Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
18. říj 2007

Dagmi máš ho tam 😉 🙂 ty jo já snad budu celej víkend na nervy z toho jak na tebe budu myslet

dagmik
18. říj 2007

už ho mám, já tě teď prozvoním jednou a budeš mít můj, ok???

dagmik
18. říj 2007

leni, no řekl mi, že nemám počítat, že to bude zítra

lenkazdenek
18. říj 2007

Dagmi,jj 🙂 tak to budu přivěšená k telefou aby mi nic neuteklo 😉

mocinda
18. říj 2007

no konečně nějaký zprávy!!!Dagmi ,to bude dobrýýýý,aspon se konečně něco děje!!!Třeba nakonec to ani nebude tak hrozný ,jak někdo říkáá,to máš jako s porodem klasickým,mám kámošku co by rodila raději než kojila a pak zase opačně!!Hlavně at už to máš za sebou!!!! 😉 držím všechno co mám !!!!!!!!!!Vidíš aspon Nerátky ti vyšly!!A je tam nahuštěno?Asi nevíš vid?

dagmik
18. říj 2007

máš???

mocinda
18. říj 2007

🙂tak leni jsem pak hned jedno velké ucho ,až budeš mít nějaký zprávy o dagmíkovi !!! 😉 holky ,jste ted moje rodina 🙂

dagmik
18. říj 2007

mocinda, leni, díky holky, že na mě budete myslet....já myslím, že ani nebudu moct spát, dneska jsem se taky furt budila, tahle noc bude asi podobná a ty noci v porodnici si neumím ani představit...kor jestli se nejdřív nebude dít nic...no už to chci mít za sebou

lenkazdenek
18. říj 2007

Dagmi,mám,díky 😉
Já dám určitě hned vědět,beztak jsem celý dny přilepená u netu 🙂 teda pokud zrovna nebudu rodit,což nehrozí 😉

lenkazdenek
18. říj 2007

Dagmi to chápu,snad to bude rychlý a než se naděješ bude malej u tebe 😉 😵

mocinda
18. říj 2007

😉no právěže hrozí,už se lehce otvíráš!! 😉 a já pak tady budu vejrat sama ☹ Já moc přilepená na netu nejsem ,protože se mi docela blbě sedí ,takže to spřídám s procházkama po bytě 😎

dagmik
18. říj 2007

no akorát nevím, jak to bude s manželem....kdy ho budu moct zavolat...prý když se to pak rozběhne, tak je to zase dost rychlý......je to na hlavu...a bude mi smutno, když tam se mnou nebude

lenkazdenek
18. říj 2007

Mocinda,neboj ono to tak rychle nebude 😉 i když už teď mi maminky volaj jestly už nerodím 😠 😠 a to ještě ani nemám termín 😠 😠 nakonec skončím asi v bohnicích
Dagmi,já myslím,že by to šlo se tam domluvit,že by tam třeba manža byl chvilku s tebou,nebo až budeš otevřená na tolik a tolik cm tak mu brnknout aby přijel. Do Nera je to ani ne 20 minut 😉

mocinda
18. říj 2007

dagmi: já myslím,že ti řeknou kdy máš manžu volat,teda co jsem tak zaslechla a máš tam nějaký nadstandart??
Dneska snad už i ty tatínky opravdu hlídají ,aby tam byli i u toho porodu,dřív si myslím ,že to bylo podle toho jak se to stihlo ,ale dneska už né.Neboj DAgmíčku, sama v tom nebudeš ,protože Kristýnek tam bude určo!! 😉

dagmik
18. říj 2007

no holky, nějak to dopadne, pokusím se to tam zjistit....o pokoji mi neřekli nic...byla jsem jen v poradně, odkud mě sestra na zítra objednala do porodky. Mám tam být cca po devátý hodině, to je už prý po vizitě, o nadstandardu se dovím asi zítra....samozřejmě, že bych ho chtěla, ale tak nějak s tím radši nepočítám....jako se vším, co? 😒 Tak kdyžtak budu podávat průběžné informace....dneska dobalím tašku....teda já ji už sbalenou vlastně mám, tak to teda ještě zkontroluju a tak...nějaký čtení asi přibalím....u nás v říjnu je už tolik maminek, že dnes tam jsem jediná těhule....si s nima vůbec nemůžu povídat, páč maj naprosto jiný starosti 😀

lenkazdenek
18. říj 2007

Dagmi,to chápu 😅 nabal si njákou lehkou četbu,ikdyž já nevím,ale asi bych nják číst nezvládala už to nezvládám ani v poradně když čekám 2 hodiny na 5minutový vyšetření,já bych potřebovala asi kartu a njákýho soupeře aby mi to rychlej utíkalo 😅
Tak se budeme těšit na nové informace,snad budou mít njákej nadstandart volnej,to by pak za tebou mohl i manža kdykoliv ne?

dagmik
18. říj 2007

leni, kdyby byl volnej, tak by asi mohl kdykoliv....ale pochybuju, že bude.... jinak já si o čtení taky nedělám iluze...nečtu už ani doma a to jsem jinak velký čtenář....jenže teď se na to vůbec nemůžu soustředit....protože mě taky nic jinýho nezajímá, jsem jak blázen soustředěná jen na jedno....tak když se bude něco dít, tak nic na zábavu potřebovat nebudu, ale pokud se to nějak potáhne, tak to bude šílený...a tam prostě jen tak neusnu...jsem v nemocnici byla snad jen jako malý dítě naposledy....jéžíš já se asi už zas bojím ☹

lenkazdenek
18. říj 2007

Dagmi,neboj všechno dobře dopadne 😉 mysli na to že už zítra budeš mít prcka u sebe 🙂

dagmik
18. říj 2007

leni, zítra právě ještě asi ne.....jasně, že věřím, že to dobře dopadne, ale je to divný, že si tam jdu lehnout....to je fakt divnej pocit

lenkazdenek
18. říj 2007

Hele vím,že to zní asi blbě,ale já bych si tam šla klidně lehnout za tebe kdybych věděla,že už budu mít malou pak u sebe 😅

lenkazdenek
18. říj 2007

Jo vím,že na to nemáš asi ani pmyšlení,ale koukej se ještě dneska pořádně nacpat všim možnym,protože pak kvůli kojení to bude asi záhul 😉

dagmik
18. říj 2007

jj, leni, už jsem si dala například kofilu 😀 a pizzu

lenkazdenek
18. říj 2007

Jj to je správný,jen se koukej pořádně najíst,bůh ví co všechno se pak při kojení nesmí 😀

dagmik
18. říj 2007

no nesmí se toho asi dost...ale to jsem zatím neřešila, že jo, protože teď ještě můžu....no mi pak asi poví už v porodce, co nesmím....tak snad pak půjdou dolů i ty kila....ale proboha hlavně ty otoky....to je fakt neúnosný....dneska jsem měla i tlak tak nějak na hranici, celou dobu ho mám nízkej...dneska 130/80

lenkazdenek
18. říj 2007

Dagmi tak to jsi ho měla přesně jako já včera 😅 já doufám,že těch 25kilo co mám nahoře půjde rychle samo dolu. No vidíš musíš najít něco dalšího pozitivního,třeba to že se budeš moct vejít do původních bot a nebudeš mít sloní nožky 😉

dagmik
18. říj 2007

leni, prý ty otoky nezmizí hned, třeba až po týdnu ....je to individuální...

lenkazdenek
18. říj 2007

No třeba budeš mít štěstí a zmizí ti hned,já si připadám jak njákej mutant nebo co,jedna noha normální druhá obří 🙄

dagmik
18. říj 2007

leni, já nemám normální ani jednu, jednu obří a druhou mega obří....tak si vyber, je to jedno

lenkazdenek
18. říj 2007

Dagmi,ono se ti to zachvilku spraví neboj 😉

dagmik
18. říj 2007

leni, už aby to bylo....tak teď jsem měla čajík a dva chleby s máslem, mňam...to myslíš, že taky nebudem pak moct jíst?? Jako nijak zvlášť zrovna nakoupený nemáme, takže si nemám nějak z čeho vybírat, co si ještě teda naposledy dát 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru