icon

Kdo u vás doma nakupuje? Jste to vy, vyšlete raději tatínka, nebo nakupujete online? Za každou odpověď vám zašleme 3 srdíčka ❤

A. Nejraději sama.
B. Kdokoliv, jen ať nemusím já.
C. Co se dá, objednávám online.

Pokud jste odpověděly B. nebo C., sledujte nás a nezmeškejte možnost zapojit se do testování rychlých online nákupů potravin, drogerie, kosmetiky, delikates, nápojů, vín, kytek nebo hraček na Dáme jídlo.

konik_testuje #test_damejidlo

avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar

B + C

24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar

jak co. A nebo B nebo C 😅
Ale jídlo online teda ne.

24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar

A ráda nakupuju.
Ale těžké věci netahám.

24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar

Běžně A, ale když jsme měli daný jídelníček na měsíc a nic jiného nesměli, objednávala jsem nákupy online C.

24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar

C společně s A 😆

24. kvě 2021
avatar

B 😁

24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar

B+C a někdy i Aa to dkyz si potřebuji odpočinout od dětí 😄😄

24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar

Už jedině C 🙂

24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar

Jídlo A
Jinak C

24. kvě 2021
avatar

Za poslední rok téměř vše C

24. kvě 2021
avatar

Jidlo a drogerii A + zbytek C

24. kvě 2021
avatar

Určitě C

24. kvě 2021
avatar

Potraviny, drogerie, oblečení, boty pro sebe A, věci pro děti C.

24. kvě 2021
avatar

C. Co se dá, objednávám online.

24. kvě 2021
avatar

Potraviny v běžném týdnu já, o víkendu manžel a jednou měsíčně velký nákup online.
Drogerii ja online
A nákup oblečení dle toho co kdo potřebuje, já málokdy - nesnáším nakupování :D

24. kvě 2021
avatar

A - většinou nakupuji já, ale jen šunku, občas pečivo, ale celkem nerada to dělám.
C - velké nákupy dělám online

24. kvě 2021
avatar

A - většinou s mužem 😊

24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar

A- s manzelem,obcas i C

24. kvě 2021
avatar

Jednoznačně A

24. kvě 2021
avatar

kombinace A a C záleží na položkách..

24. kvě 2021
avatar

A ale většinou spolu

24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar

C

A to když budu testovat, tak mi to koník zaplatí? 😂Do toho jdu 😂

24. kvě 2021
avatar

Vyuzivam vsechny varianty. Vetsinou nakupuju vse sama a celkove nakupuju nerada. Posledni dobou jsem si zvykla prevazne na variantu C a vyhovuje mi asi nejvic.

24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar

B manžel bez dětí a sám. Jinak bychom to nedali

24. kvě 2021
avatar
24. kvě 2021
avatar

Jídlo a drogerie A, ostatní C.

24. kvě 2021
avatar

B manzel

24. kvě 2021
avatar

Bohužel většinou A, ale už pomaluju na odpovědi B, aby se víc zapojil

25. kvě 2021
avatar

Nejraději C, někdy A.

25. kvě 2021
avatar

Vzhledem k situaci s Covidem, tak za C

25. kvě 2021
avatar
25. kvě 2021
avatar
25. kvě 2021
avatar
26. kvě 2021
avatar

A ale taky i C

26. kvě 2021
avatar
26. kvě 2021
avatar
26. kvě 2021
avatar

A + C, podle nálady 😅

27. kvě 2021
avatar

A 🙂

26. črc 2021