Dárek k porodu od tatínka. Dostaly jste?

kacenka1111
5. únor 2012

Ahoj maminky, zajímalo by mě, zda a případně jaký dárek "za miminko" jste dostaly od tatínka. Některé dostávají šperky, jiné květiny...Některé žádný, neb se u nich tato tradice nedrží. Moje kamarádka patří do skupiny "dárkuchtivých", já jsem toho názoru, že samotné miminko je dárek🙂 Jak jste na tom Vy?

h_beruska
8. bře 2017

dostala jsem jsem kytici a nový foťák, zdradlovku - je obrovský, takže se setjně nepoužívá, jen při oslavách doma.
Moje přání bylo zdravé dítko, partner u porodu a tatínek, který bude doma pomáhat. První 2 přání splněna, to třetí bohužel - partner přestal pomáhat, když jsem otěhotněla :(. Asi nemůžu chtít splnit všechna přání.

no_title
9. bře 2017

U nás v rodině je to tradice, dává se obvykle brož nebo prstýnek, snad to tomu mému balvanu mamka včas vysvětlí a 100x připomene 😀

silvous06
5. pro 2017
Uživatel silvous06 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvous06.

To je docela dost individuální 🙂. Také jsem toho názoru, že samotné miminko je dárek, ale muži i rodina to bere tak, že by žena měla dostat nějakou pozornost, že porod zvládla. Já jsem od muže dostala spoustu kosmetiky a řetízek a pro miminko mi donesl úžasně vázanou kytici z bodyček, ponožek, bryndáčku, hračky a nevím co všechno tam ještě bylo, ale tenhle dárek se mi líbil ze všeho nejvíc a něco podobného budu pořizovat kamarádce, která má termín za chvíli.

kristyna0106
6. pro 2017
Uživatel kristyna0106 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kristyna0106.

@silvous06 A mohla bych se zeptat, kde muž kytici sehnal ? Sestra by měla na konci prosince rodit a chci jí něco pořídit a už jsem se dívala, co bych pořídila. Koukala jsem i na dort z plínek, tak nad tím taky uvažuju, no uvidím, co se mi podaří sehnat.

ladyhacek
6. pro 2017

Dostala jsem set náušnice a řetízek . Mam spoustu takových věcí, ale nosím jen tohle. Opravdu se trefil a když někam jdeme nosím jen to 🙂. Povinnost to není, ale jako krásné gesto ano. Já čekala kytici a ta nebyla

silvous06
15. pro 2017
Uživatel silvous06 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvous06.

Náhodou vím, protože mu s výběrem pomáhala moje máma, takže ta mi to prozradila 🙂. Najdete je na stránkách Floby. Já jsem konkrétně dostala tu velkou kytici, ale mají tam i spoustu jiných kytic a balíčků 🙂

lobella
26. bře 2019

Kyticku a zlaty naramek na ruku...jen ho nenosim, uz pred tehu jsem mu rikala, at po porodu nenosi zadne sperky, nenosim nic krom nausnic a snubaku a on ze se to tak dela, tak musi, nemechal si vyvsetlit, ze mi udela radost neco, co budu pouzivat, touzila jsem po zrcadlovce a dostala naramek, ktery lezi ve skrini, na ruce mi prekazi a jelikoz jsem na materske, ani ho nemam kam nosit...uz ted premyslim, jak mu to vysvetlot znovu nez bude druhe a ja dostanu treba retizek...

kindycz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elu
21. čer 2021

manžel si jako dárek k miminku pořídil nový mercedes a aby vypadal hezky, tak rád říkával, že je to dárek pro mě za porod 🙂

kindycz
9. črc 2021

Mrkněte na náš profil 🙂

dasakore
2. říj 2021

Milé maminky,některé jste opravdu skromné.Myslím,že si každá z Vás za miminko nějaký ten šperk zaslouží.Jen ať tatínkové tím šperkem poděkují!Mají zaco.😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru