• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

22. srpna 2017 
jejda leni neděkuj :slight_smile: ráda tě budu informovat pokud to budu vědět, to je jasný. Já jsem akorát ráda, že ti to pomůže :slight_smile: ale zachvililinku to zjistíš sama :slight_smile: a pak budeš vyprávět ty :slight_smile: Je to dobře, že máš tak chápavý rodiče a s tou tchýňkou si nedělej starosti, když máte připravenou takou řeč :slight_smile: bude to oki!
13. lis 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni,jj bezezměny,lacláče ,bílí rolák a pozor nové botky :grinning:
Dadla ,ne opravdu jsem ti moc vděčná :slight_smile: nebít tebe tak se utápim v zbytečných starostech :unamused:
13. lis 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nevim, jestli si na me jeste vzpomenete, dlouho jsem tu nebyla - stehovali jsme se a upravovali bytecek.. uz taky chodim do poradny na Bulovce a jsem rada, ze jsme vydrzely nez nam domalovali porodni saly :slight_smile: Leni preju abys to mela uz brzy za sebou a mela malou u sebe.. ja se taky strasne tesim, ale zatim nic nevypada, ze bych porodila sama od sebe - asi jsme tu fakt particka prenasecek :slight_smile: takze preju vsem krasne spani, resp. aspon nejake spani :slight_smile: a zdrava krasna miminka..
13. lis 2007 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,díky ,snad to brzo příjde,holt nejpozději příští týden,to bude 10 po termínu a vzít už mě musí :slight_smile: ! No když seš tady tak je to jako by ses mezi ty přenášečky rovnou zařadila :wink: :grinning: ne dělám si srandu,už to někdo přeci musí obrátit :slight_smile:
13. lis 2007 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!! :slight_smile:
konečně jsem se dostala na net!!heuréka!! :wink:
Musím zkontrolovat Klaudinku a její maminku jestli jsou stále dohromady!! :grinning: :grinning: a jde vidět ,že poctivě držíí :slight_smile:
Pomalui nestíhám dočítat,tak jen co si vzpomínám tak děkuju dagmi za odpvoědi ohledně lůžka ,taky jsem se díky dadle dozvěděla něco víc o Bulici ,všechno cenný info!! :wink: no a na závěr než popřeji krásnou ,dobrou...tak jsme dneska začali kurzík,tímto zdravím únorovky!! :wink: konečně jsem se poznaly!! :sunglasses: Taky nás tam uklidnili ,že rekonstrukce vypadá na bůhví kdy, takže úleva a ted už jen porodit v termínu jako každá tady :grinning: :grinning:
TAk dobrou noc všem a hlavně klídek bez čůráníííí :wink: :slight_smile:
13. lis 2007 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus, těhule :slight_smile:
jsem v těsném závěsu za Mocindou, jako vždycky jí pronásleduju z diskuze únor 2008 až sem :sunglasses: dnes jsme se na kurzíku konečně viděly lajf a je to takové křehké stvoření, až mě to překvapilo :sweat_smile:
příští úterý můžeme zaskočit před kurzem na oddělení, jestli tam už některá budete užívat prvních mateřských radostí :sweat_smile: Leni... co? :sweat_smile:
jinak pí. Šímánková nám říkala, že na Bulovce nechají přenášet max do 41+3 tt a pak je hospitalizace a vyvolání.
13. lis 2007 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Andy, to je rozkošné jak jsi mě popsala :grinning: a ještě rozkošnější jak mě pronásleduješ :grinning: doufám ,že se sejdeme i u porodu ,to ti teprve předvedu jaké jsem křehké stvořeníí :sunglasses: :grinning:

leni : nejsi náhodou už víc jak 41+3? :wink:
13. lis 2007 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
moci :grinning: porod, myslíš něco na způsob řevu nosoroží samice? :grinning: :grinning: :grinning:
tak to budeme asi všechny :sweat_smile:
13. lis 2007 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak holky moje,já za hodinku vyrážim,ale nják jsem si přivstala abych si udělala čaj,asi na mě něco leze :unamused:
Tak to jsem ráda,že se vám kurzíky líbí :slight_smile:
Já jsem dnes přesně 40+4 :slight_smile: takže nástup nejpozději příští úterý :wink:
14. lis 2007 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak změna žádná,tak v sobotu monitor a v úterý ráno nástup na příjem :sweat_smile: tak nevím jestli mám být šťastná a nebo smutná :sweat_smile:
Jinak jsem se konečně setkala s Denis ,bohužel teda já už letěla na bus a ona do poradny,lae je moc a moc příjemná a milá i naživo :slight_smile:
14. lis 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko maminy!!
Koho to vidím!!! :grinning: Lenuško ,opět si vás neudala? :grinning: Ale smutná utčitě nebuď, jistý je ,že jednou porodit musíš!!!! :wink:Hlavně ,že jste v pohodě holky!!!Do úterka tě tady podpoříme my, nastávající samice a pak už to bude v rukou božích :wink:
14. lis 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mocinda,no to je fakt,že porodit musím,doktorka mě ujišťovala,že v kuse mě pak odejít už nenechaj :wink: :grinning: třeba se to rozběhne ještě normálně,i když o tom teda dost pochybuju :unamused:
14. lis 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a propóóó´už se na Tebe chystáme s ao, jak tě popdpoříme na šestinedělí :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mocinda,no tak to jsem zvědavá jestli mě hoklčiny poznáte :grinning: Tam budu tvrdnout minimálně do čtvrtka než malá vyleze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2007 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak psala DAgmi ,že taky cítila ,že to prostě samo nepůjde, asi ty instinkty fungujííí! Já občas taky jako bych věděla ,že to bude tak a né jinak a i když ostatní přesvědčují ,že né ,tak jo ....panimáješ? :grinning: prostě tělo napovídá :sunglasses:
V pohodě, máme čas a my tady na Klaudinku všichni počkáme!! :wink: ¨
Ale chtělo by to ,aby aspon jedna podorila tady v termínu ,jinak to tady fakt zavání přenášečkováním!!! :grinning: :grinning: a já beru kramle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: neboj ,dáme si poznávací znamenííí,ale myslím ,že už budeš vypadat jako mischelin-víš ty pneumatiky, jak budeš oteklá ,tak to tě bezpečně poznáme :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mocindo,se obávám,že už je kapku pozdě na to brát kramle :grinning: no po mě je na řadě Denisa,se tam s ní možná fakt potkám na pokoji :grinning: no já pořád ve skrytu duše doufám,že to bolení břicha a píchání je přeci jen k něčemu :confused:
14. lis 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni máš nějakej porodní plán v plánu?? :wink:
14. lis 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mocinda jasan,můj plán je v úterý ráno přijít,nejdéle ve středu porodit a v sobotu šup domu :grinning: :grinning:
Jinak jediný co bych u porodu nechtěla jsou medici,jako u vyšetření mi nevaděj,ale u porodu je nechci
14. lis 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, rozumný plán!Mám podobný, přijít, vidět ,odrodit a jít!! Medici mi až tak nevadí ,kdyby hooooooodně prosili ,tak ať se tam posadí :grinning: Ale možná ještě změním názor!!Jo a vpřípadě ,že to půjde ,tak chci epidurálek,jako abych nebyla za hérečku :wink: :slight_smile: nebo jak napsala ao: aby neslyšeli řev nosoroží samice :grinning:
14. lis 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, holky, ale já fatk přísahám, že jsem tu klub přenašeček nezaložila :grinning: :grinning: , já taky přenášet nechtěla a ještě skoro do maxima co to jde..., ale myslím, že Léňa to zkrátí a pak už to se bude vyrovnávat, takže třeba Mocinda možná porodní v termínu :wink: :wink:
14. lis 2007 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahooooooooj dagmi, z toho se už nevykroutíš!!Jsi byla předskokanka a tím pádem jsi tady zanechala i to přenášeníí :grinning: :grinning:
No doufám ,že aspon JÁ porodním v termínu :slight_smile: přeju to sobě jako sůl!! :dizzy_face:
JAk se máte?? :sunglasses:
14. lis 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mocinda, epi ti schvaluju, takovou úlevu, co po něm přišla, jsem si ani nedokázala představit...člověku se hned vrátila nálada i síly...
14. lis 2007 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mocinda,já se snad toho epiduralu bojim víc než bolesti,já šíleně nesnáším jehly,takže jako na ty kapačky jsem dost zvědavá :grinning: se jim tam přitom určitě složim :sweat_smile: navíc jsem nikdy v nemocnici neležela,takže to bude zajímyvý zážitek :astonished:
Dagmi,jen se přiznej zakladatelko :wink: :grinning: jak to u Kristiána viděla Klaudie tak se hned musí přidat :grinning:
14. lis 2007 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagmi: taky jsem slyšela jen positive na epi a když je ta možnost ,tak jdu do toho!!Nejraději bych byla ,kdybych si to mohla píchnout ještě než pojedu do porodnice :slight_smile: :wink:
14. lis 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mocinda,ty už musíš určitě zlomit tu kletbu přenášení :wink: :slight_smile:
14. lis 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: jen jestli mi holky moc nevěříte!!Já většinou kletby nelomím,já je plním :grinning:
leni : epi bych se nebála, když máš děsný bolesti tak pak už tě nějaká jehla jen tak nerozhodí ,naopak budeš prosit aby ti jí píchli :grinning: No uvidíš podle situace! :wink:
14. lis 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOcinda,to je fakt,já spíš vidím jak na ně budu řvát,drogy,potřebuju drogy hned odedveří :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Leni co tu strašíš??? :grinning: :grinning: Klaudince se nechce, co :frowning2:
Jsem se právě zaregistrovala na Bulovku a oni mě objednali už tenhle pátek :astonished: :astonished: na 10.40 budu tam čekat i v tuhle hodinu dlouho????
14. lis 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: :grinning: :grinning: :grinning: tak to tě pošlou na záchytku a zase neporodíš!! :grinning:
14. lis 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek