Po vyšetření ve 34tt neskutečná bolest a krvácení

sluneccnicee
19. lis 2014

Ahojte chci se zeptat, dnes jsem byla na kontrole 34tt. Krom odběru krve a kontroly čípku mi udělal mimo jiné i stěr.Nic mi k tomu neřekl a na otázku nač mi odpověděl to se musí....Na netu jsem koukala a podle toho to byl stěr na strptokoka. ASI... Po příchodu domu jsem šla na wc a tam nastal problém.Neskutečná bolest - řezání ,že jsem se vyčurat nemohla.Bolestí jsem myslela,že polezu po zdi a představa,že za hodku půjdu znova mě vyhrkla slzy .Musela jsem si chytnout pipku, ale i tak jsem bolestí poskočila.....Po utření jsem zjistila, že i krvácím....Nestrčil to ten huhla do močáku?Stěr opravdu bolel, že to musel vidět i slepy.Nikdy jsem neměla problém a dneska jsem z kozy malem utekla bolestí.Nebo to tak má být... Už jsem z toho tumpachová... ted jsem byla zase o opět to same... šílená řezavá bolest a krev

koncita
19. lis 2014

a byl to vůbec doktor? 😅 😅 😅

girafka
19. lis 2014

@sluneccnicee nechxi te strasit,ale pokud je to cervena krev,tak bych jela na pohotovost a to rezani by odpovidalo tomu,ze byl v mocovy trubici..taky me to rezalo kdyz mi vyndavali stent z mocovy trubice,ale ta krev tam furt nesedi

koncita
19. lis 2014

@sluneccnicee k doktorovi zajdi, sice si nejsem jistá, co s tebou udělá, resp. bys asi musela na urologii, aby močovou trubici prohlédli, ale pro klid, jestli se tedy neděje něco v pochvě.....každopádně, kdyby se potvrdilo, že ti lékař zajel do jiné díry, tak to je na stížnost....a pořádnou 😠

veruska007
19. lis 2014

Já tohle měla v posledním těhu při stěru taky. Krvácela jsem slabě a špinila asi týden a bolelo mě to hodně. Ale pak se to zklidnilo.

sluneccnicee
autor
19. lis 2014

Tak jsem mu ted volala a s špinit po stěru můžu.Ale že nemůžu čurat s tím prý on nemá co společného.Že si mám zajít k obvodákovi..... mám žízen a nemůžu se napít strachy

brouzdalka
19. lis 2014

Tomu se mi nechce věřit, to by musel být nějaký slepý senila, to se snad ani stát nemůže, že by místo čípku zajel do močové trubice 🙂 Ale mohl ti třeba nešetrně zavést zrcátko tak, že došlo k poranění močové trubice... Spíš bych to ale tipla na souhru okolností a akutní zánět MM - moč jsi měla dneska v poradně v pořádku?

brouzdalka
19. lis 2014

@sluneccnicee Naopak, pij co nejvíc! Tím se moč naředí a nebude tak tolik dráždit narušenou močovou trubici (ať už manuálně, nebo zánětem).

pampalin
20. lis 2014

Já bych to taky tipla na zánět močáku podle toho, co popisuješ.

nuali
20. lis 2014

Já jsem po stěru taky trochu krvácela, druhý den to bylo jen špinění a pak už dobré. Ale ta bolest, to je zvláštní. Taky jsem měla hodně nepříjemné pocity, ale vyloženě takovou bolest, že bych se ani vyčůrat nemohla... Zkusit zajet k někomu jinému, ať na tebe mrkne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru