Používáme cookies. Více informací zde. OK

Kontrola u druhého lékaře. Je to normální?

romisek1985
27. lis 2010
Ahojky.
Právě jsem se dověděla o tom, že kamarádka těhulka jde na kontrolu k druhému lékaři - gynekologovi. Je to normální?
simonceli
27. lis 2010
Ahoj taky jsem byla v těhu na kontrole u dvou různých gynekologů. Záleží na tom, proč tam jde a jestli z popudu doktora nebo svého vlastního.
andy80
27. lis 2010
Mě u druhého těhu taky můj gyndr. poslal ještě ke svému kolegovi, měla jsem nějaké problémy, tak mě radši poslal ke druhému, který měl lépe vybavenou ordinaci. Ten si mě potom před porodem převzal do péče, pak jsem k němu chodila i na monitory apod. Po porodu jsem se vrátila ke svému gyndr.
verbalinka
28. lis 2010
Vubec ten dotaz nechapu. Muzeme chodit treba k deseti doktorum. Pokud kamaradka svemu neduveruje, neni duvod, proc by nemohla jit k jinemu. Nebo ji k jinemu dr. poslal jeji dr. a urcite vi, co dela.
ladybugie
28. lis 2010
taky tomu dotazu malinko nerozumím. Já byla na úplné začátku těhu taky u dvou doktorů, protože se nemohli dohodnout, zda jde o mimoděložní, nebo ne. V průběhu těhulení jsem byla taky i u jiného gyndaře, než u svého, a to kvůli nálezu na UTZ a nakonec jsem samozřejmě před porodem chodila na kontroly k doktorovi, který v porodnici zrovna sloužil.
Když doktor potřebuje konzultaci, tak tě může poslat k několika dalším doktorům a nic špatného na tom není. A pokud šla sama k jinému, tak se taky nic neděje 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli