• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

22. srpna 2017 
leni, to může být konečně tvůj konec těhotenství a začátek plných náručí Kloudinky! Drž se!!!Bude to OK!!!
18. lis 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagmi,no koukala jsem :grinning: voda nic jen výtok :frowning2: se bojim,že to bude fakt falešnej poplach,no co beztak je tam dneska ta sestřička co včera :slight_smile: tu jsem si moc přála u porodu tak mi říkala že má službu i dnes ať přijedu :grinning:
18. lis 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a teplou vanu nebo sprchu jsi už zkoušela??? kdyby to neměl být porod, tak by tě to mělo přejít
18. lis 2007 v 15:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagmi,no zkoušela,ve vaně to trochu přešlo,ale jakoby se tam furt něco dělo,no a jak jsem se zvedla z vany tak okamžitě ztvrdnutí a bolest jak prase :confounded: a nepomoholo ani sprchování teplou vodou :confused:
18. lis 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to už asi bude k porodu...no super....tak si ještě vydrž hezky doma, tam je to nejlepší...
18. lis 2007 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagmi,no uvidím,fakt nechci nják předbíhat,celá se klepu :sweat_smile: se budu strašně stydět jestly to není ono ,ale i kdyby nebylo tak se to snad v úterý rozjede hned po tom zátěžáku jestly je to takhle připravený :sweat_smile:
18. lis 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, prosím Tě, vůbec nemysli, že to není ono a kdyby, tak že je na tom něco blbýho....prosím není...to vám museli říkat určitě i na těch kurzech....že lepší přijet víckrát zbytečně, než nepřijet....nikdo se tam na tebe za to zlobit nebude, jsou přece zvyklí a navíc rodíš poprvé a nejsi doktor, tak nemůžeš všechno stoprocentně poznat
18. lis 2007 v 15:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagmi,díky za útěchu,no my fakt v ty 4 pojedeme ,přinejhorším nás pošlou ještě domu,máme bulovku sotva 5 minut autem a nják my vždy při tom ztvrdnutí hoodně vystupouje pupík
18. lis 2007 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jdu za tebou do listopadu, ať tě pořád nehoním :wink:
18. lis 2007 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky :cry: :cry:
18. lis 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak co nove? nic teda???
18. lis 2007 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
tak koukám ,že se něco děje!!!???Leni ozvi se??!! :wink:
18. lis 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak bolesti začly znova,ale už na to kašlu a nikam nejedu,beztak mám jít zítra ráno na monitor tak má ta malá mrcha smůlu :angry: jinak pořád platí v úterý vyvolání :astonished:
18. lis 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, mam citak, ze tam v noci este pojdete :grinning:
18. lis 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: leni: tak držím palce,ať máš klídek aspon v noci !!Koukám ,že "mrška" si začíná dovolovat na rodiče :slight_smile: :grinning:
18. lis 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni,no já už asi nikam nejedu dokud nebude koukat hlavička :sweat_smile:
Mocinda,je to malá mrcha :angry:
18. lis 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha, to som zvedava. inac vraj ja som sa tak narodila ... ze uz som bola takmer vidiet, ked mamina prisla do porodky :grinning:
18. lis 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: leni ,už to máš opravdu za pár ,ted už tě nějaká mrcha nedostane!! :grinning: :grinning: no řeknu ti ,ten pocit ,že už mi leze hlavička ..no nic moc!! :wink: ale i takový porody jsou vid deny :slight_smile: Já ani nevím jak jsem se narodila ,ale myslím ,že jsme byla poslušná dcérečka :wink:
18. lis 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se narodila 15 dní poo termínu na poslední chvíly císařem :astonished:
Holky ty bolesti jsou fakt hustý :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu se někam zahrabat a vyhrabu se až v útrý
18. lis 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne dnes nejako tvrdne brucho. aspon myslim, ze to je to tvrdnutie brucha, lebo doteraz som to nemala. je to normalne v poslednych tyzdnoch?
18. lis 2007 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni,no je,pokud to není pravidelný.
Strašně to bolí,fakt strašně,před tím to bylo tvrdnutí a jen každá druhý bolelo,teď bolí každý jak čert a hlavně do kříže. Vůbec nevím co mám dělat. :cry:
18. lis 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa stavim, ze to su kontrakcie :grinning: Klaudinka klope na dvere a chce von!!!!!!!!!!!!!!
18. lis 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni,já už ji nevěřím,je to malá mrcha,má smůlu dokud neprdne voda tak se z domova nehnu :confounded: jen kdyby to tak nebolelo :frowning2:
18. lis 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime, ci vydrzis do rana :grinning: co na to manza? nechce s tebou radsej do nemocnice ?
18. lis 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ,no jestli máš velký bolesti ,tak prď na vodu ,tu ti prdnou v porodce!!Třeba Klaudinka chce ven ,ale nemůže přes nějakou překážku a proto máš takový bolesti!!!Ještě to zvaž a jinak jeďte, konec konců ,koho jinýho než tebe by měli odrodit!!!!!!!Jsi už na řadě!!!! :wink:
18. lis 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fakt to bolí pekelně,ale kontrakce to nejsou,manža by chtěl hned jet zpátky do porodnice,prej to do rána nevydrží,ale já už nikam jet nechci
Jdu to zkusit zaspat
18. lis 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni fakt, ja by som na tvojom mieste tiez sla ...
18. lis 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se přidávám....Leni, ty to určitě rozjedeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2007 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nevím,fakt je to divný,vůbec ne pravidelný :frowning2: ale bolí to jak čert
18. lis 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zkus ,ale jestli to nepřejde ,tak jeďte!! :zipper_mouth: Máte prostě zelenou ,vůbec se nestresuj ,že by snad to jako bylo zbytečný a jestli bude ,tak ať ,ale budeš v klidu!!!držím pěsti!!!a dej pak vědět!!!
18. lis 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek