• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

4. září 2015 
@smandysek Tak neváhej a zajdi, hodně štěstí :slight_smile:
24. srp 2015 v 17:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Po 10 letech s HA se poštěstilo po 5 měsících, trochu tomu pomohla asi změna staré stresové práce za pohodovější, nasazení bylinek a vitamínů, více pohybu.
24. srp 2015 v 18:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
já už mám vysazeno rok a půl a jsem stále bez ovulace, bez prášků bych neměla ani menstruaci..HA jsem brala 8 let a už bych to nikdy nestrčila do pusy....
24. srp 2015 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
6 let jsem brala antikoncepci, půl roku jsem měla cysty, mám od 6 let kortikoidy a přece jen když jsme se rozhodli, podařilo se na poprvé... :slight_smile: Přivezli jsme si miláčka ze Španělska....
24. srp 2015 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, ja brala antikoncepci asi od 16 let, takze cca 15 let v kuse. vysadila jsem ji a za 3 tydny jsem otěhotněla a po 10 dnech jsem to uz vedela..... brala jsem asi 2 mesice inofolic... nic vic....zrovna to vyslo, ono je to u každého jinak. někdo třeba poceti po delší době hazi na antikoncepci, ale na druhou stranu se vyuziva k lecbe u zen, které nemohou otěhotnět. nekde jsem kdysi cetla, ze po vysazeni antikoncepce je největší sance otehotneni hned během prvních 3 mesicu......
jinak ja si rikala, vysadim antikoncepci ( na zacatku kvetna) a budu doufat, ze nam to pujde a ze třeba do vanoc otehotnim... ... dodelam sve resty a bude to ideal...no a buch, bylo to hned a ja resty nedodelala.......
24. srp 2015 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kris2008 to byl teda fofr..... :slight_smile:) . my to tak měli s prvním, tak snad se podari i s druhym....
24. srp 2015 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ...šlo to hned první měsíc.Ptala jsem se i na to svého lékaře a ten řekl,že je to dnes úplně jedno.Žádný čištění nic jsou to jen fámy.
24. srp 2015 v 18:53  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Po HA 1,5roku, po nehorm.telisku hned prvni mesic po vytazeni
24. srp 2015 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja vysadila po 10letech a takovy problemy jaky mi nastaly tyden po vysazeni byly sileny.okamzite cysta a priserne bolesti bricha az jsme pak litali po nemocnici jestli me nahodou nechytl slepak.nakonec ne,pry vse dusledkem vysazeni.nakonec jsem otehotnela na dovolene po necelych 2mesicich od vysazeni.. jsem ve 12tydnu a bolesti stale pretrvavaji :(
3. zář 2015 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Brala jsem HA rok, po vysazení jsem žádné problémy neměla a trvalo rok, než jsem otěhotněla.
3. zář 2015 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Brala jsem HA s půlroční přestávkou skoro 10 let, v listopadu jsem vysadila a v lednu jsem otěhotněla...Taky jsem se předtím ptala doktorky, jestli je nutné nějaké čištění od hormonů a prý je to dneska jedno, kdyby se prý tělo chtělo čistit, tak by mi prostě nenaběhl cyklus
3. zář 2015 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já se také přidávám....já jsem brala antikoncepci 2 roky...a pak sem je vysadila..a otehotnela jsem presne po roce :slight_smile:
4. zář 2015 v 11:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem bralak HAK temer 10 let a trvalo 3 roky. Ale otehotnet jsme se v podstate snazili az posledneho pulroku. Ale predtim jsem v podstate ani nemela MS, takze by to stejne neslo...
A uz bych to nikdy nebrala !!!
4. zář 2015 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Já brala 10 let a otěhotněla jsem po 3 měsících. A hned napoprvé, co jsme to zkusili..
4. zář 2015 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ukaždýho je to jinak... :confused:
4. zář 2015 v 11:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem otěhotněla 7 měsíců po vysazení HA :slight_smile: a brala jsem ji 4 roky.
4. zář 2015 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja brala 13 let a otehotnela jsem za 3 tydny po vysazeni... :grinning:
4. zář 2015 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
HA jsem brala 6 let, otěhotněla jsem 4 měsíce po vysazení.. Ale menstruace mi sama od sebe nepřišla ani jednou - vždycky až po vyvolávačce a jednou ani to ne (ale to už jsem těhotná byla, jen se o tom ještě nevědělo).. Teď mi miminko pořád přeměřují a tipují v jakém týdnu těhotenství asi jsem - občas to posunou o týden dopředu a pak zase nazpátek.. Myslím si tedy, že je lepší vysadit raději dřív a nesnažit se - prostě nejdřív počkat až se tělo trošku samo srovná - aspoň mě by tím tedy zmizelo pár starostí, které teď mám..
4. zář 2015 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
HA jsem brala v kuse 6 let. V dubnu jsem vysadila a v květnu se nám zadařilo :slight_smile: Během plodných dnů jsme to zkusili a podařilo se :wink:
4. zář 2015 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek