The Wrr

Kniha Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít!

Znáte ten pocit, kdy se začtete do knihy a její příběh vás zcela pohltí? Tak přesně tohle se stalo i medvědovi Wrr. A to doslova! Medvěd Wrr se ocitne v opuštěné továrně na knihy a po tom, co se do jedné z těchto knih začte, stává se její součástí. Musí čelit pirátské bandě, která se snaží získat moc nad strojem na výrobu knih a podmanit si tak celý knižní svět. Zažijte jednou velké dobrodružství! Příběh knihy pohltí každého malého i velkého knihomola. Pozor však na pirátského kapitána. A jak říká název, nezapomeňte knihu po přečtení zavřít.

The Wrr

Karetní hra pro děti 5+

Umocněte svůj zážitek z knihy díky této hře, kterou si oblíbí všichni malí dobrodruzi. Tato poutavá hra vás díky svižnému příběhu a jednoduchým pravidlům vtáhne do děje a pohltí. Stravte chladné večery zábavně a překazte pirátům jejich plán. Spolu to určitě zvládnete ;)

Prckův deník: Prvních 1000 dní mého života

První společné chvíle, první přetočení, úsměv, krok, slovo. Ale i první prospaná noc, po které nejedna maminka tak horlivě touží. Zaznamenejte si každou vzpomínku. I tu nejmenší a nepatrnou. Vytvořte si knížku o vašem děťátku, o vás, krásách mateřství, ale i o jeho úskalích. Zažijte všechno nezapomenutelné díky této knížce znova a znova. Součástí knihy je i praktický zápisník, který můžete mít stále při sobě. Postará se o to, aby vám neunikl žádný důležitý moment. Buďte připravená, protože ty nejkrásnější a nejcennější chvíle přicházejí tehdy, kdy je čekáme nejméně.

Nové články