• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sex v těhotenství. Mně se nechce, přítel mě furt tlačí

28. dubna 2013 
Mě se do toho nechce ,, přítel mě furt tlačí je to dobrý?
28. dub 2013 v 15:53  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@womenity mě se taky nechce a manžel má smůlu.. mě je třeba zle nebo tak takže na to nemám vážně ani náladu..:slight_smile: :wink: myslím že když se ti nechce tak se nenech tlačit však klas. způsob není jediný způsob :wink:
28. dub 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@womenity nutit bych se nenechala...nechce jako není chuť nebo je strach?
Já to mám spíš naopak...jak je všechno citlivější je to teda super :sunglasses:
je teda pravda, že na začátku těhu jsme se báli, ale co jsme to zkusili, tak já pořád otravuju :grinning:
28. dub 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záleží, co myslíš pojmem sex. My se mazlíme, laskáme a tak a to je teda paráda. Na klasický styk moc chuť nemám, ale z lásky i na ten tak 1x týdně dojde. Ale vždycky jen dokud se mi to líbí, jakmile se přestanu cítit dobře, končíme a "dotáhneme" to jinak.
28. dub 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To já bych mohla pořád, hlavně poslední týdny jsem nějaká při chuti.
Tlačit tě do sexu, není dobré, ale zároveň to ber i tak, že bys ho neměla zanedbávat, když už nemáš chuť ty, tak mu udělej dobře jinak, aspoň sem tam. Nechceš přece, aby začal hledat jinde.
28. dub 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kotito řekla bych že je strach. Jaká je nejlepší poloha ? :grinning:
28. dub 2013 v 18:43  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Mám stejný problém:slight_smile:
28. dub 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@womenity no s tím mega pupkem už si moc vybírat nemůžeme :grinning: takže ležím na zádech a užívám si výhod těhotenství :slight_smile: jak jsem jednou zakusila nechci přestat :sunglasses: :grinning:
28. dub 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito chápu :slight_smile:
28. dub 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kotito Díky za radu snad někdy to spáchnem :D
28. dub 2013 v 18:50  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@womenity Strach mít nemusíš, mimčo je ještě vysoko, je chráněné víc než dost. My praktikujeme všechny polohy jako předtím, jen si dávám trochu pozor, aby mi nelehal na břicho, ale i tak se někdy stane.
28. dub 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vanocni_stromecek Tak to jste teda odvážní. :wink:
28. dub 2013 v 18:52  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@womenity mě se začalo blbě hýbat tak ve 23tt :slight_smile:
28. dub 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kotito Ale při prvním těhotenstvím jsem s tím problém neměla až ted po druhý mám strach, Takovéj divný pocit
28. dub 2013 v 18:58  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem ted absolutně bez chuti už asi tři týdny :grinning:
28. dub 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@womenity snad to přejde...zkuste opravdu opatrně a jestli se neuvolníš asi bych to raději nechala.... jak píšou holky...pomazlit a růčo je taky fajn :wink:
28. dub 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@womenity Tak zatím to ještě jde, ale bříško pomalu začíná růst, tak časem už taky budem muset vybírat polohy, i když, myslím, že by to mělo jít pořád stejně, spíš si říkám, jestli to pak není divné chlapovi, spát se mnou s velkým pupkem (ze strachu, z čehokoli).
28. dub 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kotito V to doufám přítel mě tlačí a já se rozčilují. Jsu unavená a snechucená
28. dub 2013 v 19:13  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanocni_stromecek no divný je když se bříško začne vlnit :grinning:
28. dub 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@womenity Přesně tak, zkuste to pomalu, řekni si třeba o masáž, pusťte si nějaký erotický film, aby ses uvolnila.
@womenity :unamused: musí být přece chápavej :frowning2: .....no držím pěsti
autor
@kotito Holky dneska to zkusím a ,pak napíšu . Ale nevím,nevím :slight_smile:
28. dub 2013 v 19:18  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Musím říct, že poprvé to pro mě byl hodně silný zážitek. Skoro se ve mě nepohyboval, pořád se ptal, jestli je vše v pořádku, celou dobu se opravdu soustředil jen na mě. Došlo mi, jak moc nás miluje a jak moc se o miminko bojí. Bylo to dojemné a dodalo mi to pocit, že se budu snažit, i když budu unavená nebo mi nebude úplně nejlíp – zaslouží si, abych o něj taky pečovala :slight_smile:
28. dub 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek