• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

18. září 2016 
Nj, tak to vypadá, že Klaudie bude super kámoška, co by trhala partu, že? Navíc v bříšku je jim dobře, tady je kosa, že?? No tak doufejme, že od Kristiana neodkoukala všechno až do konce.....
...jinak Leni, já taky v životě v nemocnici nebyla (jen jako malý dítě a to už si skoro nepamatuju) a epidurál jsem nechtěla ze zásady, páč můj manžel s tím měl před pár lety při operaci dost problém. Ale ty bolesti co jsem měla a jak to trvalo dlouho, tak mi bylo, pardon, úplně u prdele, že mě budou dávat tu injekci mezi obratle....a fakt normálně to nebolelo...první ti daj totiž na znecitlivění a pak až tu mezi obratle...opravdu jsem pak cítila neskutečnou úlevu...jsem pak skoro i usínala.. Leni, v porodnici teprve člověk uvidí, co všechno vydrží...i když já to teda měla zakončený jinak...ale taky dobrý

a jestli ty vaše miminka takhle hezky přidávaj ke Kristianovi, tak za to já už fakt nemůžu...to ony se asi spikly

:grinning:
14. lis 2007 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ao,kdepak Klaudinka si počká na příští týden :sweat_smile:
Mocinda,no tak to ne,já už porodit chci :grinning:
Dagmi,no já doufám,že to tak drastický mít nebudeme :confused: ono mi stačí jen to vyvolání :sweat_smile: jinak jsi to odhalola,jsou to normální spiklenci,člověk,prosí,slibuje,vyhrožuje a oni si normálně zůstavaj v bříškách :grinning:
Jinak holky co já budu dělat,kdyť já mám ve středu úklidovej den :grinning: a já ho nestihnu :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Kristian má dnes 3 týdny, máme za sebou půlku šestinedělí....ale se nedivím opravdu té Klaudince, že se jí nechce do toho nečasu...my byli včera na hodinu venku a to mi málem umrzly uši...příště už musím v čepici a rukavicích....Kristian začal po 3/4 hodině taky plakat, tak nevím, jestli mu byla kosa nebo vedro :grinning: , protože myslím oblečenej byl dostatečně a ještě ve fusaku a deka nahoru...

...holky, ale když tak koukám na ty vaše týdny, tak se vám to všem taky už pěkně krátí, ten čas letí...a co teprve s tím prckem...to se ráno probudíš (v lepším případě, jinak teda i párkrát v noci :grinning: ), pak ho přes den párkrát nakojíš, přebalíš, uspíš, jdeš třeba na procházku, vykoupeš a je večer....a pak druhý den...opravdu to šíleně letí
14. lis 2007 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, tak jim uklidíš na Bulovce :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
holky letím vařit, mangel volal že přijede na oběd a já tady sedím ještě v pyžamu a plotna studenáááá :slight_smile: Tak udělám fazolovou polívčičku alá mocinda, takže to bude ajnc ,cvaj!! :grinning: :grinning: TAk zatím ,krásný den ,venku sněží ...to se na to krásně kouká z okna!! :sunglasses:
14. lis 2007 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dagmi,no vidíš to je další průšvih já pro malou nemám do porodnice žádnou teplou kombinézku a nevím ani jestli kupovat,bůh ví jak bude velká :confused: já mám nejmenší teplou kombinézu 62 ale připadá mi větší ,tak nevím co mám pak říct manžovy aby přivezl. Jako bodíčko,overálek,rukavičky,čepičky,ponožtičky ,svetřík ,bundičku,teplou zavinovačku a deku ,ale nevím co dál
14. lis 2007 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, to stačí, půjdete rovnou do auta ne?? a pak zas rovnou z auta domů... já teda měla tu kombinézu místo toho tvýho svetříku a bundičky...rukavičky jsem mu nakonec ani nedala, páč ty rukávy jsou dost dlouhý a opravdu jsme to jen přeběhli, ještě jsem ho zakryla venku dekou a to stačí.....62 možná nebude zas tak moc velká...ono to hlavně nevadí, aspoň se ti to bude líp oblíkat, já u tý svý 56 byla docela zpocená :grinning: , to je jedno, že nebude mít nožičky až dolů...tak může ti přinést i tu kombinézu a uvidíš podle počasí a jak se ti bude chtít...
14. lis 2007 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Dagmi,no včera si ze mě dělal manža legravi,když mě bolelo a tvrdlo břicho a já zbírala ze země drobky ,že budu ještě cestou na porodní sál uklízet :grinning: :grinning:
Já dneska nevařím,manža mě zve na obědovečeři,prej za odměnu ,a mám zíkaz dnes cokoliv dělat,ale já beztak půjdu aspoň žehlit :wink: :grinning:
No mě se ta 62 dá spíš jak 68,no uvidím,možná přibalím i teplejší dupajdy navrch,brát si to sebou rovnou nechci,dokud nevím jak bude malá velká,tak pak přinese manža,už dostal instrukce co kde je :grinning:
14. lis 2007 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, treba to prenaseni zlomim ja :slight_smile: i kdyz uz jsme 38tt a taky zatim nic na porod nevypada, tak uvidime.. v patek jdu na monitor a kontrolu v 8,40h, tak si privstanu..

Kim ja jsem byla na prvni kontrole odpoledne a necekala jsem v skoro vubec - sestricka si me vzala na pokec presne na cas, pak jsem jenom cekala asi 10min, nez doktorka dovysetrila pani prede mnou.. takze zatim zkusenosti s cekanim dobre..
14. lis 2007 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,tak budu držet palečky aŤ to zlomíš :wink:
14. lis 2007 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenule: díky za odpověď :wink: a je tam nějak dané, že určité dny mají poradnu stejní doktoři??Mě se po tel.zdálo, že jsem mluvila s Dr.Brtnickou, kterou bych teda moc chtěla!!!
A to se chodí tam dolu, je to hned ten první vchod, když přijdeš k tomu baráku???A vevnitř pak kam???Díky!!!
14. lis 2007 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, to je jasný, že to neber sebou hned, to manžel pak přiveze až budete mít jet domů...já mu tady doma připravila ty tašky a polepila jsem to cedulkama, co kde je a kdy to má vzít...protože jsem třeba nevěděla, jestli nebudu potřebovat ty porodnické vložky a vlhčené ubrousky atd.
Tak jsem jsem si to takhle připravila, aby to nemohl splést :wink: a nespletl, teda :wink: :wink:
14. lis 2007 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
KIm,určutě tam bude Brtnická :slight_smile: Je to dole ten první vchod a tam na tý chodbě je hned čekárna :wink: určitě tam bude spousta mamin,tak to poznáš :wink:
Jo holky a pozor na vyšetřování od těch ,,doktorů,,, já teď zjistila,že po tom vyšetření dost krvácim :unamused:
14. lis 2007 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, tak jsem si to v rychlosti pročítala a ty myslíš jen na nejhorší, že ti budou muset píchat epi, třeba to nebude ani za potřebí - přála bych ti to. Určitě už budeš v sobotu doma a místo uklízení se budeš radovat z malý :slight_smile: Já jsem se v nemocnici celkem nudila, když jsem tam byla na vyvolání a bylo mi celkem ouzko, ale taky jsem to zvládla. Nejhorší bylo, když manžel se semnou loučil. Ale až pak budeš mít malou u sebe tak to uteče jako voda :slight_smile: Jo a holky teď mě napadá, já jsem ležela u oken a pěkně to tam profukovalo, okna nedoléhala tak pokud možno pryč s mimčama od oken kor v tomhle počasí!!!
14. lis 2007 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, díky, tak to jsem ráda!!!!Je to fakt sympaťačka!!!
No už jste to tu psaly, že ty doktoři vyšetřují nějak násilně :confounded: :confounded:
14. lis 2007 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadla,no toho se bojím nejvíc,že tam budu bez manžela,já bez něj za celý vztah byla jen jednu noc před svatbou a to jsme si ještě dlouho do noci psaly :grinning: Jinak prosímtě jak probíhá ten příjem? a jestly se mohu zeptat ,brala jsi si něco na ukrácení dlouhý chvíle?
14. lis 2007 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, tak příjem probíhal následovně: v 9h jsem dorazila na bulovku samozřejmě, že už s taškou. 10 min jsem zvonila na dveře jak se vchází na porodní sýly. Když jsem se tam dostala tak udělali se mnou nějaké papíry a napíchli mě na monitor (tam se jim ukazovalo po 10 min kontrace, jrnže já je vůbec necítila). Pak mě poslali převlíknout. Když dorazila dr. tak mě vyšetřila udělala ten hmat-chvat a šla jsem s manželem na pokoj. Ten mi tam dotáhl tašku a rozloučili se. V průběhu dne mi dělali monitory a poslali na utz. Pak byly návštěvy tak to uteklo. A ráno byla rychlovka. Vizita, zavedení tabletky do hodinky kontrakce po 1-2min a porod. Na zkrácení chvíle jsem si vzala časopisy a hlavně nabitýho mobču. Zbytek jsem si povídala se spoluležící.

A jinak co se týče těch mediků tak jsem byť nechtě podepsala ten souhlas a modlila se aby tam nebyli. Ale když přišlo na věc tak se mi ještě dr. zeptala ale v tý chvíli už mi to bylo fakt jedno. Jen jsem důvěřovala manželi, že kdyby něco tak se mě zastane nebo vznese nějakou námitku.
14. lis 2007 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadla,no já nevím,ale mě tam dneska ta medička asi nják blbě šáhla a krvácim,navíc ze mě teď vypadl takovej kousek krve :confounded: a do toho nemůžu skoro chodit :frowning2:
Jé a já se těšila,že už v to úterý mi tu tabletku zavedou a ono až ve středu :frowning2:
14. lis 2007 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, ta medička se jenom dívala (naštěstí). Tak třeba ti tu tabletku zavedou hnedka, třeba já jsem byla jenom taková výjimka:slight_smile: ale chtěla nejdřív zkusit ten hmat. Já jsem taky takhle krvácela po vyšetření, i když jsem byla o tom informovaná volala jsem pro jistotu svý gynekoložce, ta mi jenom doporučila ať se sprchuju, že to přejde. Přešlo to po 2 dnech. Poté když mě vyšetřoval ten mladý šedivý tak to bylo ok a ještě byl ke mě galantní :grinning:
14. lis 2007 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadla,jj ten je prima,ale teď tam nebyl,ale potkala jsem ho v pondělí na porodním sále,toho mít u porodu to by byla paráda :dizzy_face:
14. lis 2007 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Fůj já do toho mám ještě tlaky do podbříšku,tak nevím jestli se tam malá jen nják mele,nebo se tlačí dolu :confused: taky mohly dát njákej návod :grinning:
14. lis 2007 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, jestli už to na Tebe náhodou nejde!!!!Co ty kusy krve, není to náhodou zátka???? :confused: Třeba už v út budeš doma i s Klaudinkou :sunglasses:
14. lis 2007 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kim,no já myslím,že ne,bolesti do podbříška byly zatím jen nepravidelně,akorát teď dvakrát poo deseti minutách,navíc to krvácení přestalo,takže porod se nekoná :sweat_smile:
14. lis 2007 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky,tak se hlásím opět dva v jednom :frowning2: večer ze mě zas odešel kus krve a toť vše :frowning2: no ještě mám 5 dní :sweat_smile:
15. lis 2007 v 06:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Leničko, koukám, že už toho fakt moc nenaspíš...takhle brzy vzhůru :grinning: , ale já se myslím taky budila brzy.

Ty myslím, že tak krev je po tom vyšetření nebo je to hlenová zátka? To by bylo dobré...
15. lis 2007 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Dagmi ahojky :slight_smile: jak se s malym máte?
No já bych klidně spala kdyby nad náma navrtaly :angry: :rolling_eyes:
No včera potom vyšetření jsem krvácela a pak ze mě vypadl kousek krve,pak jsem špinila,pak to přestalo a až v noci když jsem šla na záchod tak zas kus krve a takovej bílej len s příměsí krve,tak nevím :confused: KAždopádně se dnes cítím naprosto netěhotně :grinning:
15. lis 2007 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, máme se výborně, zrovna jsem to diskutovala na říjnu. Kristianka jsem nakojila včera večer v půl desátý a probudila jsem se sama v půl osmý, on pořád spal, tak už jsem ho radši vzbudila, protože se mi to zdálo moc dlouho. Nakojila jsem ho a zase ještě spí...takhle je to hodnej kulíšek....přes den, když je vzhůru, tak papá samozřejmě častěji, tak za 2 nebo 3 hodinky, ale nechává maminku spát v noci, což je doteď k nezaplacení...to mě udržuje v pohodě...pořád ještě nejsem vyčerpaná....

...jinak myslím, že u tebe to bude ta zátka...já po těch vyšetřeních v porodnici pak taky krvácela a i když tam nebyl třeba ani hlen, tak mi říkali, že už je to ta zátka
15. lis 2007 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je supr,máš doma hotovýho andílka,já už vidím jak Klaudinka bude pořád řvát(asi bude po mamince :sweat_smile: ) že ti spí takhle přes noc to je ohromný :slight_smile:
no ona ani ta hlenová zátka nemusí znamenat porod,já už se s stím uterkem nják smířila :sweat_smile:
15. lis 2007 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, já vím, že nemusí...u mě to taky neznamenalo :wink:
hele, když si myslíš, že Klaudie následuje Kristiana, tak bude hodná v noci...a řvát nebude...nám plakal první dva dny a to vlastně nebyl se mnou přes noc...tomu nedávali nic najíst a já ještě neměla mlíko, tak byl hladovej...ale od tý doby, co je strava....tak je hodnej :grinning:
15. lis 2007 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Dagmi,no to by se mi líbilo kdyby Klaudinka byla takovej andílek jako Kristián :slight_smile:
Tak jsem se ptalaporodní babičky na ten včerejší nález a prej je to na vyvolání super,že jsem víc otevřená a hlavička naléhá ve vaku blan :dizzy_face: prej to může přijít dokonce dřív jak v to úterý ,tak my udělala velkou radost :slight_smile:
15. lis 2007 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek