Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Baby Dove Sensitive Moisture

Mateřství je cesta - úžasná, krásná a vzrušující. Ale také ji provází nejistota a množství doporučení z okolí. Vždyť to dobře znáte. Tlak okolí, rodiny, množství názorů. Ale ať si zvolíte jakoukoliv cestu, bude tou správnou, protože bude vaší. A víte, kdo vám skutečně věří na vaší cestě mateřstvím? Značka Dove.

Proto jsme se rozhodli pro vás připravit takové testování, se kterým se můžete cítit pohodlně a sama sebou i v péči o vaše nejmenší. Objevte novinky mezinárodně uznávané značky Dove - Baby Dove, která bude s vámi na každém kroku vaší cesty mateřstvím.

Věděly jste, že dětská pokožka je mnohem citlivější než pokožka dospělých?

  • je náchylnější k podráždění a onemocnění,
  • je až o 30 % tenčí než pokožka dospělých,
  • obsahuje 2x méně hydratujících látek,
  • vlhkost se ztrácí až 5x rychleji.

Řada Baby Dove Sensitive Moisture je určena pro děti s citlivou pokožkou, tudíž produkty Sensitive Moisture jsou zcela bez parfemace. Všechny výrobky Baby Dove jsou hypoalergenní.

Baby Dove Sensitive Moisture

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 200 ml a 400 ml - mycí gel bez parfemace zajistí očištění velmi citlivé dětské pokožky. Obsahuje živiny, které pomáhají pokožce udržet její přirozenou vlhkost.

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture - zklidňuje suchou pokožku a zanechává ji hydratovanou a vláčnou po celý den.

Baby Dove Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture - obsahují kombinaci čistících látek a pečujících ingrediencí, které nejen dobře pokožku čistí, ale zanechávají ji i okamžitě hydratovanou.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s Baby Dove Sensitive Moisture

Máš zkušenost s Baby Dove Sensitive Moisture?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení