• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

18. září 2016 
ale ono sa to urcite spravidelni, neboj .... stopujes si to?
18. lis 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni stopuju je to zhruba po 2-5 minutách,takže k porodu to není :frowning2:
18. lis 2007 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak Lenička je konečně v porodnici. Po jedný v noci mi napsala, že už si ji tam teda nechali a je otevřená na 3 cm. Tak na ni myslíme, co??? Já tedy moc a moc jí přeju, ať už to maj holky úspěšně za sebou.
19. lis 2007 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super :wink: Taky na holky moc myslím!!!!!!!To je bezva, že to přišlo samo!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2007 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, leni, drz sa, myslim na teba.
holky, vie niekto, ako sa Lenka vola, keby som sa za nou chcela v stredu zastavit?
19. lis 2007 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisia, já teda bohužel nevím,jak se jmenuje Lenka příjmením....
19. lis 2007 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Ahoj holky,
tak to jsou dobré zprávy!!!Ještěže funguje Dagmik :wink: TAk ted už jen ,aby to šlo jako po másle!!TAk držíme všichni všechno !!! :slight_smile: Co nevidět budeme mít tady další miminkooooo :dizzy_face:
19. lis 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
přepisuji vzkaz od Lenky: AHOJ TAK JSEM KONEČNĚ MEZI VÁMA. MĚŘÍM 50 CM, VÁŽÍM 3330 KG A UŽ TE´D SE NA VÁS VŠECHNY KRÁSNĚ USMÍVÁM. TATÍNEK BYL MAMINCE VELKOU PODPOROU. S POZDRAVEM KLAUDINKA

tak huráááááá, blahopřejem
19. lis 2007 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagmi: akorát jsem to změrčila na listopadu :grinning: a Ty už píšeš.....veliká gratulace ke Klaudince, míry má nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!Vypadá to, že to byl docela v poho porod, to jsem ráda :wink:
19. lis 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupííí :slight_smile: vítám mezi námi Klaudinku!!!!!Lenči hodně sil a těšíme se až zase budou tady s námi na koníkovi :wink:
19. lis 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagmi: vyřiď jí prosím od nás VEEELKOU GRATULACIIIIIIIIIII :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
a že jestli by nakonec měla zítra chuť, můžeme se za ní s Mocindou před kurzem večer stavit a taky přinést něco dobrého... ale je to na ní, jak se bude cítit
19. lis 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem vyřídila vaše gratulace

ao, tvůj vzkaz jsem taky vyřídila, čekám na odpověď, hned pak dám vědět
19. lis 2007 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, takze si to Klaudinka nakoniec predsa len rozmyslela a prisla uplne prirodzene. GRATULUJEM!!!!!
hmmm, myslela som, ze ju odhadovali na takmer 4 kg... inac ja mam dnes cely den to tvrdnutie brucha, hlavne pri chodzi, musim chodit uplne pomalicky ... to som vazne nemala cele tehulkovanie ... zeby nejaka predzvest???
19. lis 2007 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisia: :wink: no já bych to viděla ,že asi tady někdo prolomí to přenášení!!! :wink: :slight_smile: to je dobře!!!
19. lis 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisia: držíme palce!!! mohla bys být první zářný příklad pro nás :grinning:
19. lis 2007 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla a koukam ze se konecne Klaudinka rozhodla mezi nas. Jesli za ni pujdete rada bych sla s Vami :wink: Jinak u nas vse pri starym........porad rosteme. Jinak nevim nic noveho protoze na mereni jdu az pristi tyden...takze nevim vubec nic :unamused:
20. lis 2007 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky, tak noc prebehla bez nehody. uz sme zase v normalu :grinning:. akurat som niekde citala, ze v utorok je 14% vyssia pravdepodobnost porodu ako ktorykolvek iny den ..
a kedze az zajtra ideme na matriku spisat zapis o uznani otcovstva, dnes sedim so skrizenymi nohami doma :grinning:
20. lis 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak Lenka už se mi neozvala, takže zatím nevím, jestli chce, abyste se za ní dnes stavily....ale uvidíte, zaběhnout tam asi můžete, v nejhorším vám řekne, že vás nechce vidět :grinning:

Denisia, no přece bys netrhala partu....máš ještě nejméně pět dní času :grinning:
20. lis 2007 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagmi: díky, aloe ani nevíme jak se jmenuje příjmením. nevíte náhodou někdo jak jsou na Bulovce návštěvy?
20. lis 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved prave, stale to vravim Sebinovi, nech tam este oddychuje a uziva si stiesneny priestor :grinning:
20. lis 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni: zrovna jsem se tě chtěla zeptat, jak to máte s tou matrikou.. a teď to čtu, že se tam teprve chystáte... tak VYDĚRŽÁJ PIJANĚR :sunglasses:
20. lis 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak právě psala Lenka, že vám mám vyřídit, že to dnes nepůjde, protože i přes její protesty přijde tchýně.... :frowning2:
20. lis 2007 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééje, chudák Lenka :confounded:
20. lis 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni: ja budu muset s pritelem dojit na matriku....zase naky papiry :unamused:
Me v sobotu tchyne nakazala abych rodila v sobotu aby za mnou mohla v nedeli..... :grinning:
20. lis 2007 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem před chvíli vstala :sweat_smile: opět noc plná vášní ,takže jsem dospávala :pensive: než začnu kuchtit tak musím dočíst drby!! :wink:
denisia: úterý?no to slyším poprvý ,ale proč ne? :grinning: snad neporodím na kurzu ,máme je převážne v úterky :grinning:
zuzík: no to je dost, že se ukážeš!! :wink: aspon víme ,že holky rostete a daří se vám dobře!!
zdravím i lenču ,která už asi prožívá docela jiné starosti než my!! :slight_smile: jééé a´t už to mám taky za sebou!!
dagmi díky za spojku a co vy s malým?JAk jsem četla ,tak Kristiánek je fakt zlatíčko!!!Jen tak dááállll :slight_smile:
no a Andy ,my se uvidíme today na kurzu ,už se těším na tu naši skvadru mamin.-)
20. lis 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se před chvílí vrátili z procházky a Kristian ještě dospává v postýlce při otevřeném okně a já vařím pozdní oběd....

...máme se dobře, jen občas nás trápí prdíky, ale to skoro všechny takhle malé dětičky....

...Lenka mi psala, že mají obrácený režim, že Klaudinka hajá přes den a v noci nespí :slight_smile: ...no ono se o určitě srovná...holky musím to jít dokuchtit
20. lis 2007 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sa tyka matriky, ak ste obaja Cesi, je to easy. ak je jeden zo SR a druhy z Australie, zacinaju problemy :grinning: inac pohoda. Nohy skrizene a pohoda. Zajtra poradna na Bulovce, uvidime, co nam p. doktorka povie.
20. lis 2007 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska upekla varku cukrovi :slight_smile: za 2 týdny mame v praci besidku tak jsem si rekla ze jim neco upecu......uz jsem rada ze to mam za sebou :grinning: Jinak jsem hodila nove foto do albumu s pupkem :wink:
20. lis 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko maminy......tak kde jste?? ze byste jeste spaly??? To ja jsem skoro vubec nespala...celou noc jsem mela pekne ztvrdly bricho a nemohla jsem spat...fakt sileny :unamused:
21. lis 2007 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pisete si porodní plán???? Kdy jim ho mam predat a ma to vůbec cenu??
21. lis 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek