Krém proti opruzeninám Bella Baby Happy Sensitive

4 zkušenosti

Vyživuje citlivou pokožku v oblasti plenek. Díky obsahu 10 % zinku vytváří na dětské pokožce prodyšnou ochrannou vrstvu. Pokožku promašťuje, hydratuje a zklidňuje oděrky a zarudnutí. Chrání před dráždivými vlivy vnějších faktorů. Dobře se vstřebává. Je bez parfemace a konzervantů.

Bella Baby Happy Sensitive krém proti opruzeninám obsahuje jen několik málo složek a je velmi účinný.

• olivový olej - zvláčňující složka
  • bambucké máslo - zvláčňující složka
  • olej z řepky olejky - zvláčňující složka
  • vitamín E - zvláčňující složka

Promašťuje, chrání před dráždivými účinky vnějších faktorů. Zklidňuje podrážděnou pokožku, chrání před vznikem oděrek a zarudnutím v oblasti plenky. Snadno se roztírá a na oblečení nezanechává skvrny.

#test_bellababyhappy_sensitive2

Hodnocení a zkušenosti s krémem proti opruzeninám Bella Baby Happy Sensitive

Máš zkušenost s krémem proti opruzeninám Bella Baby Happy Sensitive?
konik_testuje  13. říj 2022

Používáme ho při každém přebalování

Krém jsme zkoušeli na zadeček naší nejmladší členky redakce, které je teprve rok. Krém je opravdu bez parfemace, obsahuje 10 % zinku a další zvláčňující složky. Ty, kterým záleží na složení a hledají produkty bez živočišných složek, určitě potěší označení “vegan”.

Krém se lehce roztírá a vstřebává do pokožky. Používáme ho při každém přebalování a zadeček naší holčičky zůstává stále bez opruzenin nebo zarudlých míst.

Velikost balení (75 ml) je tak akorát, aby se s krémem dalo dobře manipulovat a bereme ho s sebou na výlety do přebalovací tašky, kde nezabírá moc místa.

Jediným minusem je to, že krém nejde tak lehce vymáčknout z tuby, musíte vynaložit trochu více síly. Toto minus se ale mění na plus ve chvíli, kdy krém dostane do ruky během přebalování dcera a já můžu v klidu zapnout plenku aniž bych musela mít strach, že krém skončí všude.
  • Vegan složení
  • Bez parfemace
  • Dobře roztíratelný
  • Pokožka bez opruzenin a zarudlých míst
  • Velikost balení vhodná i na cesty
  • Na vymáčknutí krému musíte vynaložit více síly
kveta1  11. říj 2022

Krém na opruzeniny

Už jak jsem se snažila vytlačit krém z tuby byl problém, je hrozně tuhý a nešel dobře vymáčknout. Namazat k mému udivení, ale už šel dobře. Byl jemný a příjemný. Jako prevence dobrý, ale když se syn oprudil, tak vůbec nezabíral a musela jsem použít jiný. Za mě tedy ne. Určitě se najde někdo komu bude vyhovovat, ale na opruzeniny fakt nedoporučuji.
  • od narození
  • i pro děti se sklonem k atopii
  • nešel dobře z tuby
  • na opruzeniny vůbec nezabral
oplatecka  11. říj 2022

Prevence proti opruzení

Krém mě bohužel nepřesvědčil. Z tuby jde docela těžce vytlačit, špatně se roztírá, je poměrně hutný. Na již vzniklé opruzeniny ani po opakovaném nanesení nezabral.
  • dobře se vstřebává
  • bez parfemace
  • špatně se roztírá
  • těžce se vytlačuje z tuby
  • působí spíš jako prevence, na již vzniklé opruzeniny nezabírá
baja1122  8. říj 2022

Prevence

Řekla bych, že krém je dobrý jako jakási prevence proti opruzeninám, ale pokud už opruzeniny jsou, tak nepomůže.
Nemá žádnou specifickou vůni a je dost tuhý, špatně se z tuby dostává a ani se nijak dobře neroztírá.
V naší domácnosti se příliš neohřeje, další balení již sama určitě nekoupím. Jsme spokojení s krémy proti opruzeninám jiné značky a u toho i zůstaneme.
Závěr: Neurazí ani nenadchne.
  • velikost balení (cestovní, vleze se do každé tašky)
  • neparfémovaný
  • prevence
  • pokud už opruzeniny jsou, nepomáhá k jejich vyléčení nebo zlepšení
  • tuhý, špatně se roztírá a vymačkává z tuby