Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

denisia
24. říj 2007

leni, ty pokoje su hodne atraktivni 😀. mozno v tomto plati, cim min vis, tim lip. 😉 nevim o pokojich pro sestinedeli, ukazali nam len priestory, kde sa na porod pripravujes a pak porodis.
dnes som mala pohovory s 3 holkami, co by chceli moju pracu ... hmmm ... a teraz pride niekto, kto mi bude chciet predat domenu na internete, prip. vyrobu webove stranky pre firmu ... ze ja musim absolvovat taketo koniny ...

lenkazdenek
24. říj 2007

Deni,no já byla taky jen na těch předpokojích na přípravu a na porodních sálech,mimochodem ten první pokoj celkem síla ale zas tam byl aspoň záchod a sprcha 😉
Já jsem zvědavá kde tada nakonec skončím no,dám tomu volnej průběh 😅

ao
24. říj 2007

čus bus, těhule 😉
koukám, že Dagmi žádné zprávy... třeba už to má za sebou 😅

lenkazdenek
24. říj 2007

Ao,pořád žádné zprávy,tak doufám,že už má prcka u sebe a jen třeba nemá náladu nebo čas a chuť psát smsky 😅

lenkazdenek
25. říj 2007

HOlky tak včera v noci mi psala Dagmi!
KRISTIAN JE KONEČNĚ NA SVĚTĚ PO 24HODINOVÉM BOJI VYKOUKL NA SVĚT 24,10 V 18:53 CISAŘSKÝM ŘEZEM,MĚŘÍ 52CM A VÝŽÍ 3,71KG 🙂
😵 😵

kim
25. říj 2007

Ták konečně!!!Moc gratuluji ke Kristiánkovi, ale asi si Dagmi dost protrpěla, když nakonec musela na císaře a taky je Kristík pěkněj cvalda!!!!!! 😉

lenkazdenek
25. říj 2007

Kim,no já jsem to tušila,když se víc jak 12hodin neozvala,že asi chudák skončí císaem ☹ ale o ji to maloej určitě vynahradí,všechnu tu bolest 😉

kim
25. říj 2007

To zcela určitě, ale to ani nevěděli, že je poměrně velikej???A Dagmi se mi zdá celkem drobná!!!Tak, že toho císaře nenavrhli už dřív, víš, že jí nechali dost trápit 😠

lenkazdenek
25. říj 2007

No právě,taky jsem si říkala,že chudák musela trpět takovejch hodin než jí ho udělaly 😠 teda doufám,že nedopadnu stejně ☹

kim
25. říj 2007

To já taky 😕 No uvidíme...už jsem zěvadvá, až se Dagmi vrátí domů a co bude popisovat ☹

lenkazdenek
25. říj 2007

No já jsem taky zvědavá co nám řekne,ale je taky otázka kdy se tu objeví,asi na nás moc čas mít nebude

zuziik
25. říj 2007

Tak konecne to ma holka za sebou......Leni myslim nez se sem holka dostane tak ty uz taky treba budes lezet 😀 a pak tady zustanem holky opusteni bez Vas........kdo nam bude radit???? 😢 😉

lenkazdenek
25. říj 2007

Zuzi,no já myslím,že se tady s Dagmi pěkně vystřídáme,ona sem příjde,chvilku tady budem spolu a pak jdu na vyvolání já 😅

ao
25. říj 2007

jéééé, až Leni budeš psát Dagmi, tak že jí všechny MOOOOC GRATULUJEME!!! 😀 😀 😀

mocinda
25. říj 2007

Heuréka!!!!!!!Konečně!!!!TAk prosim ,nakonec císař!!!Zaplat pánbů ,že už to mají za sebou!!! 🙂 Tak hodně sil Dagmíkovi a Kristýnkovi!!! 😉
leni: ještěže jsi spojka!!!Holka ty nám tady musíš nějakej pátek ještě vydržet!! 😀
Ale ,že jsi DAgmi užila!!Možná už jí mohli finknout dřív a nemusela tolik se trápit! 😒
Já jsem dneska doma s manžou ,takže dělám manželku 😎 budeme montovat skříň a utahovat kohoutky v ložnici 😀

lenkazdenek
25. říj 2007

Mocinda nééééééééé,já chci taky už rodit!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀
Nám už chybí jen udělat nebesa nad postýlku,přidělat poličky na hračky a opravit světlo v kuchyni 😎

mocinda
25. říj 2007

😉 Leni ,ty můžeš jít ,až tady bude zase DAgmi ,protože jinak jsme bez info 😉
No nám chybí spousta věcí ,ale ted to nejnutnější je skříň do pokojíčku !!!
A do kuchyně jsme ted kupovali nový světlo v Globiku ,tak mají krásný lustry!!

lenkazdenek
25. říj 2007

No jo v globíku jsme byli včera nakupovat,teda hlavně jsem měla strašnou chuť na lentilky tak jsem si jich koupila do zásoby 😉
My do pokojíku taky ještě nemáme skříň,manža tam bude dělat vestavěnou,je to můj šikulka,ale teď na to nejsou finance,jelikož se kupovaly nový zimáky na felušku

mocinda
25. říj 2007

🙂 jo tak to máš leni výhodu ,můj manža ten je šikulka spíš přej jiný věci ,takže když doma něco potřebuju tak voláme odborníky 😉
Vestavěnou skřín bych taky chtěla ,ale zatím nemožnéé,navíc pokojíček je malý ,takže kdybych tam hupsla vestavěnku ,tak pak už bych tam nedala nic 😒
o financích ani nemluvím, potřebujeme pořád něco a nejvíc já 😀

lenkazdenek
25. říj 2007

No my právě máme jen takovej dětskej koutek v ložnici a máme tam takovou nevyužitou nudli,tak jsme nejdřív chtěli koupit skříň jenže ta by se nemohla otvírat,tak manža skříň udělá s šoupačkama 😵

mocinda
25. říj 2007

leni: tak ted mám dilema, koupila jsem si těhu kalhoty, ale jsou mi dost velký, tak si řikám ,že je půjdu vyměnit za menší ,ale pak si zase řikám ,že určo ještě přiberu!!No nevím co mám dělat! Protože třeba ted za poslední měsíc jsem skoro nic nepřibrala ,jestli půl kila ,tak to je moc,ale to asi příjde,vid?Přibírala jsi pořád nebo taky jsi měla stopstav? 😉

lenkazdenek
25. říj 2007

Já přibírám pořád,tak kilčo týdně,tak já nevím,ale radši bych si je nechala,ono ti hlavně pak poroste bříško ,protože mimi nebude mít už tolik prostoru

zuziik
25. říj 2007

Ahoj holky, tak jsem byla vcera na kontrole po 3 týdnech a nepřibrala jsem ani kilo!!! tak jsem byla rada. Cukrovka je vporadku takze vse OK. Jinak pristi tyden jdu na 3d utz tak se tesim 😀 Tak zase zitra......jestli sem dostanu v nakou normalni hodinu. papa

ropuska
26. říj 2007

Teda chudak Dagmik, ta si prosla uplne vemi porodnimi radostmi 😝 , se jen divim, ze uz ji toho cisare neudelali driv, kdyz se vubec neotevirala.No za tyden ji tady mame, vsak ona nam to barvite vylici, jestli ji to mimco dovoli.
Lenko, vyhlizela jsem laclace s cervenymi vlasy v poradne, ale uz si tam asi nebyla, tak treba za tyden, vyhlizej oranzovy triko.Jinak jsem tam cekala 2.5 hodiny a jeste se jim nakonec rozbil monitor 😒.Ja mam TP ve stredu, ale prej muzu byt uplne klidna jeste min. 14 dni. Tak si snad pockam az do vymalovanyho, jen me desi ten Dagmi pripad 🙄
Mocindo, kalhoty nevracej, ja si koupila ve 20 tydnu o 2 cisla vetsi a ted se do nich nemuzu vejit, co mesic to 3 kila, ted co tyden to kilo jako Lenka, ale treba budete se Zuzikem ty stastnejsi tehule.

lenkazdenek
26. říj 2007

Ropuska,no já byla celkem rychlá,čekala jsem jen od 8 do téměř čtvrt na deset 😒 na monitor jdu asi za týden,teda aspoň v té zprávě mám napsáno kontrola v TPza týden 😕 tak to asi znamená první monitor nebo fakt netuším 😅
Určitě se tam příští týden potkáme a já tam pak budu další a další .... 😒

ropuska
26. říj 2007

Ja mam v prukazce uplne to sami, ale to uz Ti asi ten monitor konecne udelaj, akorat pak Ti reknou, ze se vubec nic nedeje 😉 . Tak jsem pridala fotku, at se snadneji pozname, ale koukam, ze je nejaka malinka.

lenkazdenek
26. říj 2007

No takhle tě tam moc nepoznám 😅 s tím počítám,že mi řeknou že se nic neděje,ono taky mám termín až 10,11 že 🙂 jsem na ten monitor zvědavá. To ho dělaj ty sestřičky a nebo musím nahoru k těm porodním sálům ?

ao
26. říj 2007

zuziik: jukni do mého alba, my byli tento týden na 4D UTZ v Gennetu a veeeelká spokojenost 🙂 ale jsou holky, co jim to moc nevyšlo, buď mělo mimi málo místa v bříšku a bylo moc skrčené, nebo kvůli málo nebo zakalené plodovce...
mocindo: půjdete taky na 4D? a vůbec, kde se flákáš? 😀 píšu ti na únorovkách "A" 😝

lenkazdenek
26. říj 2007

jako holky asi tady začnu trpět samo mluvou 😉 normálně na mě kašlete 😉

mocinda
27. říj 2007

dobré ranko ,holky!! 😉
ao:jako vždy mě zdrbne 😀 ale jsem ráda, protože potřebuju vždycky nakopnout 😀 ,no já jsem byla na 3D a pak ještě mám jít na nějaký další D ,ale nevím jestli 3 nebo 4,musím to ještě prozkoumat 😉 každopádně bych ráda, protože naše holčinka s kulkama je pořád jistáá 😀
zuzík: no já ted taky stojím s váhou ,nějak mi poslední dobou nechutnááá,ale neva mám zásobičku 😀
leni: dám na tebe,raději si nechám ty větší ,protože pupík potřebuje prostor 😉 mě vadí sebemenší tlak na pupík ,takže raději at to mám volnějšíí 😉 a nevíš jak to vypadá s Dagmi ,kdy nám je pustí?? 🙂
Jsem myslela ,že nám popíše porod ,ale s tím císařem to vypadá ,že spíš nám řekně ,co se jí hezkýho zdálo 😎
A já na tebe neprdím ,ale nestíhala jsem ,manža doma ,měl dovču ,tak jsem se doslova jebali se skřínííííí 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru