22. led 2024

@deliba kraaasne jméno ,taky jsem ho chtěla dát, ale manžel nechtěl a pak jsem navrhla Lilien ,taky neprošla ,nakonec máme klasické jméno. Pro manžela to bylo až moc neobvyklé, ale mě se strašně líbí a zní to měkce a zkrátka Vivi taky super.

gruyerre
22. led 2024

@deliba nelíbí se mi tato jméno typu Bibi, Vivi, Lili, Sisi apod. Je to věc vkusu. V tom se musíte zařídit podle sebe 🙂

jaja01k
22. led 2024

@deliba Mně se líbí 🙂

kristyneckaa27
22. led 2024

@gruyerre mě se také vůbec nelíbí. Ale to je každého věc,přesně jak píšeš 😊

reeeza
22. led 2024

Hlavní je jestli se líbí vám a jestli sedí k příjmení

jana_a_jan
22. led 2024

Mne se líbí moc 👍

1pomnenka
22. led 2024

Ano, je to krásné jméno.

pilzzee
22. led 2024

@felis Presne tak si ji taky predstavuju 😀 A ma blond trvalou 😂 Ale jmeno je to hezky.

holubinka
22. led 2024

Líbí se mi moc. Spíš aby se to hodilo k příjmení, jinak je to krásné jméno.

izz76
22. led 2024

Líbí 👍🏻

chybadel
22. led 2024

@deliba moc se mi libi i jsem uvažovala nad tím, ale manželovi se nelíbilo .. máme Lilianu ❤️😂 jak tu hodně zmiňují 😂

irmamala
22. led 2024

Jmeno je to krasny, ale u tech holek je to vzdycky riziko, koho si vezme. A umim si predstavit, jak by mi cukaly koutky, kdyby se mi predstavovala Vivian Bartipanova😀

prejeta_zaba
22. led 2024

Ne. 😄 Máme jednu ve školce, vždycky přemýšlím, jak se jí říká. Vivo, Vivino, Vivienko? Evokuje mi to čivavu v růžovém svetříku. 🤣

zmrzlinka
22. led 2024

U nás ho ma jedná holka ve škole a říkají ji Vivi nebo Vivienka.Hodi se to k ní a mne se to jméno líbí.

lenickakl
22. led 2024

@prejeta_zaba čivava je ještě dobrá. Mně to evokuje něco horšího. 🙈😂

zekrt
22. led 2024

Já si hned vybavím Julii Roberts v Pretty Woman. 🙂 Na mě je to moc cizí, ale záleží co se líbí vám.

kelerub
22. led 2024

Tak důležité je, jak se líbí vám. Vivien ve mě evokuje ženu pochybých mravů. Podle pretty woman. Ale teď se s nimi roztrh pytel, jak jednu dobu frčela Natálie, tak teď je to Vivien. Ve školce ve třídě máme dvě a říká se jim Vivi, Vivko, Vivino.

prejeta_zaba
22. led 2024

@kelerub No, to osloveni svádí i mě k záměně písmen a to to normálně nemám tendence dělat. 😅

ovin
22. led 2024

Samotné jméno je v pohodě, ale ty kombinace cizích jmen a českých příjmení, to je katastrofa - např. Vivien Kropáčková, nebo kdysi tady byl Kevin Čihák atd. Chudák dítě. Pokud to ladí s cizím příjmením, ok.

zlataberta
23. led 2024

Hezké jméno, bývají tu horší😉

deliba
autor
23. led 2024

Holky, dekuju za nazory 🙂! Jeste se nam libi Melanie/Melani.. Tak nevim, které zvolit 🤔😀 Je to pro mne těžké rozhodnutí..

alianan
23. led 2024

@deliba To je teda hezčí Vivien.
Znám dospělou Vivi, není Babišová😅, a je to krásné jméno, Vivi se hodí i k dospělé ženě.

lennus
23. led 2024

@deliba Vzpomenu si na Pretty woman. Mně se líbí, ale my žijeme v Praze, kde je spousta cizinců a netradičních jmen. Vlastně fandím všem netradičním originálním jménům a naopak se mi nelíbí profláklá jména, osobní zkušenost, kdy moje jméno bylo všude 😆

deliba
autor
23. led 2024

@alianan Děkuji, taky mi přijde Vivien hezké i pro dospělou ženu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru