Jsem těhotná a všechno mi smrdí. Je to normální?

16. bře 2022

Prosím, potrebuju ujistit, ze nejsem divná 🤣 Jsem těhotná, je to úplně v zacatku, proto anonym. Vím, ze nevolnosti jsou normální, ale je v pořádku, ze mi “smrdí” přítel a starší syn?
Přítel mi vždycky krasne vonel, ale teď se mi zvedá kufr jen se ke mě přiblíží 😣 To same syn (rok a půl). Jeho miminkovskou vůni jsem měla moc rada, teď je mi zle.
Je tohle normální nebo sem divná? 😥

veruuu_kubesovic
16. bře 2022

Bohužel i mě na začátku mého těhotenství vše smrdělo...to přejde 😉

jako_mala_holka
16. bře 2022

Mně bylo takhle skoro celé těhotenství, nemohla jsem jít ani z obýváku do kuchyně nebo třeba nastoupit do auta, abych se nepozvracela, manžel mi taky smrděl, i já sama sobě 😅 nejpozději s porodem to přejde

gbp
16. bře 2022

taky s tim mam problem. vsechno citim hodne silne. dcera mi teda nesmrdi, ale manzel krasne vonel a ted k nemu radsi necicham a stale ho prpsim, aby si vymenil tricko 😅 mam to teda ale spojene taky s tim, ze nemam ani trosicku chut na sex a ani se s nim mazlit nebo jakkoli kontaktovat 🙄 je mi ho docela lito, nastesti vim, ze to prejde. kvuli tomu mi dost vadi i nektere jidlo, kdyz ho citim, doma musim stale vetrat. nemuzu pouzivat ani krem na plet, voni mi ted maloco 😅 cetla sem, ze je to kvuli tomu, aby ses vyhnula potencialne nebezpecnym vecem, teda mysleno jidlu, zkazenemu apod. 🤷🏼‍♀️ ale nevim, manzel urcite zkazeny neni 😅

jaja01k
16. bře 2022

Jo, to jsem měla taky. Všechno mi strašně smrdělo, nejvíc manžel 😄

jancabr
16. bře 2022

Snad to brzy přejde. Mě v prvním těhotenství ze začátku taky všechno smrdělo a zvedal se mi žaludek jen při pomyšlení na sladké, nedej bože abych to viděla. Přešlo to ve 12/13 tt

hezz17
16. bře 2022

Me zustal super cich i 4.5 roku od prvniho porodu 😀 v tehotenstvi jsem ze vseho blila. Ted uz je to lepsi, neco nesnesu porad, treba avivaze. Ale super cich zustal no, takze ve vytahu poznam kdo z nasich 25 sousednich bytu jel pred nami, atd 🙂

autor
17. bře 2022

Dekuju moc všem za uklidnění 🙈 Byla sem z toho trochu na nervy, ale vypadá to, ze je to fakt normální 😅 Chudák manžel, snad se mnou těch zbývajících 7 měsíců přežije 😂

karlafolll
18. bře 2022

Taky jsem to tak měla, i sama jsem si smrděla🙂)

jirovapa
18. bře 2022

Také jsem při každém těhotenství měla problém s pachy a vůněmi. Všechno mi smrdělo a i z vůně od voňavky jsem zvracela - manžel se musel vonět až v autě nebo v práci. Když jsem byla těhotná poprvé a ještě jsem chodila do práce, tak mi pošťák donesl do kanceláře dopisy a byl tak děsně převoněnej, že jsem ho malém chudáka poblila (naštěstí jsem doběhla včas na toaletu) - prostě trapas 🙈.

maxulekapcule
18. bře 2022

U prvního mi taky hned od začátku vše smrdelo, u druhýho jsem si smrdela pouze já sama sobě 🤣

eluska88
18. bře 2022

Ano je a úplně vám rozumím. Já o tom 3x netušila, pri čtvrtém miminku trochu. To mi vadila třeba čistička vzduchu nebo pach hlavičky mladšího syna. Ale to,co jsem cítila za pachy teď při pátém miminku. To byla zoufalost. Opravdu jsem několikrát brečela zoufalstvím 🙈 cítila jsem cosi v každé místnosti, z muže, dětí i ze sebe 😱 celý den , večer už mě z toho třeštila hlava a byla jsem absolutně vyčerpaná. Bylo mi z toho i nevolno, cítila jsem se sama úplně nechutně. Zmizelo to kolem 14.týdne a teď už si páchnou jen sama sobě a naštěstí jen někdy 😅 Držím pěsti, ať je to brzy pryč !

priefi
18. bře 2022

Zkus vysadit z jídelníčku cibuli a česnek u manžela a syna a změn práci prášek, může Ti to pomoci. Smrdí ti buď jejich pot, smradlavý pot je právě z česneku, cibule, vitamínu B a také kávy, anebo práci prášek Ti vadí.

kafr
19. bře 2022

Neboj, je to dočasné, trvalo to jen pár týdnů 😘

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru