Kdy vám začalo růst v těhotenství bříško?

smudlinka2019
25. dub 2012

Ahojky holky.Chci se vás zeptat,kdy vám začalo růst bříško,kdy to bylo vidět třeba při zatáhnutí?A pak kdy to na vás už bylo vidět jasněji,že to šlo poznat už v třeba v tričku 🙂

mates92
24. led 2017

Já ti právě nevím zda nejsem jenom dobře najezena 😀

mates92
24. led 2017

@hujerovka já mám právě pocit, že jsem jenom najezena a čekám 😀

kuki82
29. led 2017

Díky umělému oplodnění a nahormonování v květnu jsem pěkně nakynutá už od té doby. Povedl se nám až "nanuk " v prosinci. Jsem 10+5,ale vypadám o dost víc 😝

absintka19
29. led 2017

@girls96 ty jo 🙂 to je ale bruchacik 🙂 ja takove mela v 23tt jako prvorodicka 🙂 hlavne at je mimi zdrave 🙂

absintka19
29. led 2017

@daaram ja mela bricho az od 22tt z niceho nic pres noc se trosku nafouklo.

daaram
30. led 2017

@absintka19
Jj to už poznávám sice začínám 27 týden a už mám konečně bříško a už nemůžu i spát. Bolí trisla prevaluju se jak párek na grilu a nemluví.o stydké kosti když chodím peklo na zemi. Máte to někdo?
Mě na to tady v UK nic. Neřekli tak že snad je vše ok. 😉

absintka19
30. led 2017

@daaram ja tedy stydkou kost necitim, jinak kopance slusne dostavam 🙂

kris5
31. led 2017

Ja vám nevim holky... To je moje bříško v 19.tt. Všichni se mi smějí,kde to miminko mám :D. Je to normální?

daaram
31. led 2017

@kris5
Jsi hubenoucka co chceš 😉
Mě vykouklo až nedávno a pozítří začínám 28 týden.. Tak že neboj. Mě.jeste minulý měsíc říkali kde mám mimi.. Já že v batohu. A doktor říkal že na břichu nezáleží. Dočkáš se taky. 😉

daaram
31. led 2017

Moje bříško

girls96
6. únor 2017

Jsem 10+4 a kazdy se me pta jestli cekam dvojcata nebo trojcata :D nechci se videt pozdeji :D

vladienka
6. únor 2017

Take to pevnejsie tehu brusko ( nie len spek) som mala viditelne asi od 16 tt, ale az teraz v 20/21tt to na mne vidia aj cudzi 🙂

vladienka
6. únor 2017

Pre porovnanie 🙂

astyna
6. únor 2017

já ve 20.tt, nyní tak vypadám ve 14.tt...

fatal_error
23. únor 2017

@kris5 klid, máš úplně normální bříško. mnohý nastávající maminky a zejména ty s nadváhou, maj tendenci už třeba v 9. tejdnu fotit "těhotenstký" břicho, ač ve skutečnosti v tu dobu má plod 2,5 cm, takže to jsou 100% akorát špeky. :D jak asi může mít 2,5cm plod vliv na velikost břicha. :D

fatal_error
23. únor 2017

tady třeba pro ilustraci "těhotenský" břicho z doby, když jsem ještě těhotná NEBYLA. 🙂 z legrace jsme si to fotily s holkama v jinym vlákně. prostě vystrčený břicho + špeky (v tu dobu cca 63kg/164cm, takže nadváha) a když tohle někdo udělá a pak tvrdí, že má břicho už třeba v tom 9. týdnu, tak to jako sorry, ale to je trochu k smíchu. 🙂

apollena
23. únor 2017

@fatal_error
Nevím, co je na tom k smíchu, pokud, bych měla v devátém týdnu břicho jako ty na fotce, tak už pro mě bude "obří", protože aktuálně v 7. týdnu mám ještě stále propadlé. Takže nevidím důvod, proč by někdo nemohl mít břicho už devátém týdnu 🙂

apollena
23. únor 2017

@fatal_error
I 2,5 cm plod má vliv na velikost břicha poměrně značnou, neboť s jeho růstem se zvětšuje i děloha, která má kolem 7tt zhruba dvojnásobnou velikost než před otěhotněním.

pecinkaandulkova
29. srp 2017

Ahoj 😉 ja jsem 12tt a vypadam spíš jako bych se prejedla, jsem popraskana kde, se podivam ☹ ale nejake rysy tehotensvi opravdu nevidim..😀☹

perpetuap1
2. zář 2017

Ahoj holky, tak já jsem nyní těhotná podruhé a končím teprve 8.tt, ale břicho mám jako u prvního ve 4 měsíci 😀. A to jsem ještě před 3 týdny byla total plochá, viz druhé foto

luska__
2. zář 2017

Holky 38+2 a to jsem nikdy nebyla hubena! Akorát se bojím, ze az porod

luska__
2. zář 2017

Pardon
Porodim, aby to nebylo Furt stejný. V albu mám jak jsem rostla 🙂
Ted uz čekám jen na to, čeho se nejvíc bojím 🙂

pecinkaandulkova
23. zář 2017

@luska__ hehe takova zavist videla jsem holky v tom tydnu co.jsi udala a vypadaji jak hrosice..😀 mas malinke natoz ze mas rodit 😀

pecinkaandulkova
23. zář 2017

17tt a prd..zavidim co maji brisko..😀

maki600
9. bře 2018

Tak už jsem jednou dávala fotku z prvního teh. Myslela jsem že tet po druhé si to bříšku užijí zatím 33 TT a nic moc no

ka_rohli_na
9. bře 2018

Ve 20tt skoro nic a o 2 měsíce později už brichacek:D

pecinkaandulkova
9. bře 2018

@ka_rohli_na to prijdeje😀

karolly
9. bře 2018

S druhým zatím takhle... slon hadr...

hankapav
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenkacerm
9. bře 2018

Každé tělo reaguje jinak. Při prvním těhu jsem neměla břicho ani ještě v 6 měsíci. Vyrostlo mi až v třetím trimestru. Teď jsem těhotná po třetí a jsem ve 12tt a už teď neschovám,že jsem těhotná. U všech třech těhotensvích jsem začínala na 55 kg. Zatím jsem nepřibrala nic,ale břicho už mám ikdyž ten malinkej je ještě opravdu malinkej.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru