• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Převis břicha po císaři. Dá se s tím něco dělat?

10. května 2017 
tak jsme našli díru na webu tak třeba něco najdem a poradíme... vytvoříme blog ... protože každý má pocit, že to najde na netu... a ono nic... ale vůbec nic... a že jsem hledala několikrát a hodiny strávila tím, že něco najdu...i s ohledem na záda.. které jsou už tak přetěžovány nošením, kojením, koupáním kdy maminka má strnulý a nepřirozený postoj a záda bolí už tak... a ještě je zatěžovat cviky! no mám 20 medíců po sekci a břicho po větším záběru stejnak bolí tahá a je mi to nepříjemné a dlouho to nevydržím a říkám si že ta bolest za to nestojí!
10. čer 2015 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdenkazdenula Mám tentýž problém a už o moc déle,takže chápu :frowning2:. Plus kila navíc plus rozestup svalů plus nulový čas sama pro sebe.. rovná se čiré zoufalství :frowning2:. Taky máte pořád to břicho tak mrtvé? Je mi nepříjemný každý dotyk nebo i tlak oblečení..1,5 roku:frowning2:
11. čer 2015 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janamal37 ahoj
Někde jsem tu našla přímo odkaz na cvičení při rozestupu svalů ale už nevím kde :-/ na seznamu to určitě objevíš :wink: paní která pomáhá s tímto cvičením jezdí po ČR na pozvání od mateřských center. Jediné co nesmíš cvičit je přímé svaly ale pomalu zpevňovat ty boční
Já vypadala po prvním porodu skvěle ale po tom druhém mám už dva roky břicho jak v pátém měsíci. S klukama to nemám v paneláku jak změnit. Tak věřím že s více pohybem u domečku se to změní :slight_smile:
11. čer 2015 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mám taky nechutný vytahany bricho jak v 5.mesici, rozestup svalů a nulový čas na sebe. Decka uz maji 3 roky a na tu pneumatiku se mi akorát nabaluje tuk. Hnusny. Pomooooc
11. čer 2015 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak rady sem - jsem po 2 císařích - po prvním to jakž takž šlo, po druhém už je to opravdu ,,převis,,.
Takže cviky sem - rady, jak na to. Další dítko není v plánu, ale s převisem se mi žít teda nechce :(
11. čer 2015 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrtvé břicho ? No taky mám celé místo pod jizvou necitlivé!!! A to tahání taky občas cítím a tím jak mě řezaly 2x,tak mám levou stranu propadlou...Tak břicho jak v 5 měsíci,jizvu jak vlnu a ještě propadlou...Super ozdoba :unamused:
11. čer 2015 v 11:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkazdenula upravilo se to samo, i když až po několika letech a těsně před dalším těhotenstvím. jsem zvědavá, zda se převis nad jizvou zase objeví, i kdyby se mi podařilo nejít na další sekci
15. čer 2015 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A toto je paní která objíždí ČR se cvičením na ty svaly
Myslím že je to ona :slight_smile:
http://iva-mmt.blog.cz/1408/diastaza-kde-a-jak-nahmatam-rozestup-brisnich-svalu
15. čer 2015 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co je dobré (a co mám vyzkoušené), tak poporodní pás. Za prvé, než se vám podaří dosáhnout vysněné váhy, tak pás zeštíhlí a zamaskuje přebytky. A za druhé, zpevní povislou kůži a vlastně jí pomůže se vrátit do normálu:slight_smile: Já si ho třeba pořídila na: https://www.krasaprozeny.cz/Damska-moda/Stahovaci-pradlo/Stahovaci-a-zestihlujici-poporodni-pas-WL2414
Je pohodlný, a dá se nosit i pod uplejší oblečení:slight_smile:
31. srp 2015 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajaksas ahoj, chtěla jsem se zeptat na ten poporodní pás. Asi za 14 dní mě čeká císař a právě přemýšlím jestli má cenu pořizovat :slight_smile: Zajímali by mě kdy jej můžu začít nosit a hlavně jak správně odhadnout velikost? To se mám změřit ještě před porodem? Díky za info
14. led 2016 ve 23:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mám to samé jsem 8 měsíců po císaři a to břicho je hrozný nikdy jsem takhle tlustá nebyla:frowning2:,cvičím denně jak idiot a vůbec to nepomáhá už jsem zkoušela i ty falešné bobulky goji a nic jsem ztoho doopravdy zoufalá ale už asi vím že už nikdy asi hubenější nebudu a moc mě to trápí:angry: stydím se za sebe!!
7. kvě v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bledule24 nezoufej :slight_smile:
Jsem 4 roky od druhého porodu císařem a ještě loni jsem byla jako balon. Dnes o deset kilo lehčí a upe happy :grinning:
Stačilo mi k tomu si jen vyčistit tělo a hlavně hlavu. Hodně mi teď pomáhá Luule Viilma svými knižkami.
Nevěš hlavu a uvidíš že budeš brzy jako dřív :sunglasses:
Pěkný den
Milly
8. kvě v 06:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@millyh Ahojky děkuju za povzbuzení kéž by to tak bylo no je fakt že si pomalu na tu postavu zvykám nic jinýho mi nezbývá ale nevzdávám se :slight_smile:
8. kvě ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem po císaři dvojčátek 2,5 roku, váha šla dolů hoodně pomalu, ještě do nedávna pořád 8 kg nahoře, teď už tak jen 4 navíc, což je ok. Ale břicho pořád ne a ne dolů....když jsem málo jedla, tak splasklo, ale pak zase jojo efekt...když jsem začla jíst. Takže nezabralo, snažila jsem se zase běhat, cvičit jógu jak dřív, ale bohužel na mateřské nemám moc energie a hlavně času. Co mi opravdu až teď pomohlo je tzv. 30denní výzva sklapovaček na břicho...opravdu funguje!! cvičím asi 15.den a vidím výsledek!! a to mě motivuje pokračovat....nikdy jsem na tyto výzvy nebyla, nemám ráda posilování, raději jógu kde se také posiluje, ale zábavnější formou, nebo běh....ale toto když mi zabírá, tak cvičím dál, jsem zvědavá na břiško ten 30.den! :grinning:
8. kvě ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děkuju taky cvičím denně a né jen břicho ale i nohy i zadek skalpovačky taky dělám ale asi málo a mám to samý taky sem přestala jíst a výsledek skoro žádný ale prostě to nevzdám i když ted už asi nebudu až tak zabírat jsem asi těhotná :slight_smile: tak uvidíme ale jinak držím moc moc palce at se daří
10. kvě v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek