Oznámení těhotenství rodině o Vánocích. Máte tip?

2. pro 2022

Dáte mi prosím tip, jak nejvhodněji oznámit těhotenství rodičům?
Ani na jedné straně nebude vnoučátko první. Naše společné ano. Čekali jsme na něj dlouho, takže až takové "bum" to nebude, ale nikdo to teď od nás nečeká. Další IVF maskujeme celkem zdatně 😉
Los, fotka do obálky? Když bude vše v pořádku, budou dvojčátka, velká kontrola nás ještě čeká. Napadlo mě dát každému rodiči jeden výtisk a pak ještě jedno, ale společně pro oba.
Nenapadá mě ale jakou formou to podat.
Děkuji za nápady.

bomo1
3. pro 2022

My jsme rodině normálně po rozbalení dárků a při přípitku řekli, že jeden dárek ještě na rozbalení čeká a bude až v létě.

luccien
3. pro 2022

Kamarádka koupila nějaké dětské knížky v Levných knihách a k nim přibalila něco jako "budou se vám hodit" a do toho přáníčko s ultrazvukem nebo tak něco...

malsinka
3. pro 2022

Já našim napsala dopis pod stromeček.. Začínal slovy Ahoj babi, ahoj dědo.. pod text jsem nalepila foto z UTZ. Byli hodně překvapení a šťastní 😊

evajanouskova
3. pro 2022

Dali jsme fotku z utz do ramecku s masli. To bylo pro manzelovo rodice (jejich 8 vnouce). Moji rodice to zjistili driv, kdyz jsem si s nima odmitla dat panaka

mmmmmartinka
3. pro 2022

Ja jsem koupila plysoveho capa a dala mu na krk cedulku ‘cap přiletí v červnu ‘ a zabalila jsem to pod stromeček

fire85
3. pro 2022

@lachipie drahá, Toto je veřejná diskuze, takže si můžu napsat názor jaký já budu chtít, a nemusim se nikoho ptát

kafr
3. pro 2022

Na Vánoce jsem byla v 5. měsíci, takže už to věděli,ale oznamovali jsme jméno: koupili jsme miminkovsky obleček a zabalili ho pod stromek... Některým chvíli trvalo, než jim došlo pro koho je 😊

okapia
3. pro 2022

My vyrobili obrázek: na čtvrtku jsme natiskli ruce všech stávajících členů rodiny (já, manžel a dvě holky) a od Hnutí pro život jsme měli takové malinké kovové ručičky miminka asi v 13tt, už nevím přesně, ale vycházelo to, šly tam napíchnout. Holky jsme taky oznamovali pod stromečkem, ale ani za nic si nemůžu vzpomenout jak🤔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru