@terezapolodnova Určitě dceři 😍
Dceři, která půjde poprvé do školky 😊
Liška starší dcerce do skoly
U nás také dceři, která jde do 2. třídy 🙂
U nas se jde do 1.tridy, takze by bylo o starost min ;) urcite by mela dcera radost z listicky ;)
Dceři na svačinu do školy.
Synovi
Elče 😅
Synovi Davídkovi.
Rozhodně nejmladšímu synovi. Romča sice do školy ještě nechodí,ale krabičky se u nás dost točí díky závodům 😍
Dceri by udelal velikou radost 😊
Dceři 😊
Radost by udělal dcerám i mě.☺️ Oba jsou krásný
Boxík by udělal radost synovi Vojtíkovi
dceři
Dceři a s liškou. Ona bude na takkvýhle všemožný krávovinky asi celý život. To bude mít asi po matce😇
Radost by udělal synovi
Boxík třeba s liškou (krásné jsou oba) by udělal radost synovi do 2. třídy.
Radost by udělal mne do práce nastupují po RD 😁🤪
Radost by udělal dceři, co půjde do 2. třídy
Radost by udělal synovi
Radost by měl syn
Radost by udělal dceři.
Synovi
Boxík by udělal radost dcerce, která se už těší do školky 🙂
Synovi
Radost by měl Pozdní sběr 🙂.
synovi
Dceři do školy nebo nám všem na výlety
Radost by měl syn
Liška by udělala radost dcerce Esterce 🙂
Boxik by určitě udělal radost kamarád one dceři. Od září jde do 1. třídy
Vyhrané boxíky by udělaly radost oběma dcerám.
Dceři 🍀
Boxík by udělal radost dceři.
Boxík by udělal radost mému nejmladšímu synovi, který jde do první třídy.
Synovi do školy, měl by z něj radost.
Dceři Viktorce, která půjde do 1.třídy❤️🍀
Dcera by měla velikou radost 🙂
Určitě prostředni dceři,starší už má do školy a přijde mi fajn🙂,hlavně když jdeme na hřiště tak potřebujeme velkou svačinu 🙂
Synovi by se určitě moc líbil.🙂
Box by udělal radost mně, protože bych si v něm nosila jidlo do práce.
Synovi
Darovala by ho synovi od kamarádky 👍
Synovi
Synovi na sváči 🙂
Synovi na judo svačinky.
Dceři.
Dala bych ho synovci
Boxík s liškou by udělal radost synovi Gabrielovi, který jde do druhé třídy.
Komukoliv z našich dětí ☺️
Určitě mé dceři ❣️
Dcera jich má několik, tak tentokrát by udělala radost synovi, toho škola teprve čeká 🙂
Boxík bych nechala staršímu synovi do školky, která ho letos čeká poprvé... 🙂
Velkou radost by krabička udělala dcerce. Ona je krabičková 🙂
Mladšímu synovi. Starší už tuto krabičku z DMka má a je úplně boží ☺️
Asi nejvíc mně, jsem krabičková. 🙂
Mladšímu synovi a vlastně i mě 🙈😂
Synovi Dominikovi, i když do školy jde až za rok 🙂
Našim holčičkám ❤️
Radost by udělala dceři, která už mě se školou prudi snad měsíc, když už půjde..🤭🤭 ale sem ráda, jen ať se těší..☺️
Synovi 😊
Nejvic by udělal radost asi mě,protože po něm už dlouho pokukuju 🙈 ale rafist by měla i dcera a syn kteří by ji využily na svačinky do školy 😊
Dcerce 🙂
Jednomu z mých dvou chlapečků 🥰
Nejmladšímu synovi🤩
Naši dcerce
Naší dceři
Synovi
Synovi Honzíkovi
Dcera miluje lišky, takže z toho boxíku s liškou by byla hotová🤩
nejmladšímu synovi, jde do první třídy, miluje lišky 🙂
Mně, nosila bych si v něm svačinu do práce 😉
Box by byl pro našeho prvňáčka❤️
Synovi, v boxíku by si nosil svačinu k babičce dědovi. 😉
Dcerke, ta školu miluje 🤩
Dceři, která se těší do druhé třídy
Dcerce, která se chystá do 1.tridy. Určitě by se v boxu neztratila svačina do družiny. 🙂
Dcerce 🩷🩷🍀
Dceri ☺️
Mladsimu synovi, ktery jde do prvni tridy ❤️
Synovi Lukáškovi
Našemu synovi, kterého za pár dní čeká jeho poprvé ve škole 🏫🎒
Svému synovi
dceři
Dceři, protože ji její dosloužila, tak musíme pořídit novou 🙃
Dceři.
Určitě dceři Emičce do školy i na výlety 🥰
Sons
naší Alence 😊
Dceři Emičce, jde do první třídy
Dceři
Radost by udělala dcerce… jde do druhé třídy.
Box by byl pro dceru do školy, ale největší radost by udělal asi mně, jelikož boxíků není nikdy dost.
Mojí mladší sestře 🍀❤️
Synovi 😍
Mladší dceři, starsi už jeden takový má
Synovi Maxíkovi...miluje svačiny! :D Sní všechno.
Mně. Jeden máme doma, hodil by se druhý.
Mladší dcera
Obema mym dceram, byt do skoly jeste nejdou,ale podobne vyuzivame casto na hriste i vylety
Neteři, která jde do první třídy. Má moc ráda lišky, ale i box se žabkou by jí udělal velkou radost.
Dceri
Mladší dceři, ta boxík ještě nemá
Naší cacorce 🙂
Našim třem dětem 🙂
Schovala bych pro nejmladsiho. Ti zbyli dva by se o nej poprali nebo bych musela sehnat jeste jeden
Dětem mé nejlepší kamarádky
Určitě dceři, čerstvých 8let, a najednou z období "všechno růžové" jsme v období "hlavně ne růžová" 😁😁😁
Dcerce,která jde do první třídy.
Synovi
Dceři i synovi - školákům.. Ale musela bych určitě koupit ještě jeden, ne-li dva.. I náš nejmladší miluje boxíky, protože skrývají vždy nějakou "mňamku" 🙂
Nejvíc asi synovi, ale taky bych si ho půjčovala 🙈
Vsem nasim detem, ale nejvic asi te nejmensi, ktera jde do prvni 🙂.
Dceři
Dceři
Synovi
Tak to bych musela zvažovat. Asi podle motivu buď dcera nebo syn.
Oboum synům 🙂 takže v případě výhry bych musela jeden přikoupit 😅
Urcite by udelala radost listicka-dcery by se ale "popraly",takze bych musela dokoupit jeste jednu🙂
Neteři by se líbil s liškou. Ale nakonec by ho chtěli všichni.
Dceři by udělala radost s lištičkou ale i synovi do školky na svačinky by udělala radost ❤️
Boxík by udělal radost synovi
Dceři do skoly
Radost by udelal dcerce 🙂
Synovi do školy.
Synovi, jde do první třídy.
Dětem
Synovi
Dětem
Dcerce 🍀
Synovi
Mé dceři
Holkám 👧🏻👧🏻
Synovi
Syn i dcera by měli radost.
dceři, aby trochu víc jedla a přibrala.
dceři
Dceři
Synovi
Synovi
Dceři
Synovi a dceři
Synovci.
Moji dceři, od září prvňačce Evelínce 🌸
Radost by udělal synovi,
Mykolka jde do školy
Dcerka by byla nadsena 😊
Synovi
Dcerce by se moc líbil 🙂
Synovi 🙂
Synovi❤️
Synovcovi do 3.tridy 😊
Určitě oboum našim klukům 😊
Svačinku by si v tom nosila dcera do školky (skolkovy jídlo je prej nic moc🙈🤣)
Synovi, jde do první třídy.
Určitě synovi 😊
Mému malému miláčkovi (synovi) 💙🩵
Synovi,který jde do první tridy
dceři
Synovi do 2. Třídy
Určitě synovi, který jde teď do 3. třídy
Dceři
Dceři
Vnucce
Synovi🤩
Synovi, prvňáčkovi 😉
Synovi
Určitě synovi, rád je střídá a tyhle krásné ještě nemá 😊
Ten box s lištičkou by se líbil dceři, jelikož už má stejnou nerezovou lahev 🙂
Udělal by radost synovi 🥰
Synovi, do první třídy 😍
Dceři,která půjde do první třídy
Nejmladší dceři
Oběma dcerkam,starší do školy a mladší na výlety na svačinky 😉
nejmladsimu synovi Šimonkovi 🙂
Dceři
Dceři a mně 🙂
Synovi❤️
Brala bych ho dětem na výlety.
Mému synovi. Z celého dne ve škole se těší jen na svačinu🤣
Synovi 🙂
Mně 😁
Emmičce, která baští velké svačiny 😁
Já bych ho darovala synovi, který starší ségře závidí, že si může ona do školy nosit svačiny on do školky ne
Udělal by radost mladší dceři, starší už box má.
Oběma mým dětem ♥️
Největší radost bych měla já 😉
Dceri, ktera jde do prvni tridy❤️
Určitě dceři♥️
Dceři 😍
Dceři i synovi
Dceři, která jde do první třídy 😊
dceram🥰
Synům
Synovi 🤩
Synovci ❤️
Dcerce 🤩
Dceri
Neteri
Mladšímu synovi
Dceři, která půjde poprvé do školy.
Dceři
Matýskovi ❤
Mně 🤣
Neterince, která je v 1 třídě.
dcerce, ktera pujde do skolky
Synovci 🙂
Boxík by udělal radost synovi. Sice ještě chodí do školky, ale hodil by se na výlety. 😁
Mojí dceři, která už jde do čtvrté třídy 💓
Určitě synovci
Synovi
Dceři
synoovi
synovi
klukům a mě
Mladším dcerám a mně, mám pro svacinove boxy slabost 😁
Dceři která miluje lišky ❤️
Synům. A musela bych koupit ještě jeden, aby měl každý svůj 😀
Dcerce, která jde do 1. třídy 🙂
Synovi, jde do přípravné třídy a zatím se moc netěší, tak by mu box s nějakou dobrou sváčou možná zvedl náladu😃
Dceři do 1. třídy
Dcerce ❤️ale myslím, že by si ho půjčoval i syn😁😊
Určitě Miladce do skládku 😉
Dceři ❤
Mé dceři Natálce.
Dceři, která jde do 1.tridy
Ona jsou krasne. Potěšil by mě jakýkoliv motiv ❤️
Liška pro našeho malého Lišáčka
Udělal by radost mým dvěma dcerám
Největší radost by udělal mně, syn i dcera by se o něj beztak hádali 🙈
Krabička by udělala radost naší malé Justýnce ♥️ která už je velká holka 🌼
Krabička by byla pro mladšího syna, který přesně takové krabičky miluje. Navíc musí každý den kvůli alergiím nosit vlastní svačinky, protože svačinky, které jsou ve školce nemůže jíst z důvodu jeho alergií. A jelikož se mu jeho oblíbená krabička rozbila, tato by mu udělala radost.
Moji dceri
Dcerce.
Mému prvňáčkovi Jonáškovi 🩵
Synovi.
Synovi. Do školy jde příští rok,ale hodil by se už letos ♡
Mojí Adélce,už jde do 2.třídy 😉
Synovci 🙂
Modrý s liškou by udělal radost mojí dceři, vybrala si do první třídy školní tašku s liškami, takže tenhle boxik na sváču by se skvěle hodil 😃
Dětem, dceři asi víc…
Dceři
Dceři 😍
Dcerce 🙂
Urcite by mel radost syn.
Z boxiku by měly radost určitě moje tři dcerky 😊
Synovi 🙂
Manželovi 😁 malá už jich má dost 😉
Synovi,který loňský rok nechtěl chodit do skoly kvůli problémům se zdravím...taková krásně krabička my mu udelala obrovskou rádost🙂
Synovi
Mému synovi, který se dnes zamiloval do žab, v Zoo Praha mají krásnou výstavu žabiček.
Synovi a dceři, přes týden do školy a o víkendu na výlety
Určitě dceři, která teď jde do 4. třídy. A nebo dvouletému synovi, rádi chodíme na vycházky 😇
Urcite synovi. Z toho s liskou by byl nadšený 😏
Syn by sa potešil, ale ja asi ešte viacej, že by mal z neho radosť.
Dceri do 1.tridy by se hodil
Oběma dcerám
Dcerke, miluje zviratka 🙂
Synovi určitě...
Synovi🥰
Velikánskou radost by měl mladší synek Matýsek 🙂
Dcera by měla z krabičky určitě radost.
Synovi Vojtíkovi do třetí třídy
Synovi
Synovi
Synovi
Synovi 😀
Boxík by urobil radosť dcérke.


Určitě neteři