Vyvolání porodu. Co pomohlo, aby se rozjel sám?

28. srp 2022

Kvůli zdravotním problémům mě čeká vyvolání porodu. Je něco, co vám pomohlo, aby se rozběhl porod sám?

chlapecektehu
28. srp 2022

Ne, vůbec nic. Možná trochu sex ale pohlo se to o 1cm a rodila jsem vyvoláváním 2 dny

vikysek0987
28. srp 2022

Ne vůbec nic....
Tentokrát doufám,že se rozběhne sám, ať na vyvolání nemusím 😖

klokanka31
28. srp 2022

Nevím jestli to zrovna pomohlo, ale já jeden den přerovnávala knihovnu,takže spousta ohýbání, a za pár hodin mi začaly bolesti 😊

montmirail
28. srp 2022

Nic, ani 3x riciňák 🤭 možná doporučuji smířit se s variantou že to prostě nepůjde 👍
Mám za sebou dvakrát vyvolávání a dvakrát skončil císařem......

susmevem
28. srp 2022

Ani u jednoho porodu nic, bohužel 🙄.

kubesovaadelka
28. srp 2022

Přenášela jsem týden a bylo to hrozný, byla jsem jak balón 🙈❤️ záda bolely, koulela jsem no hrůza 😂 už jsem prostě chtěla rodit ( teď má dcera 7 měsíců a vědět co to bude za číslo, užívám si přenášení klidně ještě týden 😂😂) k a jelikož jsem chtěla rodit už, tak jsem furt chodila po schodech, každý den horka vana, 2 dny před porodem umývala okna( ty si myslím, že pomohli, ale nemá se to dělat a pravda malá měla 2x omotanou pupeční šňůru kolem krku, ale jestli to bylo oknama nevím), sex každý den, pohyb se psem na procházky a 2x mi dělali Hamiltonuv hvat,, první nic a další byl udělaný dopolko a večer jsme jeli do porodnice

srnii
28. srp 2022

Nic,skákala jsem, pila maliník, sex, chili...a stejně mi porod vyvolavali, taky kvůli zdr.komplikacím. sice nemůžu srovnat ale oproti holkám v okolí co začaly rodit bez vyvolání jsem to měla rychlé. Prostaglandin zaveden 12:20, malá se narodila 18:20. Vše v pořádku... nebála bych se toho.

lotosek
28. srp 2022

Domlouvala jsem miminku, že už je čas, že se na něj už všichni těšíme, a vysvětlovala mu, že druhý den ho budou vyvolávat, tak snad bude lepší, když si to spustí samo vlastním tempem. Druhý den v šest ráno už bylo venku.

marselina
28. srp 2022

Nepomohlo vůbec nic a ze jsem toho vyzkoušela

novacek21
28. srp 2022

Mě jo. Dlouhý procházka, pálivé jídlo, naparka, sex a pak ještě pupalkovy olej spodem. Do hodiny jsem měla.kontrakce 🤣

lachtanice86
28. srp 2022

Nic, 2x

majabradkova
28. srp 2022

Teď jsem četla u jedné paní na instagramu že ji pomohla bylinna napářka na uvolnění porodních cest, hodně to tam chválily i ostatní ženy v komentářích, zkusila bych to. 🙏 Drzim palce

ellyem
29. srp 2022

Nic nepomohlo, byla jsem na vyvolání a porod trval 2 hodiny.

ee.liska
2. zář 2022

Nic 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru