Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

ao
4. únor 2008

holky, Moci zatím opravdu nic, už jsem jí honila po sms, za chvilku se snad ukáže, dospávala.
u mě aspoň drobný posun, odešla zátka 😅

mocinda
4. únor 2008

Ahoj holky!!
tak jak vidím tak Patriček nezahálel 😉 gratulujeme k zátce!!!! 😀
já stále nic ,ani zátka natož porod, dneska na monitoru klíííd a prostě už jsem smířená s vyvolávačkoůůů 😅
Andy to bys taky mohla ve stř nastoupit s odteklou plodkou, vid? 😉

Luci:držžžžž ,protože jdeme do finále 🙂

aklazab
4. únor 2008

ahoj maminy,nevíte jak je to na Bulovce v 1. době porodní, když je tam víc maminek na příjmu? Může s nimi být tatík? Třeba v Motole to jde jen když tam je jedna, jinak tam tatínka nepustí - mají tam jen 1 malou místnost. Přeci jento do Prahy máme pár kilometrů, tak kdyby si mě tam nechali, abych tam nebyla sama - z prvního porodu vím, že mi moc pomohlo, že tam se mnou může být, uff, byla to dřina ☹ 😉

mocinda
4. únor 2008

Akla: snad může,ale taky nevím přesně ,záleží asi jak se to vyvíjí 😒 Já sama nevím ,ve stř mám jít na vyvolku ,tak jsem zvědavá jestli tam bude moct zůstat i mangelos 😉 protože dříina to určo bude!!!!! 😝

aklazab
4. únor 2008

No, držím palce,ať není fofr,protože mě to fakt pomohlo a taky držím palec,ať ta vyvolávačka zabere, já jsem byla nějak imunní🙂první ráno v 8 nic, druhá pilulka dopoledne, tak ta si klidně po pár minutách vypadla a až ta ve 12 se umoudřila a řekla si, že teda jo 😀 dřina to byla veliká, ale ten okamžik, kdy se prďola vydoloval ven a když mi ho přinesli, tak ten okamžitě všechno smazal, no a nejsou to ani 2 roky a jdem na to znova 😀

mocinda
4. únor 2008

Akla: 😉 jsem taky nějaká imunní ,navíc u mě je to i tím ,že malá leží šejdrem ,takže hlavinku nemá přímo na místě určení což asi taky bude malý problém a nějaký srtejda doktor nám ji bude muset srovnat 😝 😅 no potěš!!ještěže nevím do čeho lezu ,jinak bych tam asi nešla a nechala si malou forever v děloze 😉 😀

aklazab
4. únor 2008

Moci:úplně tě chápu,přesně takhle jsemto měla s Péťou, ale navíc se rozgodl, že si v pondělí vypustí plodovku a tak jsem se nečinně do středy válela v porodnici, koukala a poslouchala, jak tam ty maminy přijdou, zatlačí a je to a já pořád nic ☹ no, ale zase jsem si na dlouhou dobu stihla přešíst celou knížku, což se mi od té doby nestalo a asi ani nestane 😀 Malýho mi taky ještě na sále rovnali,dokonce jednu chvíli padlo i slovo kleště, ale to jsem se vybičovala k heroickému výkonu a zatlačila tak silně, že jsem ani nevěděla, že už je venku 🙂

mocinda
4. únor 2008

Akla: supr, beru knížku ,no možná dvě 😀 jak vidím jak to pomalu probíhá tak abych nakonec nepřečetla i trilogii 😉 já teda nejsem zrovna čtenář ,ale než poslouchat ty skřeky okolo 😒 dneska tam ráno taky byla jedna mamča ,co zrovna nešetřila hlasovým projevem ,tak jí už i okřikl personál ,takže si asi přibalím roubík dobrovolně a nechám si ho dát do úst!! 😒 😉
No jsem zvědavá co vymyslím personál ,já to pak tady živě popíšu a nebudu šetřit se zážitky 😉

aklazab
4. únor 2008

Moci:mě doporučila porodní asistentka, že není dobrý řvát, že si tak beru moc sil, který budu potřebovat, tak jsem se teda držela, ale ruce mého mangela byly uplně rozdrcený,jak jsem ho při každé kontrakci svírala - ale pomohlo mi to a on holt musel taky něco vydržet 😵 Tak ať to probíhá hladce a těším se na zprávy 🙂

mocinda
4. únor 2008

Akla: já si taky myslím ,že než řvát ,že je lepší dýchat a šetřit síly!!no těžko říct ,jak se člověk zachová když už jde do tuhýho 😒 jinak mangel má pořádný ruce, to se bude dobře drtit a konec konců ,ať má taky zážitek 😀
No ještě máme do stř nějaký time, třeba se cácorka šoupne sama k východu a já nebudu muset nic řešit, teda kromě toho ,že tlačit 😉
No a druhý vůbec neplánujeme!!!Teda zatím 😉 po zkušenostech s prvním těhu jsem ráda ,že jsem to přežila a to jsem ještě neporodila, malá mě drtí už od 7tt!!!!Chtěla mě absolutně zlikvidovat a úspěšně v tom pokračuje 😅 🙂

lenkazdenek
4. únor 2008

Ahoj holky,tak malá už spí skoro 4 hodiny,tak ji musim za chvilku vzbudit na papání. JInak včera jsme ji poprvé koupaly ve velké vaně,já si ji tam vzala na klín,Klaudinka z toho byla unešená,pořád se smála a kecala s náma 🙂
JInak já teda řvala,síly nesíly ono to jinak nešlo,kor když jsem měla kontrakce po minutě celých 5 hodin 😝 a to jsem si říkala jak to budu hezky prodejchávat,budu dělat ulevový cviky a prd,chtěla jsem jen ležet a navíc my byla zima,takže holky doporučuju vzít si sebou ponožky 🙂

lucija
4. únor 2008

Hlásím návrat z kardiologie! Jsem v naprostém pořádku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Já su tak šťastné 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danullinnka
4. únor 2008

Moci,klidně si zařvi.Já jsem sice byla v klidu,dýchala,ale jak Luky zatlačil hlavičkou,že jde ven,tak jsem zařvala.Manža šel zrovna k výtahu,musel si jít zakouřit a jedna nastavájící mamča se ho ve výtahu ptala,jestli to ta zařvala jeho paní 😅 nooo,zařvala.

mocinda
4. únor 2008

danu: já se nebojím zařvat ,to asi ani nejde ,ale abych na sebe nestrhla příliš velkou pozornost 😉 🙂
Já za projevy nikoho neodsuzuji ,ono to fakt není žádná legrace, sama budu mít co dělat, jen člověk když to slyší ,tak docela čumííí!! 😒

leni. já si taky říkám ,že to rozdejchnu a budu taková a maková a pak udělám cirkus bude 😀

no já se pak přiznám jaká jsem byla hrdinka 🙂 🙂

martina21
4. únor 2008

ahoj holky, nechce se mi studovat všech 94 stran, je toho moc..taky budu rodit na bulovce, prosim nevite jestli se tam plati za epi a kolik? jdu po prve do poradny az v patek ale uz ted mne to zajima a jak je to s detskyma plenama jsou tam k dispozici, a co vlozky? dekuji za vase odpovedi

mocinda
4. únor 2008

marti. co já vím ,tak epi neplatíš aspon zatím .....pleny jsou snad k dispozici jen lákový ,jednorázky si musíš donést sama a vložky něco málo dají ,ael zbytek je taky na vlastní zásobě 🙂

kim
4. únor 2008

Marti: pleny dostaneš, asi tak 5ks, už si nepamatuju přesný počet, no každopádně si vezmi vlastní!!!!!Vložek dostaneš plný papírový pytel, jsou ty jejich super, jsou krásně dlouhé, v lékárně nelze sehnat, jsou mnohem kratší a bylo mi řečeno, že tak dlouhé se vyrábí jen pro porodky..takže taky vezmi jeden balík svých!!!a za epi jsem nic neplatila, dokonce ani za porod(rodila jsem 6 hodin a pak císař) jsme neplatili 😵

Moci: tak šup, už tu nestraš 😀 😀

mocinda
4. únor 2008

KIM: 😀 jen se mi směj!!! 😀 ještě do středy mě tu budete mít!!! 😉

no prosím ,tak vložky nemusím brát dvě balení?super, bude víc místa v tašce 😎 a jak se máte s Danouškem? 😵

lenkazdenek
4. únor 2008

Marti,plenek opravdu pár dostaneš,stejně tak i malý balení bepanthenolu na bradavky,ubrousky na zadeček si vem určitě sebou,stejněš tak i balíček plenek a aspoň jeden balíček svejch vložek. Epidural se neplatí akorát přítomnost otce u porodu 500kč jinak dostanete asi 2/3 látkovky

ao
5. únor 2008

čus bus 🙂
my pořád 2v1, od soboty nepravidelné bolesti, už jsme i měřili, pak se to zas uklidnilo. včera odešla zátka, noc jsem moc nespala. tak uvidíme co přinese dnešek...
Moci asi ještě chrní spánkem spravedlivých 🙂 až se vzbudí, tak si v únoru přečte zas o jedné předbíhající... včera před půlnocí na MK, ráno 6,20 už syn v náručí 😅
no ale to se nám dvěma stát nemůže, já budu asi ráda, když stihnu Moci ve středu až půjdou na vyvolání.. jen aby mě ještě i oni nepředběhli 😅

mocinda
5. únor 2008

Andy: 🙂 no jo spánek spravedlivých 😀 já v noci poslovala ,tak jsem to dotáhla ráno.Jinak tady jsem pořád all in one 😉 😒
Neboj, středa je Andy maximum ,vypadá to ,že Patriček je gentlman a taktně vyčkává na naši dámu ,až se pustí 😀 Konec konců já sice jdu na vyvolání ,ale ještě než zaberou ty patoky ,tak vy už půjdete home!! ☹
ty jo ,Gebi fakt se s tím nemazlila....prej jde zaspat bolesti 😀 😀 tak takhle bych to taky viděla 😅 😉

lucija
5. únor 2008

Nazdárek, to jsem se taky pobavila, zaspat bolesti. To je dobrej mazec. Doufám, že můj druhý bude aspoň taky takový 😉 A vy už holky něco dělejte!!! Už mě to nebaví 😠 😀

ao
5. únor 2008

lucijo: něco poraď, náš už taky neeeeee 😖

zuziik
5. únor 2008

ahoj holky, tak jsem naskok tady. Lucka mi dava zabrat. nejhorsi to je vecer. breci a ani nevim proc. Je nakojena, prebalena v teple a rve jak pavijan........je to desny utisuju ji treba i 3 hod. ☹ a kdyz usne tak porad vydava takovy zvuky jako by se davila.... 😢

kim
5. únor 2008

Holky je mi vás upřímně líto!!!!! 😢 Vím to z vlastní zkušenosti, jsem přenášela týden!!!! 😠
Moci: děkujeme, s Dandou se máme super, je to fakt zlatíčko, je moc hodnej, brečí jen když je hladovej a nebo ho trápí víc prďánky, jinak je fakt hodňounkej!!!!!Stíhám všechno doma i tady na koníku 😀 Ráno spíme do půl 9, takže zatím je to fakt mateřská DOVOLENÁ 😀 no snad jsem to teď nezakřikla 😀 😀 😀
Tak vám holky držím pěsti a už to musí být každou chvilkou, moc se na ty vaše uzlíčky těším 😵 😵 😵

lenkazdenek
5. únor 2008

Holky to vypadá fakt na klub přenášeček 😅 nebojte ono to příjde určitě den před vyvoláním 😉
Kim závidím,Klaudinka moc nespinká 😒

mocinda
5. únor 2008

Leni: tak nevím jestli den před vyvoláním ,ale mě už zbývá spíš pár hodin 😅

KIM:Dádýnek je pusinka, ví jak na maminku,chce aby si mateřskou dovolenou co nejvíc užila 😀 😀 ách ,tak takové miminko bych taky chtěla!!

Andy?nějak se nehlásííííí???Aby mi ji tak už odvezli na porodku!!! 😉 😝 😀

lenkazdenek
5. únor 2008

Mocinda,neboj na mě přišli super kontrakce až okolo 22 hodiny 😉

mocinda
5. únor 2008

leni: 😉 já už Ti nevěřím ani Ň 😀 😀

ao
5. únor 2008

moci: neboooooj, já s tebou držím basu! a i po uklízecím a sexovacím odpoledne budu držet fuuurt... ty už apoň víš, že zítra na Mandličku zatlačíte... a bude!!! a máš tam na 6ti nedělí i kámošku, tak se těš na zítřek!!! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru