Ucpaný nos, kašel, zimnice v 16. tt. Co by pomohlo?

tenovka
7. únor 2024

Zdravím děvčata a jdu si pro radu.Začínám 16.tt a chytla jsem od malého ze školky nějaké bacily.Od včera ucpaný nos,nemůžu pořádně dýchat a vysmrkat nic moc nejde,občas začnu strašně kašlat,až mě píchá v podbřišku a chvílemi mám strašnou zimnici.Poradíte mi co by mi pomohlo a neublížím miminku? Děkuji

1pomnenka
7. únor 2024

Zavolej si lékaři, ale u nás bys nedostala žádný lék. Virózu, covid i chřipku musíš vyležet, horký čaj.

lv
7. únor 2024

Pokud budeš mít teplotu nad 38, tak ji srážej, Paralenem. Jdi k lékaři, ať ti případně léčbu dá zavčas.

alianan
7. únor 2024

První bych udělala test na covid, ne ž e bych se ho tak bála, ale v těhotenství se při covidu dávají injekce na ředění krve.
Já teda navzdory všem doporučení srážím i mírně zvýšenou teplotu a to i dětí, mám zkušenost, že pak člověk klidněji usne, lépe spí a ráno se probudí jak znovuzrozený.

patypresdevaty
9. únor 2024

Dá se toho vzít dost a rozhodně je lepší vzít si (vhodné) léky než něco nechat rozjet.
Lepší zavolat Dr. než se ptát na fóru, kde Ti každý řekne něco jiného a bez záruky.

krisstina93
9. únor 2024

Na teplotu paralen, do nosu třeba mořskou vodu, ono ti poradi i v lékárně co můžeš kdyžtak. Nacpi se vitaminama a lez.

tenovka
autor
10. únor 2024

Lékařka mi předepsala Nasivin a Berodual a prý si můžu kdyžtak vzít dětský sirup na kašel.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru