Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

lenkazdenek
5. zář 2007

Hani,říkala jen to,že v současné době se dělá novorozenecká Jipka aby naši mimísci měli kvalitnější péči a že se bulovka bude snažit o získání titulu frendbaby hospital(nebo tak nják) ale jinak se o tom vůbec nezmiňovala. Byly jsme tam vesměs všechny listopadovky,já měla snad nejzašší termín a spíš jakoby tam s náma počítaly. Navíc budeme mít njáká setkání i s doktory.

hanik
5. zář 2007

takze kdyz tam ted zavitame s kim, tak asi budem taky ty nejzassi 🙂 ...to si asi budou rikat, proc tam lezou takove ..lehce vykukujici pupkajdy, ktere maj termin az buh vi kdy 😝 ..a zabiraj misto tehulim tesne pred porodem. 😅

lenkazdenek
5. zář 2007

Hani,mám pocit,že tam byla i jedna paní co měla termín až v lednu,takže neboj,skrz prsty na tebe nikdo koukat nebude,je to tam fakt dobrý. Dokonce budeme mýt i njáký setkání s doktorama a prohlídku porodního sálu.

kim
5. zář 2007

No to nám bude prohlídka sálu asi k prdu Hani 😀 😝 Jsem fakt zvědavá, jak se to nakonec vyvrbí!!!!

lenkazdenek
5. zář 2007

Třeba se ten termín posune 😉
Akorát jsme si na těch kurzech s manžou připadaly trapně nejmladší 😉 😉

hanik
5. zář 2007

lenko,...tak jak pise kim, tak to jeste uvidime, ejstli nam k necemu bude to setkani s doktory a obhlidka salu 😅 😝 😀

Miso, tak aspon se podivame ..kam nepujdem ..to je taky dobry. 😀

hanik
5. zář 2007

leni a kolik ti je?? ..jestli se muzu zeptat 😅 ...ja jsem koncici populacni exploze sedmdesatejch let, ktera si pockala ..takze ted mi je 29 ..takze tam budu asi jedna z nejstarsich ne? 😉

lenkazdenek
5. zář 2007

Hani mě je 22 a manželovy 24(ale vypadá mladší) já bych řekla,že tam rozhodně jedna z nejstarších nebudeš 🙂

ao
5. zář 2007

Ahoj holky, tak úpřimná gratulace a i trošičku závist, že stíháte porodit ještě na Bulovce. My co máme termín až únor jsme se pro jistotu ještě přihlásili někdo do Podolí, někdo k Apolináři.

ao
5. zář 2007

ještě k těm rozdílům: Bulovka akceptuje až 2 lidi jako doprovod k porodu: např. manžu a dulu, Apolináž jenom jednoho ☹

lenkazdenek
5. zář 2007

Ao,jsou tam ještě njáké rozdíly? Já se včera ptala na klystýr a ten na bulovce proběhnout nemusí,taky doporučují vzít si sebou na 1 dobu porodní njáký sušenky a pití(nejlépe kolu ) a pro manžela sváču . Jinak přítomnost manžela u porodu je za 500 . Co se týče toho co se fasuje,tak košilky jsou prej lepší ty jejich než si zasvinit svoje,župany si je možný půjčit,ale jsou lepší svoje, vložky po porodu si musíme také koupit a plenky vzít taky sebou vlastní mám dojem,že se dostávaj 4 .

hanik
5. zář 2007

leni, tak uvidime. 😎

ao, a ty by si tam chtela vic lidi, nez manzu?? 😨 ..jinak k apolinari jsem chodila na geneticky testy ...a obe PA co jsem mela na utz, tak byly moc prijemny. 😉 ...ale rodit tam nepujdu 😒 ..chytnout me porod nekdy mezi 7 rano az 18 hodinou ..ve vsedni den, tak porodnim jeste cestou v aute, nez bychom se tam pres ty zacpy dostali. 😝 ..a to jeste neni jiste, jak bude a nebude snezit. 😕 ..takze cim bliz, tim lip ..i kdyz teda moje varianta krce taky neni zrovna nejbliz 😅 ..ale aspon to neni pres zasekanou magistralu. 😉 ..ale furt tak tajne doufam ...prosim, prosim. ...at me vezmou na bulovku. 😅

ao
5. zář 2007

lenkazdenek: asi už žádné zásadní...
hanik: jj, já chtěla dulu, abych vydržela zvládnout to a neříct si o epidurál 😉

hanik
5. zář 2007

leni, myslis, ze budu vypadat jak blbec, kdyz si tam vezmu nejakej sesitek a tuzku a ty jeji infa si budu zapisovat..? 😕 😅 ..nebo jste jen poslouchali, co vam rika?? ..ja to vsechno urcite zapomenu, kdyz nam bude rikat takovejch novinek. 😒

hanik
5. zář 2007

ao, tak to ja jsem pro vsechno ...i pro epidural. ..co mi nabidnou, to beru. 😀 ..ja tomu nerozumim ..jsem jeste nerodila. ...tak doufam, ze oni tomu snad rozumej a kdyz neco usoudej jako ze je to tak spravny, tak s tim budu souhlasit. 😎 ..ale chapu i ty, kteri to chtej pokud mozno co nejprirozeneji. 😉
..no ja myslim, ze se rozhodne az v ten den D, jak to nakonec vsechno bude vypadat...at si to naplanujem jakkoliv. 😝 😎

ao
5. zář 2007

hanik: jj, chápu... moje babi byla celý život porodní bába, tak mám z její strany dobrý hecunk, abych to zvládla přirozeně, samo sebou jenom když budeme oba zdravotně OK

hanik
5. zář 2007

ao, tak kdyz to mas i v rodine, tak je to jasny, ze bys chtela prirozenej porod. 😉 ..jinak jedna moje svagrofka ..co ma odrozeny dve deti, taky rikala, ze epidural ne-e ..ze je to lepsi bez nej. 😎
..no ja jsem si prolezla doktorama od hlavy k pate ...takze jim verim ..a i s timhle pristupem pujdu k porodu. ..takze ja budu ta poslusna rodicka, ktera se je bude pokouset poslouchat a vyhovet. 😅 ..kdyz to teda bude v mejch silach bejt poslusna. 😝

ao
5. zář 2007

hanik: máme taky na těhu cvičení skvělou porodní asistentku, ta nám hned na začátku řekla, že jejím cílem je maximálně nás podpořit a vyhecovat, že to zvládneme samy... koučink jako na hokeji 😀

lenkazdenek
5. zář 2007

Hani,určitě si vem tužku a njákej sešit,měli to tam všichni a klidně si vem i něco k pití 😉 Akorát doporučuju sedět na balonech nebo na židly a ne na žíněnce,blbe se z ní vstává.Jo a prej si můžeme vzít k porodu oblíbenou hudbu 🙂 tak doufám,že to tam stihnu . Jinak oni prý beztak předčasný porody do 36 týdne neberou a posílají jinam kde je lepší vybavení.

ao
5. zář 2007

jj, lenkazdenek má recht, předčasné posílají do Podolí nebo k Apolináři.

dagmik
5. zář 2007

ao, já zas slyšela, že předčasné porody do Motola, prý je tam na to nejlepší vybavení....radila mi to sestřička, kdyby prý bylo něco před 36. týdnem, tak mám jet prý rovnou do Motola

dagmik
5. zář 2007

leni, díky, právě dočítám, co jste tu popsaly na dané téma 🙂 a odpověděla jsem ti taky do IP

lenkazdenek
5. zář 2007

Dagmi,není zač,seznam máš v IP 😉

dagmik
5. zář 2007

leni, jsi skvělá ani nemusím nikam chodit a už to mám naservírovaný pod nosem 😉

lenkazdenek
5. zář 2007

Dagmi,pokračování příští úterý 😉

dagmik
5. zář 2007

super, tak se mi to líbí 😉 🙂

dagmik
7. zář 2007

čau holky, tak včera jsem byla na prohlídce porodních sálů na Bulovce, tak jestli vás to někoho zajímá, tak poreferuji 😉

lenkazdenek
7. zář 2007

Ahoj Dagmi,mě by to zajímalo určitě 😉 povídej,přeháněj 😉

kim
7. zář 2007

Dagmi: no jasně, povídej 😉

dagmik
7. zář 2007

holky, jen si dodělám snídani a jsem tu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru