Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

mocinda
17. zář 2007

🙂 ono už ti to uteče jestli půjdeš v půli října na na neschopku!PAk se zase pro změnu budeš lehce nudit 🙂 Mně jak je ted už dobře, tak taky vymejšlím co s načatým dnem a podobně a nejvíc otravuju manžu ,aby se mi jako věnoval 😀 Ale je fakt, že zatím jsem si vždycky práci našla,jen člověk musí chtít 😎

zuziik
17. zář 2007

Ja si myslim ze si nedo najdu.....asi to bude nezvyk po dlouhy dobe prace zustat doma, ale budu muset zarizovat vybavu atd......takze budu mit o zabavu postarano.......od listopadu budu chodit na predporodni kurzy a cviceni.

mocinda
17. zář 2007

No já taky pomalu vybavičkuju a v listopadu taky začínám kurz akorát na cvíčo jsem se už nedostala,je tam narváno ☹ Je fakt ,že já si ze začátku připadala nějaká nevyužitá jak jsem zůstala doma,taková lehká depka,jakože žádný kontakt s okolím ,navíc jsem fakt nevytáhla paty z domu,to jsem byla docela hotová...člověk célej život maká a najednou veget.Ale je fakt ,že za pár měsíců bude po vegetu a pak už jen vzpomínat!! 🙂

dadla
17. zář 2007

Leni, budu moc moc ráda, když se zeptáš jak je to s tím vyvoláním. Taky jsem se chystala na kurzy, ale bohužel mi řekli, že tam mají plno. Ale chodila jsem na cvíčo a tam jsme taky měly teorii. Ještě jednou dííííky 🙂

zuziik
17. zář 2007

No pak uz se nezastavime.!!

lenkazdenek
17. zář 2007

Holky vy vlastně budete chodit na ty kurzy asi v tu dobu co já budu rodit 😀 by byla sranda kdyby jste měli kurzy zrovna když bych tam ležela 😀
Já jsem na neschopence taky od začátku,nedovedu si představit,jak bych s tímhle břichem vydržela v kuchyni,navíc v těch šílenejch vedrech,při zapnutejch konvektomatech a sporákách 😝 no a náhradu za mě nemaj dodnes,všichni jim utekly 😅
Dadla,tak já to zítra večer písnu do IP abych na to nezapoměla 😉

zuziik
17. zář 2007

Zrovna me v praci tak nastvali ze mam sto chuti se jim na nakou nahradu vykaslat a uz odejit......organizace prace fakt hadr.

lenkazdenek
17. zář 2007

Zuzi,to chápu,mě v práci štvaly hodně dlouho,práce bylo víc a víc a místo aby někoho přijaly tak ještě propouštěli a to ani nemluvím o tom,že nám za to slíbyly peníze(dělaly jsme místo 8hodin14 hodin denně) a peníze nikde,naopak nám je jeden měsíc sundaly 😠 😠 jenže odejít jsem nemohla kvůli svatbě ,tak jsem řekla,že buď dám po svatbě výpověd a nebo otěhotním,no a nakonec se to vyřešilo samo ještě před svatbou 😀

lenkazdenek
17. zář 2007

Hurá konečně mám ty kojící podprsenky,nakonec jsem je sehnala v globusu v čakovicích za necelý 400 😵

mocinda
17. zář 2007

správně holky, vzít nohy na ramena a vykašlat se jim na práci!!!Já taky dělala za tři a brala plat jen za jednoho!! 😖
Ty jo ,Leni ,co jsem koukala ja prsenky kojící tak cena kolem 1200kč?!!!To je fakt superkup!!Asi si zajedu do Globu taky ,jednou se mi budou hodit!! 🙂 My ted jedeme v víkesu pro postýlku pro mrňouska a začnu pomalu řešit oblečeníčko 😉 jejda, to jsou samé radosti,to já ráda ,nakupováníčko 😀

lenkazdenek
17. zář 2007

Mocindo,já už právě namám co nakupovat,akorát jsem si uvědomila,že pro malou nemám nic abych jí mohla mít u sebe třeba v obýváku,abych mohla v ložnici vyvětrat,takže buď njákej starší kočár nebo košík no nevím.

dagmik
17. zář 2007

leni, ty podprdy jsi koupila přímo v globusu nebo v nějakým tom obchůdku??? a zkoušela sis je??

lenkazdenek
17. zář 2007

Dagmi,přímo v globu a sedí mi perfektně 😵

mocinda
17. zář 2007

leňa: to se máš,já nemám až na pár kousků vůbec nic!! 😢 Ale je fakt ,že taky budu potřebovat nějakej starej kočár na lodžii,abych nemusela pořád courat venku 😝 Jen bych potřebovala větší lodžii 😀

lenkazdenek
17. zář 2007

Mocindo,chápu,taky máme lodžii 😀

mocinda
17. zář 2007

🙂 no ,ale naštěstí nečekáme dvojčátka ,takže se tam vlezeme!!Ty se máš, výbavičku máš, už i podprdu!! 😉 už jen to mimi!! 🙂 Leni můžu se zeptat co jsi zjistila o tom vyvolaným porodu?

lenkazdenek
17. zář 2007

No já tam jdu až zítra,jediný co mám vyčteno je,že se buď dává tabletka nebo kapačka s Oxitocinem a potom by se měli rozběhnout kontrakce 😕 no zítra budu vědět víc 😉
Neboj na výbavičku máš ještě moře času 🙂

mocinda
17. zář 2007

🙂 já vím ,asi bych i něco už měla ,ale pořád čekám ,co vlastně budeme mít,abych jako kupovala účelně 😀 snad ve středu se to dozvíme!!!A pak už mě nikdo nezastavíííí 😉 Jo ,tak já myslela ,že jsi se byla dneska vzdělávat 😉 tak kdyby pak nějaký novinky ve vyvolaným porodu ,tak nenápadně napiš 😎 člověk se učí celý život!!! 😝

mocinda
17. zář 2007

jo ,já ted koukala na www.mimibazar.cz ,jsou to webovky pro maminy,je tam bazarárek a tak různé věci a tam prodávají taky podrsenky kojičky kolem 400kč 🙂 tak jukněte na ty stránky, je to dobře udělaný a i lecos bych si vybrala 😉

mocinda
17. zář 2007

🙂 no a já ted jdu koukat na telku ,co jsem doma jedu v seriálech!!!Akorát ted nevím co dřív, protože dávaj Pojišťovnu a zároveň Hraběnky! 😅

lenkazdenek
17. zář 2007

Mocindo z mimibazaru,mám půlku věcí,je fakt dobrej 🙂 kor ty povlečeníčka jsou úžesný

mocinda
17. zář 2007

😎 jéééé ,tak to je náhodička!!TAk jde vidět ,že taky všechno zvládáš přes net!! 😉 no jo ,to jsou ty ženy v domácnosti 😀

dagmik
17. zář 2007

Leni, tak super, že jsi konečně ty podprdy sehnala a že ti fajn seděj

mocinda, na výbavičku máš prosím tě času moře....a já dokud jsem nevěděla, co budu mít, tak jsem ani moc nechtěla nakupovat, a pak když mi to řekli a mně to řekli na 100%, tak jsem to rozjela ve velkým - pěkně všechno modrý, ty neutrální barvy mě k nákupu moc nelákaly

a přes internet to mám nakoupíno nejvíc věcí včetně kočárku atd. je to super a plno věcí seženeš daleko levnějš. Takže doporučuju.

mocinda
17. zář 2007

😉 já vím ,taky vyčkávám až budu vědět co budeme mít,pak se teprva vrhnu na nákupek!!A určitě využiji netu ,je to pohodička!

lenkazdenek
17. zář 2007

Dagmi,taky myslím,konečně můžu zabalit tašku do porodnice 😀
No já jsem nečekala,takže mám pár věcí modrých 🙂 malá se dlouho styděla ukázat 😀 ,ale přes ten net je to fakt dobrý a taky není špatný poptat se u známejch

dagmik
17. zář 2007

Leni, no ono nevadí, když holčička má něco modrýho, ale já původně nakoupila i něco růžového, protože to dvakrát vypadalo na holčičku a manžel se dušoval, že to cítí, že to holčička bude, než pak dávat chlapečkovi růžové věci. Takže já pak zase narychlo prodávala ty růžovoučké věcičky. naštěstí toho bylo málo, protože jsem to tušila. 😀 ale net je v tomhle směru nenahraditelnej.

lenkazdenek
17. zář 2007

jj ať žije net,teda teď jsem zase zhřešila a slupla celou čokoládu,měla bych se stydět 😀 už takhle jím poslední dobou jako otesánek 😅

dagmik
17. zář 2007

jéééé, to já taky, už si z toho nic nedělám, mám 14 kg navrch a pár týdnů do porodu, tak co bych si nedopřála, celé těhotenství jsme chutě na sladký ani moc nemívala, tak si teď dávám 😀

ao
17. zář 2007

čus bus, těhule 😉
lenkazdenek: na ten tvůj termín budeme s mocindou pamatovat a kdybys tam náhodou byla v době co my na kurzu, tak se pokusíme vnutit na návštěvu 😉 kdyžtak nás max vyhodíš 😝 😀
dagmik: jééé, to je přímo ukázkový přírůstek 😎
tak dobrou chuť k čokoládám, dámy 🙂

zuziik
18. zář 2007

Dobré ráno těhule 🙂
Holky na kdy mate naplanovany ty kurzy?? Jak to tak vypada tak se tam sejdem vsechny 😉 Holky nakupujete pro mimca nak brzo ne?? Ja jsem maly vcera koupila dvoje dupacky a to ma první oblečení. Jinak kočarek nebo tak jeste nemame.......pockam az tak do listopadu 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru