Vyvolání porodu v 38. tt a 4dny. Za jak dlouho se po tabletě na vyvolání rozběhne porod?

maruna83
2. led 2023

Zdravim chci se zeptat čekám třetí miminko a budu mit 9.1.2023 vyvolání porodu v 38tt a 4 dny za jak dlouho se rozběhne porod po vyvolání tabletou malá je velká dost je v pořádku ale jsem riziková tak proto malou musí vyvolat

aselluska
2. led 2023

@maruna83 to nejde říct. Každému jinak. Někomu hned po první tabletě, kapačce. Někomu to nezabere. Mě zabrala druhá tableta. Kontrakce z 0 na 100. Za 4 hodiny odrozeno

marry94
2. led 2023

@maruna83 mě vyvolával 2 dny než se porod rozbehl je to hodně individuální

berushe14
2. led 2023

U me taky vyvolávání dva dny tabletami a jeden den balonek…

berushe14
2. led 2023

Me vyvolavali 2 dny tabletami a jeden den balonek

klchudik
2. led 2023

@maruna83 mě vyvolávali tabletami 3 dny a nic, pak dali kapačku, rupli vodu a už to bylo

laloogrey
2. led 2023

Mně třeba tablety nepomohly vůbec. Nastoupila jsem do porodnice, od rána od osmi do osmi do večera mi po dvou hodinách dávali tabletu a nic se nedělo (byla jsem 41+0, týden po termínu), tak mě nechali vyspat, ráno jsem šla na porodní box, dali mi nějaký čípek a do půl hodiny se vše rozjelo...

jjasmina
2. led 2023

mě se to rozjelo třeba už do 2h po první tabletce, ale už předtím mi praskla plodovka, takže tělo bylo napůl připraveno

maruna83
autor
2. led 2023

@aselluska to chápu u první dcery mi vyvolávali porod ( přenášela jsem ) mi zabralo tablety do 1 hod tsk uvidím jak teď já vím že u každé je to jiné já to zažila takto před 18lety až teď u syna nebylo co řešit ozval se sám

maruna83
autor
2. led 2023

@jjasmina to mne do 1hodiny u dcery první dítě

lenatko91
2. led 2023

Po druhé tabletě a manželově odchodu 😃

lenkalubina
2. led 2023

Mě u prvního říkali,že až 4 dny🤦‍♀️ zdesila jsem se, ale naštěstí to byl jen 1 den

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru